Skocz do zawartości

Zdjęcie

A czym sie różni mtz od mtz belarus ?

24 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawel970

pawel970

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 27 październik 2010 - 17:12

A czym sie różni mtz od mtz belarus ? Czym sie różni mtz od mtz belarus ? Który lepszy/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
A czym sie różni mtz od mtz belarus ? Dzisiaj, 17:12
  •  

#2 Share tomacha001

tomacha001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Zainteresowania:interesuje się rolnictwem i co z nim związane

Napisany 27 październik 2010 - 17:50

A czym sie różni mtz od mtz belarus ? niczym to jest to samo

#3 Share sebau1212

sebau1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 27 październik 2010 - 17:54

A czym sie różni mtz od mtz belarus ? Napisem. :)

#4 Share tomaszs88

tomaszs88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 27 październik 2010 - 18:15

A czym sie różni mtz od mtz belarus ? jeden i drugi jest do niczego i niczym się nie różni:lol: wystarczy spojrzeć:) moje zdanie!

#5 Share wojtek93

wojtek93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 27 październik 2010 - 18:25

A czym sie różni mtz od mtz belarus ? dlaczego piszesz że są do niczego? jak by były takie złe to by nimi nikt nie jeździł a przecież do jedne z popularniejszych ciągników na polskiej wsi. wiadomo idealne nie są bo żadna marka nie jest ale nie mów że są do niczego

#6 Share PrzemoO

PrzemoO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 27 październik 2010 - 18:27

A czym sie różni mtz od mtz belarus ? Trochę przesadziłeś z tym "do niczego".
Jest jaki jest ale rekompensuje to swoją ceną i ceną części które są tanie jak barszcz porównując z innymi markami. A robotę potrafi zrobić całkiem niezłą robotę.

#7 Share lukasz20

lukasz20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Zainteresowania:sport, technika rolnicza, hodowla bydła

Napisany 27 październik 2010 - 18:33

A czym sie różni mtz od mtz belarus ? A to co ich łączy to wycieki oleju :)
Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

#8 Share tomaszs88

tomaszs88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 27 październik 2010 - 18:41

A czym sie różni mtz od mtz belarus ? ja bym wolał robić C-360 niż jakim kolwiek belarusinem

#9 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 27 październik 2010 - 18:44

A czym sie różni mtz od mtz belarus ? popularniejsze? oj oj, u mnie to stare mtz82 mogę policzyć na palcach jednej reki, a 1nowy aby jest pronar 1221a.
2kwartał 2010 roku, rejestracja
NH 748
JD 706
zetor 642
DF 326
MTZ 284
case 267
belarus 198
valtra 129
MF 124
fendt 118
farmtack 116
ursus 95
pronar 86 lambo 74 reszta poniżej 70maszyn. Trochę ich jest, ale w wiekszości to 80km te pronary białoruśki w gospodarstwach do 10ha co kupują po to aby był taki duzy traktor.

#10 Share lukasZ2008

lukasZ2008

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Muzyka,Dziewczynki

Napisany 27 październik 2010 - 19:01

A czym sie różni mtz od mtz belarus ? U mnie w okolicy jest sporo Mtz.Nikt na nie nie narzeka,leje paliwo(często słabej jakości) i robi porządną robote.A ostatnio sporo nowych belarusów przybywa.Lepszy nowy belarus niż wytłuczony MF albo JD za te same pieniądze:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 27 październik 2010 - 19:22

A czym sie różni mtz od mtz belarus ?

ja bym wolał robić C-360 niż jakim kolwiek belarusinem

To widac kolego ze sie nie znasz na maszynach i nie masz zielonego pojęcia co piszesz, a wedlug mnie temat troszke bez sensu.
pozdrawiam

#12 Share lukasZ2008

lukasZ2008

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Muzyka,Dziewczynki

Napisany 27 październik 2010 - 19:29

A czym sie różni mtz od mtz belarus ? Kolega wyżej ma racje.Mam 26 letnią c360 i dobrze wiem jak się tym robi.Belarus byłby o niebo lepszy:)

#13 Share Czeladnik

Czeladnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:fotografia, militaria, motoryzacja, muzyka

Napisany 27 październik 2010 - 19:33

A czym sie różni mtz od mtz belarus ? Ja nawet bym wolał robić MTZ niż Zetorem 7211 przyzwyczaiłem się do MTZ i co że niewygodnie, ale za to dużo szybciej. Mi zetor w kultywatorze 2.7 z jednym wałkiem ledwo dyszy a w MTZ 80 można sobie nabić guza o kabinę :)

#14 Share zenas

zenas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Zainteresowania:Moje zdanie to "DOGMAT" nie dyskutuje!

Napisany 27 październik 2010 - 19:39

A czym sie różni mtz od mtz belarus ? :) koledzy temat jak temat,jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :D
Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

#15 Share Czeladnik

Czeladnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:fotografia, militaria, motoryzacja, muzyka

Napisany 27 październik 2010 - 19:48

A czym sie różni mtz od mtz belarus ? I tak, i nie. A mi na 150 godzin pracy w roku po co Fendt? To byłby nie ekonomiczne, a nawet Zetor? Ma to swój urok "Gniotsa nie łamiotsa" jak się trafi na udaną sztukę to jest to twardy zawodnik.

#16 Share Glodzilla

Glodzilla

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 28 październik 2010 - 16:32

A czym sie różni mtz od mtz belarus ? Różnicy nie ma ja posiadam jeszcze tego starego mtz 82 z małą kabiną i nie kupił bym żadnego z nowszych jd fenda itp itd
Dlaczego mtz wjeżdżam do garażu i sam go rozbieram do tego części tanie a przy tym zachodnim no sory ale bez serwisu nie podchodzimy a jak sami zrobimy to część będzie tyle kosztowała że będziemy płakać jak będziemy płaci tym czasem ja będę się śmiał lał paliwo słabej jakości i dalej pyrkał 20 letnim traktorem którego naprawie na polu na drodze . Cieknie mi tylko z rozdzielacza i siłownik z tyłu się poci ale ciągnik ma lata ostatni remont jaki był to 10 lat temu albo i więcej

#17 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 20 listopad 2010 - 21:17

A czym sie różni mtz od mtz belarus ? Tro9che przesadzacie że bez serwisu się nie obejdzie ciagnik jak ciagnik tylko elektronika steruje wszstkim a nie dźwignie. Tylko ze to nie elektronika siada lecz części a to większośc mechaników zrobi tylko kwestia. ile część kosztuje? Zmieniam C-360 na coś innego troszke większy nie koniecznie z przodem. Napaliłem sie na Johny i Case ale po jakimś czasie gdy cenyczęści zobaczyłem to stwierdziłem że na 17 ha kupie sobie MTZ 550 bo jak siądze to części za grosze. A używany czy to fendt john czy MTZ moze się posuć.

A z tym że lepiej C-360 robic niż MTZ to był cisk mocny cisk :P :) To ja chłopie widze że albo nie jeździłeś C-360 albo MTZ bo bardziej nieudanego jak C-360 nie ma. do MTZ wsiadasz to juz jest miło, kierownice sobie przesuwasz do siebie odpalasz, włączasz muze i jazda ;)
Mój Wladimirec podbija świat

#18 Share Mucha

Mucha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 20 listopad 2010 - 22:13

A czym sie różni mtz od mtz belarus ? dokładnie kolego ja miałem c360 i c3603p i mam teraz jeszcze mtz-ta 82 tez w małej budzie i robie nim 3 rok i zrobiłem przy nim tylko elektronikę i tak to tylko olej paliwo i ognia!! ale nie porównujcie c360 do mtzta bo calkowicie inna klasa traktorów to jest tak jakbyście porównywali ogiera do krowy który mocniejszy,szybszy i wg i zxależy jaką kto ma gospodarkę i jakie zapotrzebowanie na moc. ja prasowałem wcześniej rollantem z c360 i jak dobilem bala do tych 210 to juz bylo super a mtz-tem to do 230 - 240 bez najmniejszego problemu dobijam(więcej nie dobijam bo nie mam potrzeby)ale wiem ze jeżeli chce t i do 270 też dobiję:P

#19 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 20 listopad 2010 - 22:34

A czym sie różni mtz od mtz belarus ? Smieszni są ludzie co pisza ze wola 60 niz mtzta :) tak samo jak Ci ktorzy pisza ze 60 sa kompletnym niewypalem :P ludzie zasranowcie sie co piszecie bo niektoremu na 5 ha wystarczy 60 i nie mysli o innym traktorze szczegolnie o 25 letnij jd jakimi sie jarają bo "zachodni" mtz to latwy prosty ciągnik i u mnie niektorzy maja po 40 ha zboza i sobie radza mtzami. pozdrawiam znawcow ;)!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 21 listopad 2010 - 10:37

A czym sie różni mtz od mtz belarus ? Witam
Przeciętnego rolnika gospodarującego na 10-20 ha kurzu 4-5 klasy stać jedynie na uszczelki do JD czy fenda bo najdrobniejsza część to niesamowity koszt jedna dziura w silniku to z grubsza 1000 zł, sprzęgło to 3000 tyś, a mleko po 1 zł.
A taki co piszę ze ruskie to bee niech się zastanowi na kogo pracuje na traktor czy na siebie.
Mam w tej chwili 20 letniego zetorka tam nic się nie dzieje i na razie nie zapowiada się aby coś szwankowało a jak słyszę że w nowym traktorze trzeba płacić za serwis 2000 to haha. W zetorze serwis kosztuje 2 bańki turdusu i filtr. Następny większy traktor to będzie MTZ może 6 –tka, komputery są zbędne.
Na marginesie wiosna niedługo zobaczymy jak się spisuje w polu traktor gąsiennicowy nowy nabytek testy jesienne są obiecujące na glebach mokrych i grząskich powinienem wyjść w pole 2 tygodnie wcześniej nie kopiąc kolein.

Dodaj odpowiedź