Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki pług ?!

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share OveR

OveR

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 28 październik 2010 - 19:22

Jaki pług ?! Witam.
Tu znowu ja :D
Mamy dylemat jaki pług wybrać do renault ares 550 rx (95km) ma być obracalny.
Cena: Dość mądra (niska)
Mamy chęć na Lemkena albo Kvernelanda co wy na to?
Czekam na wasze propozycje pozdrawiam :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki pług ?! Dzisiaj, 11:04
  •  

#2 Share Daniellll

Daniellll

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 29 październik 2010 - 10:13

Jaki pług ?! Witam. Jak do tego ciagnika to kvernelanda na zabezpieczeniu kołkowym 4X 45 , ja posiadam 5 varjo 5x 50 i ciagne to 135 konnym , chyba ze masz duzo kamieni to na zabezpieczeniu non-stop ale w tym przypadku to bedziesz miał cieżej w orce bo te pługi sa cieższe o jakies 400 , 500 kg a twój ciagnik ma tylko 95 km musisz wziasc to pod uwage :D

#3 Share OveR

OveR

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 29 październik 2010 - 11:32

Jaki pług ?!

Witam. Jak do tego ciagnika to kvernelanda na zabezpieczeniu kołkowym 4X 45 , ja posiadam 5 varjo 5x 50 i ciagne to 135 konnym , chyba ze masz duzo kamieni to na zabezpieczeniu non-stop ale w tym przypadku to bedziesz miał cieżej w orce bo te pługi sa cieższe o jakies 400 , 500 kg a twój ciagnik ma tylko 95 km musisz wziasc to pod uwage :D

Własnie wiem:) W gre wchodzą tylko zabezpieczenia kołkowe bo po 1 nie mamy dużo kamieni a po 2 masa się zwiększa.
A chcemy raczej 3+1 z dużymi odkładnicami bo planujemy jakis większy ciągnik kupywać a potem by był problem bo kolejny pług:)

#4 Share Daniellll

Daniellll

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 29 październik 2010 - 13:41

Jaki pług ?!

Własnie wiem:) W gre wchodzą tylko zabezpieczenia kołkowe bo po 1 nie mamy dużo kamieni a po 2 masa się zwiększa.
A chcemy raczej 3+1 z dużymi odkładnicami bo planujemy jakis większy ciągnik kupywać a potem by był problem bo kolejny pług:)

Mi ludzie odradzali kołkowe ,mówili ze kilo srub bedziesz msiał zesoba wozic a ja kupiłem 10 szt. i ani jednej niewymienilem a 50 h poorałem tylko ze sruby sa fi20 i 10,9 twardosc takie jak producent zaleca

#5 Share OveR

OveR

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 29 październik 2010 - 18:12

Jaki pług ?!

Mi ludzie odradzali kołkowe ,mówili ze kilo srub bedziesz msiał zesoba wozic a ja kupiłem 10 szt. i ani jednej niewymienilem a 50 h poorałem tylko ze sruby sa fi20 i 10,9 twardosc takie jak producent zaleca

Kolego śruby to najmniejszy pikuś chodzi mi o sam pług ale tylko i wyłącznei śrubowe zab.

#6 Share Daniellll

Daniellll

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 29 październik 2010 - 19:00

Jaki pług ?! A ty chcesz nowy kupic czy urzywany :blink:

#7 Share OveR

OveR

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 30 październik 2010 - 16:35

Jaki pług ?!

A ty chcesz nowy kupic czy urzywany :blink:

No właśnie i tu jest ból prawdopodobnie używany, mamy pare złotych na prow ale do takiego ciągnika nie opłaca się kupować nowego pługu skoro mże w przyszłym roku nadejdzie coś nowego. Ale wracając do tematu pług jak najnowszy w jak najlepszym stanie i jak najtańszy:)

#8 Share Daniellll

Daniellll

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 30 październik 2010 - 20:01

Jaki pług ?!

No właśnie i tu jest ból prawdopodobnie używany, mamy pare złotych na prow ale do takiego ciągnika nie opłaca się kupować nowego pługu skoro mże w przyszłym roku nadejdzie coś nowego. Ale wracając do tematu pług jak najnowszy w jak najlepszym stanie i jak najtańszy:)

W okolicach 15 a 18 tysiecy kupisz dobry urzywany pług kvernelanda . Mam namysli taki do 10 lat bo powyzej to sa juz stare i ciezkie pługi a co do lemkena to sie niewypowiadam bo tego sprzentu jest mało do wyboru

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share OveR

OveR

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 03 listopad 2010 - 19:29

Jaki pług ?!

W okolicach 15 a 18 tysiecy kupisz dobry urzywany pług kvernelanda . Mam namysli taki do 10 lat bo powyzej to sa juz stare i ciezkie pługi a co do lemkena to sie niewypowiadam bo tego sprzentu jest mało do wyboru

No tak mała kwota to nie jest ale niestety będzei taka potrzeba by kupić za tyle :(

Edit:

To podawajcie propozycje jeśli możecie teraz już wszystko wiecei więc czekam i zapraszam :)

#10 Share Michalc355

Michalc355

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 26 styczeń 2011 - 19:17

Jaki pług ?! lemken to dobra firma ale trzeba wladowac duzo kasy nawet w nie za dobrym stanie sam niemoglem uwiezyc jak przegladalem oferty i tu jest jeden zobacz http://motoallegro.p...1414936833.html

#11 Share prometeusz

prometeusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów
  • Zainteresowania:szeroko rozumiana mechanika, sport, żużel( Apator czy jak kto woli unibax)

Napisany 26 styczeń 2011 - 19:28

Jaki pług ?! kuzyn takiego 3x35 to w zeszłym roku kupił i targa go c 360, ale musiał wzmocnić podnośnik

#12 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 26 styczeń 2011 - 19:29

Jaki pług ?! Kolega Over może już kupił pług, a Ty odkopujesz niepotrzebnie temat. :lol: Trochę rezolutności Michał <_<

#13 Share OveR

OveR

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 15 luty 2011 - 19:54

Jaki pług ?!

Kolega Over może już kupił pług, a Ty odkopujesz niepotrzebnie temat. :lol: Trochę rezolutności Michał <_<

Niestety jeszcze nie kupiliśmy... :(
Choć musimy w najbliższym czasie kupić ponieważ zbliża się wiosna ceny idą w góre a orać trzeba :)
Więc mamy na mysli Kuhna vari-master 120 którego jest mozliwość fachowego odnowienia ---> Dodany obrazek
Lemken...
Overum---> http://allegro.pl/ov...1443001380.html
Lub kverneland VD-100/85.
Sam już nie wiem doradźcie.!
Co sadzicie o kverdziu interesuje mnie waga poszczególnych modeli...

#14 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 15 luty 2011 - 21:25

Jaki pług ?! Ja proponuje pług akpil km180 podobno to jest to samo co vogel&noot 3*48cm, odległość miedzy korpusami 95cm, wysokość 82cm, cena około 23000zł brutto za nowy. Widziałem ten pług na żywo i wygląda naprawdę dobrze i solidnie. Jak dobrze pojdzie to sam niedługo go kupuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share OveR

OveR

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 03 październik 2011 - 21:34

Jaki pług ?! A więc zebraliśmy się do kupna i postanowiliśmy zamówić Akpila MK80 3+1 i mam pytanie bo z tego co widziałem kółko podporowe jest na środku czy jest opcja i jaka cena jest tej opcji by kółko było na końcu tak jak w kvernelandach? Proszę o opinię nt. takowej maszyny :)
Pozdrawiam OveR :D