Skocz do zawartości

Zdjęcie

kemper cornstar

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share dexterek

dexterek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, uprawa, energetyka jądrowa, off-road

Napisany 28 październik 2010 - 21:43

kemper cornstar Witam! w tym roku posialem 450 ha kukurydzy na biogaz w rozstawie na 60cm. kukurydza pieknie sie wyksztalcila, plony zielonki byly na poziomie 45 ton/ha. ale zwiazku z kosmicznymi cenami ziarna kukurydzy chcialem skosic czesc na ziarno, jednak okazalo sie ze moim geringhoffem PC nie da sie za nic w swiecie skosic ani kawalka, bo zwyczajnie nie pasuje rozstaw rzedow. i to zmotywowalo mnie do poszukiwania przystawki bezrzedowej. okazalo sie ze kemper produkuje rowniez przystawki o nazwie CornStar do zbioru na ziarno niezaleznie od kierunku jazdy. i mam teraz pytanie do wszystkich forumowiczow, czy ktokolwiek cokolwiek wie o tego typu przystawkach? ich dzialaniu, faktycznej skutecznosci zbioru, awaryjnosci itp? oto link do prospektu kempera o przystawkach CornStar: http://www.agrotechn...es/cornstar.pdf
Piszę po polsku!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kemper cornstar Dzisiaj, 07:29
  •  

#2 Share FarmerPawlos

FarmerPawlos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 567 postów

Napisany 29 październik 2010 - 18:04

kemper cornstar Wiesz, ładnie to wygląda, tylko ciekawi mnie to jak ona pracuje? Tylko jak ona może pracować bez rzędowo jak ona ma rzędy?

#3 Share mercedes250d

mercedes250d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne

Napisany 29 październik 2010 - 18:06

kemper cornstar Obawiam się że jest to zbyt nowy wynalazek ażeby w polsce był szeroko stosowany ale zważywszy fakt że firma kemper wypuszcza na rynek produkt to jest sprawdzony i na pewno spełnia swoje zadanie.

#4 Share FarmerPawlos

FarmerPawlos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 567 postów

Napisany 30 październik 2010 - 07:13

kemper cornstar A nie możesz go wziąść na testy?

#5 Share dexterek

dexterek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 30 październik 2010 - 18:59

kemper cornstar chyba takich rzeczy nie mozna wziac na testy, mozna jedynie starac sie by dealer przyjechal swoim kombajnem z taka przystawka i pokazac co ona potrafi. jednak zalatwianie, dzwonienie, pisanie, spotkania doprowadza do tego, ze na pokaz przyjada pewnie w styczniu... @mercedes250d polska nie jest juz takim zasciankowym krajem, ludzie stosuja nawigacje GPS, jezdza automatycznie na 3cm, sieja precyzyjnie nawozy, skanuja glebe, monitoruja plony i robia wiele innych innowacyjnych rzeczy. wiadomo ze sa tez rolnicy ktorzy orza, sieja, i kosza trawe za pomoca konia ale podejrzewam, ze tacy raczej na tym forum nie siedza. jestem nawet w stanie postawic teze, ze wiecej polskich rolnikow ma CornStara niz precyzyjny rozsiewacz. ja niestety nie znam nikogo takiego...
Piszę po polsku!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share FarmerPawlos

FarmerPawlos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 567 postów

Napisany 31 październik 2010 - 20:03

kemper cornstar No to poprostu chodzi ci o zorganizowanie u siebie pokazów. Dobry pomysł tylko kto w polsce jest przedstawicielem tej firmy?

#7 Share dexterek

dexterek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 31 październik 2010 - 20:06

kemper cornstar dealerem kempera jest agrotech baryczka. http://www.baryczka.pl/
Piszę po polsku!

#8 Share Aru

Aru

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 03 listopad 2010 - 15:40

kemper cornstar Nie polecam ci tej przystawki. Mój sąsiad taką samą ma kupił w niemczech. Jak rzędowo to jeszcze idzie. Ale jak już w poprzek czy nie po rzędach to łamie kukurydzę.

Ale to twój wybór zrobisz jak zechcesz.

#9 Share dexterek

dexterek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 03 listopad 2010 - 18:59

kemper cornstar a skad jestes? co to za sasiad? jakis duzy rolnik czy uslugodawca? chcialbym sie z nim skontaktowac i pogadac
Piszę po polsku!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share Aru

Aru

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 03 listopad 2010 - 20:20

kemper cornstar Jestem z podlaskiego, sąsiad taki że mieszka w innej wsi. Ma z 700 ha pola (dokładnie nie wiem)