Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kobiety

119 odpowiedzi na ten temat

#21 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 16 lipiec 2007 - 17:56

Kobiety U nas się zdarza że kobiety podjeżdżają przyczepami jak się zbiera słomę czy siano. Kiedyś widziałem też jak jedna kobieta jechała Zetorem 16245 z przyczepą 12t. Moja koleżanka chciała się kiedyś nauczyć jazdy traktorem to też gdzieś na pole z przyczepą pojechała.
...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kobiety Dzisiaj, 19:45
  •  

#22 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 16 lipiec 2007 - 19:05

Kobiety Umnie we wsi to nie, ale w sąsiedniej to jeżdzi c330. Kiedyś ją widziałem to z 2 przyczepami jechała :o
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#23 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 16 lipiec 2007 - 19:11

Kobiety ja jeżdżę ciągnikiem :P - dzisiaj mój luby kosił Bizonem - teściu odwoził zboze a ja jezdziłam z brona talerzową - (bo z brona to się precyzja nie liczy i na polu nikomu krzywdy nie zrobie :o ) - no ale jak teściu pojechał do domu ze zbożem to byliśmy sami na jednym polu i był dalszy ciąg nauki jazdy Bizonem :P
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 16 lipiec 2007 - 19:34

Kobiety Moja koleżanka jeździ ciągnikiem. Nie ma żadnego brata, więc tata nauczył ją pracy w polu. A jeździ nie byle jakim sprzętem bo nową forterrą. Czasami spotykam we wsi kobiety prowadzące ciągniki, ale z reguły jadą albo samym ciągnikiem albo z przyczepami. Moja mama kiedy nie było u mnie jeszcze pracowników i kiedy byłem młodszy to też często siadała za kierownicą traktora.

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

#25 Share DamianCase014

DamianCase014

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo<br />Sport<br />Motoryzacja<br />Dziewczyny<br />...

Napisany 16 lipiec 2007 - 19:45

Kobiety u mnie we wsi to bardzo zadko ale w sasiedniej to proximo zapierdziela :o
Power by tradition

#26 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 16 lipiec 2007 - 19:47

Kobiety a u mnie dzisiaj siostra napykała 10 mth w MF tak jak i wczoraj...ale kilometrów to nie narobiła bo tylko w przód i w tył- jezdziła po silosie :o ale najbardziej to lubi jak zwozimy słomę.ona podjezdza z przyczepami a ja układma bele, a jak jade juz załadowany to zostaje na polu i ćwiczy mięsnie w C-330 zworząc bele po kilka sztuk :P nawet nauczyłem ją po dwie podnosić... :P

u mnie ogólnie kobiety jeżdzą jak muszą...

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#27 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 16 lipiec 2007 - 20:17

Kobiety no u nas terz nie ma kobiet traktorzystek w okolicy :o - no ale kumpel miał kiedyś taką przygodę ze siostre uczył jeździc ciagnikiem - finał był taki ze ona do dziś nie umie jeżdzić - szkoda tylko gruszki co za stodołą rosła :P
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#28 Share chłop z mazur

chłop z mazur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 16 lipiec 2007 - 20:24

Kobiety Ja dziś nauczyłem siostrę jeździć Forterrą - co prawda tylko podjeżdżała podczas załadunku bel no ale od czegoś trzeba zacząć :o
Agatka (dla przyjaciół Bajbusek) Taka maleńka istota, a nadaje życiu zupełnie nowy wymiar :D

Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

#29 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 16 lipiec 2007 - 20:28

Kobiety U mnie w okolicy można spotkać kobiete natraktoże :o. Do mleczarni jedna przyjeżdza c360. A zlewniarka kiedyś jak mąż pracował w firmie to ona szykowała poke a jak mąż wrócił to siał zboże.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#30 Share Laraks

Laraks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 16 lipiec 2007 - 21:06

Kobiety umnie nawet czesto spotyka sie kiobiete za kierownica ale tylko w transporcie tytoniu ;p pare razy to widzialem jak taka jedna starsza kobieta smigala case z przyczepami w czasie zniw a tak w czsie pracy to jeszcze nie widzialem ale to chyba m7usi smiesznie wygladac jak kobieta ora;p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 16 lipiec 2007 - 21:08

Kobiety Ja kiedys w gazecie widzialem zdjecie U C-360 a na nim zakonnice :P :o

Honda - The Power of Dreams :)

#32 Share wojtus

wojtus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 16 lipiec 2007 - 21:51

Kobiety Mojego znajomego córka co roku całe żniwa kosi kombajnem claas,nie pamiętam jaki typ w karzdym bądż razie jakiś duży i konkretny no i pech chciał że silnik zatarła :o

#33 Share Wojtek

Wojtek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 16 lipiec 2007 - 21:56

Kobiety unas wewsi jest baba ktora ma gspodarstwo i juz dawno jej mąż zmarł i tez wszystko w gospodarstwie sama robi, moja mama tez jak trzeba to kawałek przejedzie ciagnikiem, ale jak ma mzoliwosc to siuada na 1614 lub 902 bo najłątwiej nimi

#34 Share Bamboocha

Bamboocha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 17 lipiec 2007 - 06:57

Kobiety Ja w mojej okolicy nie widuje żeby kobiety jeżdziły ciagnikami ale moja mam czasem grabi siano c330i jak trzeba to podjeżdza na polupod kostki,bele a i jeszcze mój wujek swoją córke nauczył robić w polu to czasem podobno robi podorywkę albo kultywatoruje tyle że pole musi być daleko od drogi żeby nikt nie widział... :o
http://www.youtube.c...er/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

#35 Share grzesiu

grzesiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 270 postów

Napisany 17 lipiec 2007 - 08:19

Kobiety Ja mam okazje popatrzeć codziennie jak jadna kobieta śmiga fend-em 309ci z paszowozem sano i jeszcze kiedyś widziałem jak babka wyszła z ARiM i wsiadła do prawie nowego jelnka serii 6x20se

#36 Share pawlo16

pawlo16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 17 lipiec 2007 - 08:45

Kobiety U mnie we wsi jest jeszcze taka kobieta, która 7 lat temu dopiero kupiła ciągnik u3515 bo jej Ojciec jest stery i już za koniem nie może chodzić. Kupiła i wszystkie prace robiła( siała, sadziła, pryskała) w tamtym roku orzeniła się i już mężczyzna dogląda gospogarstwa :o

#37 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 17 lipiec 2007 - 10:57

Kobiety Mi się przypomniało, że kiedyś moja ciotka wjechała C-360 do stawku :P i zachaczyła przyczepą o stodołę (stodołę trzebabyło rozebrać bo by długo po tym nie postała :o )

#38 Share karol0604

karol0604

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, myślistwo

Napisany 17 lipiec 2007 - 11:52

Kobiety Hey u mnie we wsi też nie ma takiej co jeździ ale zaraz obok jest 2 wieś i tam widziałem babkę która jechała TVT 190 km :o:o i 1634 z przyczepa a tak to jest jedna co śmiaga c-330==> poprostu się wożą ile wlezie :P:P:P

#39 Share Gorbaczow

Gorbaczow

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 18 lipiec 2007 - 18:00

Kobiety osobiście znam tylko jedną kobiete która jezdzi ciągnikiem :o no ale pamiętam jeszcze jak miałem 5-7 lat to moja mama śmigała w żniwa ciągnikiem z przyczepą :P więc nie jest to w mojej rodzinie zadkośc - niestety to chyba nie jest dziedziczne bo moja siostra nawet nie ma zamiaru wsiąść do ciagnika a co dopiero nim jechać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share maly091 maly091

maly091
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 lipiec 2007 - 20:00

Kobiety w mojej wsi i okolicznych wsiach kobiety jezdza ciagnikami tylko sie glowy im kiwaja.raz jecalem i patrze ze jedzie ciagnik mojego kumpla no i reka machnalem ja patrze a tam jego mam siedzi w ciagniku. :o i teraz jak ona jedzie ciagnikiem i mnie widz to sie smieje i za kazdym razem reka mi macha.haha