jaroon

REFORMA KRUS i UBEZPIECZEŃ

Polecane posty

Junkers    44

ChiquitaB niestety z poczynań naszego 'cudownego' i 'odważnego' premiera wraz ze swoją bandą wynika same g**no. Nie da się niestety tego ująć inaczej. Nie daj się i Ty omamić. Wspomnicie moje słowa, że paliwa będą po 10zł/l -i słowa Donalda "nie ma powodu do paniki , wszystko mamy pod kontrolą." ;[

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREK135    0

Mnie to tylko jedno dziwi przed wyborami poszedł vat w góre,paliwo,i wszystkie inne produkty a ponad 35% poszło i zagłosowało w ostatnich wyborach na PO ale najwiecęj głosów było z miast bo oni mają daleko rolnika w d...e a my musimy się męczyć paliwo po 5.70 a nasz rząd wcale tego nie widzi bo przecież oni sobie tankują z naszych podatków !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Taaa. A co mają powiedzieć właściciele firm transportowych, kurierskich? Co ma powiedzieć mieszczuch co ma ogrzewanie na olej czy gaz? Tylko nie piszcie, że ich stać na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Zetorek, z chęcią odkupię od ciebie gospodarstwo, kupisz sobie tira lub tiry i będziesz zarabiał kupę pieniędzy śmiejąc mi się w twarz, że za darmo robię. Wchodzisz w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314
Taaa. A co mają powiedzieć właściciele firm transportowych, kurierskich?...

Niech Polska dogoni UE najpierw i polski rolnik ma paliwo w takiej cenie jak unijny.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

@StasiekS mam znajomego ma 25lat, tirem jeździ w firmie od 20roku i zamierza postawić dom za zarobione pieniądze. Jeśli jeździsz nie swoim tirem nie jest źle, chyba że masz rodzinę.

 

Taaa. A co mają powiedzieć właściciele firm transportowych, kurierskich?

 

Podniosą ceny za transport, albo zastrajkują BO MOGĄ i tak wyjdą na swoje. A rolnik może podnieść jedynie widły w oborze, a nie pójdzie strajkować, nie zostawi wszystkiego, bo mu krowy zdechną.

 

Niech Polska dogoni UE najpierw i polski rolnik ma paliwo w takiej cenie jak unijny.

 

Niech Polaka będzie stać na kupienie tyle paliwa co europejczyka.

 

 


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
Podniosą ceny za transport, albo zastrajkują BO MOGĄ i tak wyjdą na swoje. A rolnik może podnieść jedynie widły w oborze, a nie pójdzie strajkować, nie zostawi wszystkiego, bo mu krowy zdechną.

Nie tak szybko podniosą. Ceny podniosą jeśli nie będą mieli wyjścia. Konkurencja jest tak duża, że nie mogą sobie pozwolić na podnoszenie ceny kiedy i o ile chcę. Najpierw tną koszty w firmie czyli obniżają pensje, zwalniają ludzi, wydłużają godziny pracy obecnym. A ceny podniosą dopiero wtedy kiedy konkurencja także to zrobi. Bo jeśli wychyli się za wcześnie może przez to dużo stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratgarka    2

Co wy na tą złotówke miesięcznie od hektara przeliczeliczeniowego na składke zdrowotną ? Pieprze krus jak mam płacić 200 pln miesięcznie składki zdrowotnej.

Edytowano przez bratgarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon    186

Co wy na tą złotówke miesięcznie od hektara przeliczeliczeniowego na składke zdrowotną ? Pieprze krus jak mam płacić 200 pln miesięcznie składki zdrowotnej.

Ja bym płacił i 200 złotych ale po co to płacić skoro i tak wszędzie trzeba iśc prywatnie bo kolejki są tak duże że przyjmują za pół roku albo rok Więźniowie mają lepiej niż inni ludzie bo oni wszystkie badania mają bez żadnych kolejek Pokazywali kiedyś zdesperowanego gościa co się załamał jak dowiedział się kiedy dostanie się na specjalistyczne badania to się upił i położył na ulicy - jak wezwali pomoc to wszystkie badania mu zrobili od ręki I to nie jest chory system?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusc914    56

Sejm uchwalił ustawę o składce zdrowotnej rolników w piątek 13 stycznia.

W artykule na stronie tutaj znalazłem to:

"Prof. Józefa Hrynkiewicz (PiS) pytała, dlaczego składką obejmuje się domowników od 16 lat, podczas, gdy w gospodarstwach domowych innych grup zawodowych płacą tylko ci członkowie, którzy mają dochody. Pobieranie składek od osób, które nie mają dochodów jest niezgodne z Konstytucją - argumentowała."

Z tego wynika,że ojciec zapłaci tę składkę i na mnie, chociaż jestem studentem.

Ps.mam jeszcze 2 siostry w tym wieku.

Kolejny raz politycy uchwalili "fajna" ustawę. Data mówi sama za siebie(13 w piątek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    225

"nasz " minister powiedział dziś w Agrobiznesie że ustawa zdrowotna nie obejmuje domowników powyżej 18 lat którzy się uczą a studentów do 25 lat , ciekawi mnie czy do tyczy to też studentów uczących się zaocznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Odpowiedziałem na pismo z KRUS - nie chcieli przyjąć wyjaśnień na papierze, więc wysłałem poleconym o dwie ulice.

Stwierdziłem w nim, że pomimo utworzenia ustawy w 7 dni, nie jestem faktycznie w stanie pomierzyć, sprawdzić bonitację i przeliczyć na przeliczeniowe powierzchni gruntów ( dzierżawionych i Użytkowanych ) - właśnie w przeciągu 7 dni! i zapraszam ustawodawców wraz z wykonawcami do zmierzenia i przeliczenia sobie - zadeklarowałem dobrowolne wskazanie tych kawałków będących częścią działki ewidencyjnej. Ciekawe, co z tego wyniknie - większość w placówce KRUS, podawała tylko swoje własne grunty, więc tak co trzeci kłamał i podpisywał się pod tym... .


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj