Skocz do zawartości

Zdjęcie

REFORMA KRUS i UBEZPIECZEŃ

190 odpowiedzi na ten temat

#161 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 13:20

REFORMA KRUS i UBEZPIECZEŃ stasiek taki co ma tyle kasy na pewno nie weźmie tyle co ten co nie ma ale różnie chciwość rządzi. chociaż u niego są sami biznesmeni, trochę się znają na rzeczy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
REFORMA KRUS i UBEZPIECZEŃ Dzisiaj, 20:23
  •  

#162 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 13:45

REFORMA KRUS i UBEZPIECZEŃ Taaa. Większość to biznesmeni z przypadku którzy mają tam jakieś firmy a dostali się tylko dlatego, że byli na pierwszym miejscu na jego listach. I jakie mają oni majątki? 500mln? 600mln? Wątpię. Z reguły są to lokalni właściciele firm którzy za 100 tys. złotych łapówki chętnie zaryzykują.

#163 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 14:15

REFORMA KRUS i UBEZPIECZEŃ no akurat z tego co wiem to z kuj-pom należą do jego partii właściciele największych firm w regionie o kapitale nie pamiętam jakim ale grosze to nie są. W sumie pan Palikot dla mnie i tak jest lepszy jak Kaczyński. Ale koniec OT

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#164 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,budownictwo

Napisany 25 listopad 2011 - 14:26

REFORMA KRUS i UBEZPIECZEŃ jak nakradli miljony to se firmy pozakładali i otco takie z nich bizmesmeny kurde
a jak ich urban popiera to i komuchów cała masa tam siedzi

#165 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2011 - 16:46

jak nakradli miljony to se firmy pozakładali i otco takie z nich bizmesmeny kurde

masz dowód, że nakradli? czy po prostu chcesz zabłysnąć? w dodatku niewiedzą. Jak ludzie brali za bezcen ziemie to nikt nie chciał, jak teraz to nakradł, dał w łapę i ma. A jak była grosze to odłóg był. Ojciec kupił swojego czasu pole po 300zł ha, u nas na wsi było po 700 zł ha, kto chciał to brał i teraz się cieszy jak się zabijają o skrawki za dziesiątki tyś. Twierdzisz, że ukradł i firmę założył, założył i ktoś tam pracuje, Ja zainwestowałem na giełdzie i po niecałych 2 miesiącach akcje tej firmy sprzedałem 10 razy drożej :blink: i co ukradłem komuś te pieniądze? trzeba było sobie kupić akcie wikany i się cieszyć teraz.

#166 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3929 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 17:26

na jarka to nikt nie zagłosuje już bym wole Palikota. Tak jak ostatnio mówili we wiadomościach że tam sami bogaci ludzie są u niego i za bardzo nie będą chapać dla siebie bo po co jak im dostatek.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Spotkałeś się z kimś takim aby powiedział "mi już starczy pieniędzy od dziś zysk przeznaczam na pomoc biednym", kolego takie rzeczy to tylko w "erze".

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#167 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 17:37

REFORMA KRUS i UBEZPIECZEŃ Nie ma ludzi nieprzekupnych. Wszystko zależy od ceny.

#168 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 18:02

REFORMA KRUS i UBEZPIECZEŃ janek dowodów nie mam ale swoje wiem więcej szczegółów nie będę pisał [napeno nie zdobyli kasy na giełdzie]a zresztą trzeba dysponować większą gotówką żeby nie zle zarobić :lol:
i nie chodzi mi tu o kupno gleby .

Edytowany przez grzen, 25 listopad 2011 - 18:04.

#169 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 18:08

REFORMA KRUS i UBEZPIECZEŃ Na giełdzie niezła gotówką? To chyba nie wiesz na czym giełda polega. Można się i z małej nieźle dorobić chociaż to wymaga trochę dłuższego czasu.

#170 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 18:15

REFORMA KRUS i UBEZPIECZEŃ to fakt na giełdzie to za bardzo się nie znam ale sam widzisz jak mniejsza kasa to potrzeba więcej czasu a i wtedy ryzyko jest większe że zostanie czapka drobnych
ale skączmy już o pieniądzach bo to nudny temat

Edytowany przez grzen, 25 listopad 2011 - 18:16.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 18:16

REFORMA KRUS i UBEZPIECZEŃ Takie same ryzyko jak i przy kilku milionach.

#172 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2011 - 18:27

REFORMA KRUS i UBEZPIECZEŃ Zainwestuj premię dla Młodego Rolnika i odlicz 19% z przychodu a później zobacz ile ci zostało
tylko weź na 1 miesiąc do tyłu, w tym roku było jeszcze 8 takich akcji, jak ktoś śledzi rynek to zarobił i to dużo, nawet przy małym nakładzie. Najlepszy okres to od września 2008 do kwietnia 2009 jak to wszystko leciało najpierw na łeb na szyję w dół a później szalało w górę :D
Ja sobie kombajn, rozsiewacz i opryskiwacz za giełdę kupiłem :) ale i raz przesrałem tyle kasy ile za buraki zarobiłem <_< jest ryzyko jest zabawa :)

#173 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 18:33

REFORMA KRUS i UBEZPIECZEŃ janek słaby ze mnie młody rolnik ziomkę mam już 10 latek pozdro :rolleyes:

#174 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 18:52

REFORMA KRUS i UBEZPIECZEŃ koledzy kiedyś każdy kombinował teraz dużo ludzi się boi ale wskazać bym na pewno nie potrafił jaka firma przekrętów nie robi małych i dużych. chociaż wiadomo duże firmy duża kasa, ale na pewno od czegoś musieli zacząć i na czymś się dorobić a jak kiedyś ktoś miał pomysł to do teraz niezłą kasę zrobił. Nie ryzykujesz nie masz proste.
Tak samo teraz premier nasz ma problemy bać się zrobić coś i wszyscy będą mieli mnie za dupe w korach czy nie bać i zrobić odważny krok ludzie będą narzekali ale może się uda i będzie coś powiedzmy dobrego. Ludzka mentalność zrobić coś to źle, nie zrobić czegoś w ogóle też nie dobrze i weź tu komuś dogodź

#175 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2011 - 19:32

REFORMA KRUS i UBEZPIECZEŃ grzen premia to był przykład ;)

#176 Share czadowywicek

czadowywicek

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 235 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 16:34

REFORMA KRUS i UBEZPIECZEŃ Przez Donalda będę musiał 2 lata dłużej tyrać i jak Bóg pozwoli jeszcze 17 razy zaorać i zasiać i emeryturka

#177 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 20:46

REFORMA KRUS i UBEZPIECZEŃ ChiquitaB niestety z poczynań naszego 'cudownego' i 'odważnego' premiera wraz ze swoją bandą wynika same g**no. Nie da się niestety tego ująć inaczej. Nie daj się i Ty omamić. Wspomnicie moje słowa, że paliwa będą po 10zł/l -i słowa Donalda "nie ma powodu do paniki , wszystko mamy pod kontrolą." ;[

Edytowany przez Junkers, 19 grudzień 2011 - 20:47.

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

#178 Share ZETOREK135

ZETOREK135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Zainteresowania:Straż Pożarna;Rolnictwo

Napisany 19 grudzień 2011 - 21:04

REFORMA KRUS i UBEZPIECZEŃ Mnie to tylko jedno dziwi przed wyborami poszedł vat w góre,paliwo,i wszystkie inne produkty a ponad 35% poszło i zagłosowało w ostatnich wyborach na PO ale najwiecęj głosów było z miast bo oni mają daleko rolnika w d...e a my musimy się męczyć paliwo po 5.70 a nasz rząd wcale tego nie widzi bo przecież oni sobie tankują z naszych podatków !!!

#179 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 21:11

REFORMA KRUS i UBEZPIECZEŃ Taaa. A co mają powiedzieć właściciele firm transportowych, kurierskich? Co ma powiedzieć mieszczuch co ma ogrzewanie na olej czy gaz? Tylko nie piszcie, że ich stać na to.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share ZETOREK135

ZETOREK135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Zainteresowania:Straż Pożarna;Rolnictwo

Napisany 19 grudzień 2011 - 21:32

REFORMA KRUS i UBEZPIECZEŃ ale na pewno mają lepsze zarobki niż my na roli !!