Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
versus    27

:) To ja widzę że Mazowsze w Chorzelach dobrze płaci :tłuszcz 4.7 i białko 3.6 ilość nieco ponad 4tys/m-c i cena już ponad 1zł :( Od października regularnie co pół miesiaca drożeje tłuszcz i za ilość rosną dodatki :(

Podobno Mazowsze tak podnosi ceny, bo Mlekovita wykupiła Grajewo(czy jakąś inną nie daleko...Mogę się mylic;p) i podbiera dostawców i proszkownia z Przasnysza ma od nowego roku rozpocząć skup od rolników w okolicy-czyli kolejna utrata dostawców... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Może i Baranowo, nie mam pamięci do nazw :( W każdym razie podbiera dostawców od Chorzel;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60

heeh Mlekovita przejęła Grajewo dobre ciekawe co by zrobiła z tymi ok 14tys dostawców mlekpolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

heeh Mlekovita przejęła Grajewo dobre ciekawe co by zrobiła z tymi ok 14tys dostawców mlekpolu

Pisałem że nie mam pamięci do nazw!! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Jakiś tydzień temu dostałem kartkę z mleczarni. Za listopad podwyżka 22gr/l! Ładna podwyżka. Dodam że mleczarnia ROTR Rypin.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

No zobaczę bowiem na fakturę muszę poczekać. Tak na oko będę miał w granicach 90gr-1zł.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juzio    0

Mlekovita oddział Baranowo białko 3,57 tłuszcz 4,48 ilość ponad 15 tyś 1,37 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

Ale powiedz na ile wam tą podwyżkę dali:P

 

My do polindusa oddajemy od 1 grudnia :lol: cena 1,30 ponad 40tyś mleka miesięcznie

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juzio    0

Za mleko oddane w listopadzie i w grudniu dostaliśmy premie 20 gr a co dalej zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

No właśnie Józiu wiem :lol: więc pisz ile dostajecie normalnie wypłatę a nie jaką premie dostajecie:> to Ci z Piątnicy będą zaraz pisać że po 2zł za litr mają:> bo najprawdopodobniej znowu dostaną pokaźną premię na święta


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juzio    0

Napisałem ile mam na fakturze za każdy litr mleka który oddaje do mleczarni a na tą kwotę składa się wiele czynników takich jak tłuszcz białko ilość oddanego mleka klasa ekstra premie itd. Ja np chce wiedzieć ile mleko wychodzi z różnymi premiami :lol:

 

A jeżeli wiesz to po co się pytasz a może nie umiesz odejmować

1,37-0,20=1,17 tyle wychodzi bez premii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markus    27

Za listopad Spomlek Radzyń Podlaski tłuszcz 4.81, białko 3.49 ilość mleka 18 tyś cena 1,18 brutto

podwyżka 3gr na jednostce białka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Mlekovita za listopad 1,22 przy 11 tys litrow ale to suma z premia w wysokosci 20 gr do litra bez premii 1,02 za litr czyli wielkie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Wiesz może i będzie te kolejne 20 gr premii za grudzień ale ja już pamiętam jak raz były takie premie a w następnym miesiącu została nam ona skrztenie odliczona przez spryciarzy z Mlekowity ale jak będzie teraz przekonamy się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj