Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny mleka

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
2982 odpowiedzi na ten temat

#2161 Share jimmy871

jimmy871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 16 luty 2012 - 11:33

Ceny mleka Kolega sprzedaje do Bakomy i jego cena oscyluje ok 1.55zł. Cena nie powinna nikogo dziwić przy ilości ok 70.000 litrów.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny mleka Dzisiaj, 15:14
  •  

#2162 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 16 luty 2012 - 18:18

Ceny mleka tak patrze bakoma taka cena ale ilość wyjasniła mi wszystko, Łowicz bez zmian cena
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

#2163 Share parada

parada

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 16 luty 2012 - 20:44

Ceny mleka Za styczeń tłuszcz 3.91 białko 3.17 ilość 6116 litrów cena 1.25 brutto w OSM KOŁO-wielkopolskie. tylko nie pytajcie prosze dlaczego taki tłuszcz u nas to jest normalne w niektóre dni mam 4.45-POZDRAWIAM

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#2164 Share piotrus19

piotrus19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 17 luty 2012 - 09:43

Ceny mleka

Kolega sprzedaje do Bakomy i jego cena oscyluje ok 1.55zł. Cena nie powinna nikogo dziwić przy ilości ok 70.000 litrów.

Rolnicy z mlekpolu dostają 1.55zł/l przy ilości 15-20tys litrów :)

#2165 Share janek82

janek82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team ponad wszystko oraz rolnictwo

Napisany 17 luty 2012 - 10:57

Ceny mleka witam moze ktos powiedziec czy mozna teraz zlozyc wypowiedzenie zeby zmienic mleczarnie czy trzeba czekac na nowy rok kwotowy poilne????

#2166 Share marcus93

marcus93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 17 luty 2012 - 11:14

Ceny mleka ja w mlekovicie za 6500l na miesiąc dostaje 1,30 za litr. białko 3,5% tłuszcz ponad 4,20%

Edytowany przez marcus93, 17 luty 2012 - 11:14.

#2167 Share piotrus19

piotrus19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 17 luty 2012 - 11:50

Ceny mleka

witam moze ktos powiedziec czy mozna teraz zlozyc wypowiedzenie zeby zmienic mleczarnie czy trzeba czekac na nowy rok kwotowy poilne????

Możesz wypowiedzenie złożyć. :)

#2168 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 19 luty 2012 - 09:54

Ceny mleka Mlekovita oddział Biała Podlaska, 7 tys litrów, białko 3,2, tłuszcz 4,1 za styczeń 1,43;)
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#2169 Share pio46

pio46

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 19 luty 2012 - 10:34

Ceny mleka OSM Czarnków 25000 tł 4.1 bi 3,2 -1.28 netto

#2170 Share piotrus19

piotrus19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 21 luty 2012 - 20:32

Ceny mleka

zanim weszły paszporty dla krów i było "modne BSE " to jeśli lekarz niewiedział na co jest chory pacjent to mówił że napewno zjadł podejrzane mięso wołowe ,puścili kilka takich niusów w TV i pamiętam jak dzię krowe sprzedałem po 0.80 zł za kilo tyle wziołem ca za cielaka od niej .no cóż to nie rolnicy mają ubojnie tylko kolesie polityków lub oni sami

Ja też w tym czasie sprzedałem krowe po 0,8 zł. Wyszło za nią 480zł :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2171 Share AWEJ

AWEJ

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 21 luty 2012 - 23:27

Ceny mleka

witam moze ktos powiedziec czy mozna teraz zlozyc wypowiedzenie zeby zmienic mleczarnie czy trzeba czekac na nowy rok kwotowy poilne????

a jak masz w umowie ? te niby spółdzielnie zastrzegają że można wypowiedzieć umowę najpóżniej do września i odejść z nowym rokiem u niektórych prywaciarzy tez tak jest .lepiej sprawdż bo niektóre przewidują kary za odjście nie w terminie
Nie żyję po to żeby pracować , pracuję po to aby żyć .

#2172 Share janek82

janek82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team ponad wszystko oraz rolnictwo

Napisany 22 luty 2012 - 11:23

Ceny mleka na umowie jest termin wypowiedzenia min, 3 m-ce wczesniej a co zrobic jesli mleczarnia nie chce wyplacic udzialow czlonkowskich ktore sie wplacalo x lat postraszyc ich sadem czy mial ktos taki problem??

#2173 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 22 luty 2012 - 12:06

Ceny mleka Ja, nie odzyskamy udziałów z poprzedniej mleczarni którą wciągneła własnie mlekovita, wiem o jakiej umowie mówisz;) większa połowa dostawców niczego nie podpisała u nas;)
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#2174 Share AWEJ

AWEJ

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 22 luty 2012 - 20:40

Ceny mleka

Ja, nie odzyskamy udziałów z poprzedniej mleczarni którą wciągneła własnie mlekovita, wiem o jakiej umowie mówisz;) większa połowa dostawców niczego nie podpisała u nas;)

podpiszą albo odejdą ,zobaczysz co się będzie z klasami działo jak dostaną PK ze dwa trzy razy z rzędu i zgłoszenie do Weterynari Powiatowej w celu potwierdzenia Atestu to większość podpisze .o udziałach zapomnij nikt w przejętych zakładach przez mlekowite nie podejmuje decyzji .tak zwana spółdzielnia oddała zarząd GK mlekowita i tylko prezes tam rządzi jak ktoś się wychyli to wyleci

#2175 Share po10

po10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 22 luty 2012 - 20:42

Ceny mleka jakie udziały po ,,wciągnięciu,, przez mlekovitę jesteś jej członkiem

#2176 Share AWEJ

AWEJ

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 22 luty 2012 - 21:21

Ceny mleka

jakie udziały po ,,wciągnięciu,, przez mlekovitę jesteś jej członkiem

już nie odeszłem

#2177 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 22 luty 2012 - 22:25

Ceny mleka Nasz zakład nie miał ogłoszonej upadłości, więc mylisz się, nikt nas z mlekovitą nie zwiąże, alternatywnych odbiorców nie brakuje na naszym terenie więc to też nie problem

#2178 Share po10

po10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 23 luty 2012 - 21:21

Ceny mleka

Nasz zakład nie miał ogłoszonej upadłości, więc mylisz się, nikt nas z mlekovitą nie zwiąże, alternatywnych odbiorców nie brakuje na naszym terenie więc to też nie problem

może szkoda że nie było upadlości pokryłbyś straty tak jak w ostrowii a alternatywa to zapewne r.p.

#2179 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 24 luty 2012 - 15:06

Ceny mleka Łowicz b 3,6 i 3,48 tł 4,78 odstawa ponad 10 tys. litrów 1,33 i 1,31 netto, brutto 1,43 i 1,41 zł za litr
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2180 Share pronarek80a

pronarek80a

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 25 luty 2012 - 19:32

Ceny mleka w Ciechanowie od marca ceny -10 gr !