Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pronar 1025A ładowanie

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share sza86

sza86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 29 październik 2010 - 08:53

Pronar 1025A ładowanie Witam jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość.
Mam dwa problemy:
Pierwszy - Brak ładowania czy w tym alternatorze wymagane jest wzbudzenie (są trzy przewody gruby czerwony to raczej ładowanie cienki czarny raczej masa oraz czerwony z paskiem niebieskim wzbudzenie? Jeśli tak to powinno występować na nim napięcie a go nie ma)
Drugi - Mam prawdopodobnie zwarcie na obwodzie górnego lewego bezpiecznika i nie wiem od czego jest.

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pronar 1025A ładowanie Dzisiaj, 09:28
  •  

#2 Share edpawel

edpawel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,jazda konna,motoryzacja

Napisany 29 październik 2010 - 09:40

Pronar 1025A ładowanie Witam , gdzies ze 2 tyg temu przeczytalem o tym problemie z ladowaniem w pronarze i wlasnie goscio mial problem z przepalającym sie bezpiecznikiem... , zobacz u siebie ten bezpiecznik , on jest wlasnie od ladowania akumulatora (niewiem dolkladnie , tak pisalo w artykule...)

Ps: mialem kiedys mtz 82 z mała kabina 4x4 , bylem zadowolony...:) super sprzet, te nowsze pewnie fajniejsze...:D

#3 Share sza86

sza86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 29 październik 2010 - 11:11

Pronar 1025A ładowanie Czy ładowanie (wzbudzenie) idzie przez ten bezpiecznik? i co jeszcze przez niego może iść (wiem, że prawdopodobnie wycieraczki).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share edpawel

edpawel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,jazda konna,motoryzacja

Napisany 29 październik 2010 - 16:40

Pronar 1025A ładowanie Wiecej chyba ci niemoge pomóc bo niemam pojecia co tam jest podłączone... :D
moze zobacz w katalogu albo w instrukcji obslugi ciągnika, jak niemasz to poszukaj w wersji elektronicznej... :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share cichy84

cichy84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 29 październik 2010 - 17:55

Pronar 1025A ładowanie to standard dokładnie nie pamiętam ale umnie też sie przepalaja niemasz ładowania hmmmm jest opcja że ci może padł alternator u mnie często lecą obecnie mam ciągnik na warsztacie bez ładowania tu w nich metodą prub i błedów dochodziliśmy powodzenia