Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny mleka

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
2982 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Bartek7

Bartek7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 25 grudzień 2007 - 11:04

Ceny mleka

oddaje ktoś mleko do węgrowa. potrzebna mi obecna cena mleka w tej mleczarni . proszę o rzeczywista cenę a nie o ściemnianie

u nas oddajemy do Węgrowa i ostatnio cenę bardzo podnieśli (jeszcze w wakacje wychodziło nam po 1,10 ) a teraz za listopad mleko wyszło po po 1,62 przy ilości
7342 l i parametrach tł. 4,83 % i białka 3,52 % oczywiście w kl.e ( pisałem prosto z faktury) więc 'wojtas' ten twój znajomy chyba jednak nie ściemnia jeśli ma sporą ilość i lepsze parametry może wyjść i po 1,70

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny mleka Dzisiaj, 23:02
  •  

#42 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 08 styczeń 2008 - 15:08

Ceny mleka Zapowiadane kilka lat eldorado w melczarstwie skończy się na dniach, w agrobiznesie zapowiedzieli obniżki cen mleka bo na rynkach światowych sery i mleko w proszku spadły ceny o połowe, ale w sklepach ciągle ceny serów rosną :angry: :angry: :angry:

#43 Share kubi

kubi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 12 styczeń 2008 - 09:27

Ceny mleka Danone na przykład w styczniu dał podwyżkę do ceny bazowej o 10gr ;)
można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share greg93

greg93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 12 styczeń 2008 - 09:31

Ceny mleka Osm Piątnica - 1.60zł
Ursus & JD Rulezzzz

#45 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 styczeń 2008 - 10:25

Ceny mleka Osm Łowicz oddział w Toruniu- 1,42zł/l.

#46 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 12 styczeń 2008 - 11:01

Ceny mleka od 1-II-2008 1,73zł DANONE
2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek
12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia
2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

#47 Share zimny90

zimny90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów
  • Zainteresowania:Musik, sport, motoryzacja

Napisany 12 styczeń 2008 - 11:02

Ceny mleka Odstawiam do MLEKPOLU oddział Osowa Góra (Bydgoszcz), za grudzień dostałem 1,75, teraz cena pojdzie lekko w dół o jakieś 10gr. Miesięcznie odstawiam ok 25000l.

#48 Share elwis2

elwis2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 15 styczeń 2008 - 15:29

Ceny mleka A nam już obniżyli cenę za litr mleka w grudniu,za listopad miałem po 1,22 a teraz o 10 gr. mniej,prawie te same wyniki w obydwu miesiącach tj. 4% tł.,3,3 B.,28 tys.bakt. i kom. 120tys.Tak płacą w Demi w Górze śląskiej i myśle nad zmianą mleczarnii,już dzwoniłem do dwóch mleczarni i powiedzieli że się zjawią i przedstawią swoje warunki. Troche zazdroszczę wam takich cen,a co wy myślicie o tym,kombinować gdzie indziej czy pozostać???

#49 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 15 styczeń 2008 - 15:36

Ceny mleka

A nam już obniżyli cenę za litr mleka w grudniu,za listopad miałem po 1,22 a teraz o 10 gr. mniej,prawie te same wyniki w obydwu miesiącach tj. 4% tł.,3,3 B.,28 tys.bakt. i kom. 120tys.Tak płacą w Demi w Górze śląskiej i myśle nad zmianą mleczarnii,już dzwoniłem do dwóch mleczarni i powiedzieli że się zjawią i przedstawią swoje warunki. Troche zazdroszczę wam takich cen,a co wy myślicie o tym,kombinować gdzie indziej czy pozostać???

Dobra cena to dopłata za udziały litraż i odbiór z domu, jak masz udziały itd i taką cene no to bym się nie zastanawiał nad zmianą mleczarni, ale mleczarnie też sie bronią, pewna mleczarnia u nas dopłącała niby tam 10 gr pod jakimiśtam warunkami w umowie a teraz jak ktoś chce zmienić mleczarnie straszą ze będą dochodzić zwrotu z odsetkami tych 10cio groszówek za 5 lat

#50 Share elwis2

elwis2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 15 styczeń 2008 - 15:59

Ceny mleka oddajemy ok.9tys.l. ,udziały nam pobierają,niemogłem się dziś porozumieć z gościem od skupu bo go niebyło,jutro zobacze co powiei nastrasze go że odchodzę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share elwis2

elwis2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 15:13

Ceny mleka A oddaje ktoś do spółdzielni w Kole i jak tam jest,bo myślimy nad tą mleczrnią?

#52 Share XgumafotografX

XgumafotografX

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 21:00

Ceny mleka Szkoda słów z tymi cenami a do tego u mnie mlecarz nie przyjeżdża po mleko wozić mleka do mleczarni mi sie nie opłaca wiec chyba sprzedam swoja kwotę mleczną jakby ktoś potrzebował parę kilo to odsprzedam tel 608015372

#53 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 18 styczeń 2008 - 08:40

Ceny mleka Za bardzo przeżywacie te ceny, cena podskoczyła troche, już wszędzie wszyscy bębnili jakie to złote lata nastały w mleczarstwie i najbliższe kilk lat cena będzie rosła, tylko zapowiedzeli jakieś spadko ceny już świat sie wali i bankructwo, mleczarnie nie mogą za bardzo opuścić cen bo stracą surowiec, przynajmniej u nas mleczarnia bierze jak leci od kazdego kto by chciał dawać i nawet jak jest niecałe 200 l to przyjeżdza samochód przez nawiększe wertepy, a jeszcze 10 lat temu 300 l i wybrukowana droga to było apsolutne minimum żeby łaskawie po mleko przyjechali

#54 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 18 styczeń 2008 - 08:47

Ceny mleka ja tez mysle ze jakis dramatycznych spadkow cen nie bedzie czytalem ze cena ma spasc okolo 5% wiec tak zle nie bedzie

#55 Share dawid4x4

dawid4x4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 19 styczeń 2008 - 21:32

Ceny mleka Ja sprzedaje do Mlekpolu Grajewo oddział w Osowej Górze i przy 8500l mam 1,47(w grudniu), a w styczniu już mam więcej litrów ok 10000l i jeszcze dopłatę za to że mam oborę pod kontrolą za litr mleka otrzymam 1,53zł

#56 Share elwis2

elwis2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 20 styczeń 2008 - 11:14

Ceny mleka Wczoraj rozmawiałem z gościem od skupu z Koła i zaoferował mi 1,30 za l. i mówił że żadnych obniżek narazie nieprzewidują i potrzebują mleka. Będę rozmawiał z mleczarnią z Gostynia.

#57 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 26 styczeń 2008 - 16:50

Ceny mleka Mlekowita -Działdowo-1.35
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#58 Share arszczecin

arszczecin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 26 luty 2008 - 00:28

Ceny mleka

1,72pln. odstawiam do mlekpolu 25000 miesiecznie. klasa extra

w sierpniu grajewo przedstawiło ofertę przy tamtych parametrach wychodzilo z Vatem ok 1,7 przebijali konkurencję chwilowo nawet o 40 groszy
dziś zlotych trzydzieści dwa i ma być obniżka, żałuje ze nie poszedłem do grajewa bardzo, ach ten dyszcz pieniędzy hehe ale kontrakt rzecz swieta
w dzisiejszych czasach chwalenie tego ze mleczarnia placi na czas przypomina mi reklamowanie fiata 126p w latach 90tych dywaniki i wycieraczki gratis- płacenie mleczarni na czas to standard

#59 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 26 luty 2008 - 15:10

Ceny mleka Nie wiem czy to kiedyś słyszeliście ale prezes mlekowity powiedział że oni nie przewidują spadku cen :rolleyes:
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 26 luty 2008 - 17:06

Ceny mleka slyszelismy slyszelismy ale jak to na prawde bedzie to sie okaze