Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bord informator class dominator

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Szymek123

Szymek123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 23 kwiecień 2011 - 20:42

Bord informator class dominator no tylko gdzie go przyłożyć bo to jest dobiero pytanie :D
Witam Mam na imię Szymon posiadam gospodarstwo ale zajmuję się tym tylko czysto hobbistycznie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Bord informator class dominator Dzisiaj, 07:10
  •  

#22 Share farmer7745

farmer7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 24 kwiecień 2011 - 07:15

Bord informator class dominator Ja usługi koszenia naliczam od ha. i pomaga mi w tym licznik S111;

http://www.mescomp.com/cennik.html#

Polecam, prosty tani i zamawiajac go dokupiłem dwa uchwyty tak że teraz przekładam tylko sterownik z kombajnu do ciagnika.
ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

#23 Share Pawel1344

Pawel1344

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Zainteresowania:Sport, motoryzacja

Napisany 24 czerwiec 2011 - 08:25

Bord informator class dominator Panowie pomóżcie mam bordinformator ale nie włącza mi się zielona lampka w prawym górnym rogu ta która sygnalizuje że zaczęło się przeliczanie hektarów. No i też nie pokazuje przejechanej drogi. Co może być przyczyną gdzie znajduje się czujnik odpowiedzialny za włączanie tej lampki (położenie hedera).

#24 Share Szymek123

Szymek123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 24 czerwiec 2011 - 18:54

Bord informator class dominator wydaje mi się że ta lampka związana jest z podajnikiem pochyłym i czujnikiem wysokości
Witam Mam na imię Szymon posiadam gospodarstwo ale zajmuję się tym tylko czysto hobbistycznie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share DEVBOL

DEVBOL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 05 lipiec 2011 - 21:33

Bord informator class dominator A wiecie moze gdzie jest ten magnes w tej karcie? Bo karty nie mam a borda musze ustawic...

#26 Share crazy29

crazy29

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 07 lipiec 2011 - 18:54

Bord informator class dominator ta lampka ww prawym gornym rogu borda faktycznie pokazuje zalaczenie borda czyli liczy czas pracy hektary i chyba predkosc jazdy. stycznik wlanczajacy znajduje sie pod kabina z prawej strony, tam od podajnika pochylego jest taki lancuszek ze sprezynka od wysokosci a obok powinien byc stycznik tez zakotwicziczony do podajnika pochylego. zalancza sie dopiero po opuszczeniu hedera. zerknij i poszukaj jak nieznajdziesz to moze chociaz beda kable wisialy tak jak u mnie to bylo!!! stycznik to male piwo da sie zalatwic i zamontowac ja dzis kupilem zamontowalem i bord dziala jak sie nalerzy:)))

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share MariuszE38

MariuszE38

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 08 lipiec 2011 - 08:05

Bord informator class dominator Nie wiecie może dlaczego nie wyświetla się prędkość jazdy? Cały czas pokazuje 0. Może mam czujnik w złym miejscu? Wydaje mi się, że ktoś przy nim coś majstrował. Możecie wrzucić zdjęcie, gdzie on powinien być zamontowany? Mój kombajn to Dominator 98SL Maxi.