Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 2140 mam mały problem

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share czarnykriss

czarnykriss

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 28 październik 2010 - 18:45

John Deere 2140 mam mały problem witam wszystkich!! mam problem w ciągniku john deere 2140 cieknie olej hydrauliczno-przekładniowy ,wyciek jest w komorze sprzęgła między silnikiem a skrzynią!obecnie ciągnik jest rozpołowiony ale nie mam pojęcia jak wymienić uszczelniacz ?! ze skrzyni wychodzi tuleja oraz dwa wałki z czego ten wewnętrzny można wyjąć natomiast ten usytuowany między tuleja a nim nie da się wyjąć a to cieknie właśnie na nim!!!za pomoc z góry dziękuję!mam fotki tego elementu jak potrzeba prześlę,pozdr.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 2140 mam mały problem Dzisiaj, 16:40
  •  

#2 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 28 październik 2010 - 20:38

John Deere 2140 mam mały problem daj jakies foty na forum

#3 Share sleny

sleny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 29 październik 2010 - 15:48

John Deere 2140 mam mały problem kolego z tego co się orientuje to tam musisz rozpołowić skrzynie pośrednią i wtedy wyjdzie Tobie cały kosz. Przynajmniej tak jest w JD 3130.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share mimcio

mimcio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 29 październik 2010 - 19:39

John Deere 2140 mam mały problem Dokładnie tak jak napisał @sleny musisz odkręcić skrzynie pośrednią od głównej wyjąć sprzęgło HI-LOW oraz pompę zasilającą hydrauliki. Ten uszczelniacz jest właśnie w obudowie pompy. Napisałem to na przykładzie mojego 3140 u ciebie pewnie jest tak samo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share czarnykriss

czarnykriss

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 30 październik 2010 - 19:06

John Deere 2140 mam mały problem Dzięki koledzy właśnie tak zrobiłem jak piszecie, wcześniej się jeszcze skontaktowałem telefonicznie ze znajomym mechanikiem i doradził mi to samo co Wy :blink: skrzynia rozebrana, we wtorek będę miał uszczelniacz i myślę że to skończę szybko. Dobrze że jeszcze zima nie przyszła, bo mam trochę czasu:), a zajmuję się odśnieżaniem. pozdrawiam!