Skocz do zawartości

Zdjęcie

Awaria- TYTAN 10 PLUS

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lolq1660

lolq1660

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 229 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 16:31

Awaria- TYTAN 10 PLUS Siema wszystkim najprawdopodobniej siadła mi skrzynia w tytanie :/, i mam takie pytanie: starszy rozwoził obornik bez tej zasuwy w środku i czy przez to mogą nie uznać gwarancji(była zdjęta do kukurydzy a do obornika już nie zakładał bo się nie opłacało). Proszę o pomoc jeżeli ktoś orientuje się w temacie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Awaria- TYTAN 10 PLUS Dzisiaj, 02:53
  •  

#2 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 17:47

Awaria- TYTAN 10 PLUS Wszystko moim zdaniem w rękach dilera, a może załóżcie ją znów tak samo dla niepoznaki i może przejdzie.
A jak to się dokładnie stało?

#3 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 02 listopad 2010 - 18:02

Awaria- TYTAN 10 PLUS Może obornik leżał na wałkach i nie mogły ruszyć. Ale nie chce mi się wierzyć że skrzynia mogła paść od tego, a może materiał winien chociaż w naszym rozrzutniku który ma ponad 30lat skrzynia chodzi bez awarii. Załóż szybko tą zasuwę bo wiadomo jak to serwis będzie chciał zwalić winę na użytkownika!
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#4 Share lolq1660

lolq1660

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 229 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 18:27

Awaria- TYTAN 10 PLUS to nie pierwsza wpadka tytana a ma może ok.5-6 m-cy, na początku uruchamianie na "sucho" i jakaś blacha była pod złym kątem i dwie listwy poszły się no wiecie (serwis to naprawił, nie miał wyjścia) później spadł łańcuch nie wiem jak i połowa list do wyrzucenia (ojciec do dziś gada że łańcuchy i tryby są źle założone) a dziś przyjeżdżam ze szkoły patrzę pół rozrzutnika stoi a starszy mówi że skrzynie siadła, aż dym ze sprzęgła leciał a obciążenie miał nawet mniejsze niż zawsze.Także mówicie że lepiej założyć? podobno ta zasuwa jest tylko do tego by nic nie wypadało ale wiadomo jak to będzie, co im się odwidzi ogólnie to jestem zawiedziony z rozrzutnika.

#5 Share martinezo

martinezo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 18:35

Awaria- TYTAN 10 PLUS

Może obornik leżał na wałkach i nie mogły ruszyć. Ale nie chce mi się wierzyć że skrzynia mogła paść od tego, a może materiał winien chociaż w naszym rozrzutniku który ma ponad 30lat skrzynia chodzi bez awarii. Załóż szybko tą zasuwę bo wiadomo jak to serwis będzie chciał zwalić winę na użytkownika!

to pewnie nie powinno mieć wpływu, przecież w końcu po to montuje się w maszynach sprzęgła przeciążeniowe.
Być może jakaś wada fabryczna była przyczyną :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Rogeryk

Rogeryk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 18:40

Awaria- TYTAN 10 PLUS u mego klienta tydzień temu w skrzynce od 3 wałka tryb poszedł i wszystko zablokowało

#7 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1681 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 18:41

Awaria- TYTAN 10 PLUS to jest wlasnie nasza rodzima polska produkcja. Pieniadza potrafia wziac, gorzej z wykonaniem. Tak naprawde 'taniej' wychodzi zachodni sprzet; mniej nerwów, brak napraw, przynajmniej tych zaraz po zakupie.
SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

#8 Share lolq1660

lolq1660

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 229 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 18:49

Awaria- TYTAN 10 PLUS byłem za joskinem ale wiadomo to już cena wyższa i ogólnie do dilera daleko a tak wypadło na tego tytana nie wiem co będzie jak gwarancja się skończy ;/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share lolq1660

lolq1660

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 229 postów

Napisany 03 listopad 2010 - 20:22

Awaria- TYTAN 10 PLUS

u mego klienta tydzień temu w skrzynce od 3 wałka tryb poszedł i wszystko zablokowało

(Odświeżam temat żeby nie było), Dziś był gościu z serwisu i stwierdził że jakiś tryb się rozklekotał i rozchrzanił resztę;/ nie wiem dokładnie co i jak bo mnie nie było, wiem że jakąś część/ci zabrał i zrobił sobie 30min sesję z tytanem hehe.