Skocz do zawartości

Zdjęcie

DF Agrofarm 410 [Połączone]

59 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Igor89

Igor89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 09 grudzień 2010 - 21:29

DF Agrofarm 410 [Połączone] Ale sprzegło mokre chyba występuje też w wersji z mechanicznym rewersem,przynajmniej na allegro tak napisali.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
DF Agrofarm 410 [Połączone] Dzisiaj, 01:49
  •  

#22 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 29 grudzień 2010 - 09:46

DF Agrofarm 410 [Połączone] Orientuje się ktoś czy można zamówic skrzynię PowerShift w parze z mechanicznym rewersem?
Jak jest z olejem hydr. czy na niego jest osobny zbiornik?
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

#23 Share jaro11

jaro11

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 09 styczeń 2011 - 14:31

DF Agrofarm 410 [Połączone] Umnie w okolicy df 410 ciaga pługi 4 po 40 idzie jak burza jeśli chcesz ehr to df profilini lub ttv lamborghini r4 vrt automat lub manual 60 biegi p 60tył to samo df i same z tego co wiem same r3 85 i lambo r3 85 df 410 palo tyle co c 360 ten co wspomniałem ciaga poługi 4 po 40 wiecej pali bo ma opór ale wiecej zrobi jak c 360 :D

No co do oczczędności to trzeba przyznać... Z spalaniem oleju to nie wiem jak jest bo aż tyle mth nie mam :blink: Ja wiem czy Same/Lambo bedą tańsze, to napewno, ale nie jest to wielka różnica, zaledwie kilkaset euro.
A co do tego prow-u, to zależy na kiedy masz termin realizacji inwestycji...

Fakt df od lamborghini droszy 2 tys jak taka sama wesja i ten sam dealer B)

Deutz 410 kosztuje 150 brut ,rewers elektro ,płóbiegi, szyber dach, klima tak było w grudniu 2010 moze sie zmieniło AGRO EKO POLECAM NAJTANIEJ jak ktoś chce pisać o kontakt :D

Witam
Co sądzicie o DF Agrofarma 410 - 85 KM.
Niedawno miałem okazję przejechać się Agrofarmem 420 (99 KM)w porównaniu z NH o podobnej mocy znacznie lepiej mi się podobał, ale dla mnie jest to za duży ciągnik- potrzebuję takiego ok 85 KM. Dodam że za tego DF 99 KM z szerokimi oponami, szklanym dachem, klimatyzacją i ulepszonym tylnym mostem(nie wiem na czym miało by to polegać ale dealer tak twierdził, skrzynia mechaniczna z reversem cena ok 140 tys netto.
Jeżeli macie jakieś doświadczenie z DF 410 to napiszcie (najbardziej interesuje mnie jego ewentualna awaryjność i ilość paliwa jaką może spalić.
A może coś z SAME lub Lambo (w niższej cenie ;) ) 85-90 KM?

Mam jeszcze pytanie z nieco innej beczki dotyczące PROW-u. Ile mam czasu na zakup maszyFakt df od lamborghini droszy 2 tys jak taka sama wesja i ten sam dealer

n od momentu podpisania umowy z agencją? słyszałem że 2 lata + rok jeśli bierze się w dwóch pulach- czy jest to prawda?

Od wersi d różni sie 3 zakresy biegów a nie 4 fotel pasarzera nie ma podłokietników wałka na zewnatrz wyłaczania , inne liczniki . A teraz została wzbogacona zostały oprawione błotniki wewnatrz opony mitas nie continetal i to tyle :D

Edytowany przez jaro11, 09 styczeń 2011 - 14:34.

#24 Share Chmielu23

Chmielu23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 19:37

DF Agrofarm 410 [Połączone] Witam. Chciałbym usłyszeć opinie na temat df Agrofarma 410???
Jak się sprawuje ta maszyna? Czy dużo pali? Czy droge są część? itp.

//

#25 Share zychu

zychu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 19:59

DF Agrofarm 410 [Połączone] spalanie podobno ma małe a częsć wada drogie

#26 Share Chmielu23

Chmielu23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 20:38

DF Agrofarm 410 [Połączone] ktoś ma takiego df???

#27 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 21:18

DF Agrofarm 410 [Połączone] Dużo o Agrofarmie 410 dowiesz się czytając informacje o modelu 85 [poprzednik] http://www.agrofoto....59-agrofarm-85/

Myślę że coś tam ciekawego znajdziesz, a i Twoje poszukiwania opinii rozszerzyłbym o cała serię Agrofarm, nie tylko model 410 ale i te większe.

#28 Share kowal995

kowal995

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:https://www.youtube.com/channel/UCRqsl0YfKFfL_g_wLFqDO4A zapraszam na mój kanał yt

Napisany 27 sierpień 2012 - 22:20

DF Agrofarm 410 [Połączone] ja mam model 420 :D ma ponad 120 moto godzin, do tej pory bez żadnej awarii, wykonuje wszystkie prace, pracowałem nim w gruberze, bardzo miło mi sie nim robiło, spalanie dość niskie jak na 100 kuców, założony jest do niego TUR, idealnie sie do tego nadaje, jest bardzo zwinny, może ma mało miejsca w kabinie ale za to jest wszystko pod ręką, jak miałbyś jeszcze pytania pisz :)

#29 Share sawek

sawek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 28 sierpień 2012 - 11:37

DF Agrofarm 410 [Połączone] Zamierzam kupić agrofarma 410. Czy może ktoś napisać kiedy wypadają przeglądy i ich koszty oraz ceny filtrów paliwa oleju itp

#30 Share dawid13

dawid13

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 28 sierpień 2012 - 13:45

DF Agrofarm 410 [Połączone] Ja za pierwszy przegląd zapłaciłem 500zł wraz z dojazdem
jmjmjm

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 29 sierpień 2012 - 20:52

DF Agrofarm 410 [Połączone] Ja miałem pierwszy darmowy. Drugi kosztował mnie 700 zł. Przeglądy według dilera to 50, 250. Natomiast książka podaje pierwszy po 50 a reszta po 500 jeśli chodzi o silnik a skrzynia wraz z hydrauliką po 1200 mtg.

Edytowany przez podcepiomy, 29 sierpień 2012 - 20:54.

#32 Share dawid13

dawid13

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 30 sierpień 2012 - 18:02

DF Agrofarm 410 [Połączone] Lepiej zrobić pierwszy przegląd po 80mtg tak mi powiedział mechanik bo wtedy dealer kasę ciągnie a drugi między 250mtg a 350mtg
jmjmjm

#33 Share zizuza

zizuza

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 28 wrzesień 2012 - 20:20

DF Agrofarm 410 [Połączone] Parę słów do @Chmielu23 odnośnie opini co prawda nie napisałeś konkretnie jaka wersja cię interesuje ale ja mam 410gs i niestety zawiodłem się ta marką.Połowa ciągnika to import z ChRL.Wentylatory od nawiewu wymieniał serwis już trzy razy terkoczą albo piszczą.Rozłącza się w czasie jazdy no i najgorsze wyskakuje błąd T64.Jest to błąd związany z potencjometrem od sprzęgła.Ciągnik ma nie cały rok i 300 godzin pracy.Ze 20 razy serwis już był, raz zabrali do siebie,po niedzieli maja drugi raz bo będą w nim całą instalacje wymieniać. Ciągnika z wada fabryczną wymienić na nowy nie chcą także ja bym na się nie napalał zbytnio na markę DEUTZ- FAHR.Pługa cztero skibowego obrotowego( z zab. śrubowym coś podobny wagowo jak Akpil Km80) jak się olej rozgrzeje nie chce unieść nawet na max obrotach tylko trzeba szarpnąć na uwrociach.

#34 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 29 wrzesień 2012 - 08:10

DF Agrofarm 410 [Połączone] Ten wentylator jest ok tylko oska chodzi miniamlnie na boki wziołem bosha i zeszlifowałem te wiatraki żeby nie dotykały do obudowy, co do samego df agrofarm 410, to gdy to był agrofarm 85 z euro 2 palił mało ten 410 ma kilka km więcej i już jest różnica w spalaniu na niekozysc, jak porównałem ze znajomymi co mają i 85tke i 410 to dobry litr więcej, sprzęgło delikatne do tura tylko gs albo wersja 420 ma wieksze sprzęgło które lepiej się "trzyma" awaryjne są rozruszniki i kilka innych pierdół, ceny częsci masakra, ale ogólnie coraz łatwiej dostepne i trochę tanieją ale mimo wszystko piekielnie drogie, ogólnie to nie ma teraz dobrych ciągników i zawsze trzeba isc na jakis kompromis,

Edytowany przez Ferdek07, 29 wrzesień 2012 - 08:12.

#35 Share zizuza

zizuza

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 29 wrzesień 2012 - 20:57

DF Agrofarm 410 [Połączone] Kompromis to rozumiem po gwarancji mogę mieć dylemat czy kupić orginalną część czy w pobliskim zakładzie naprawczym mają mi dotoczyć czy wykonać jakiś element uszkodzony o takich samych parametrach.A na gwarancji mam mieć ciągnik sprawny i bez wad bo za taki zapłaciłem. Niemcowi czy francuzowi od razu wymieniają ,popatrzcie np. na allegro sprzęty tkzw. po- pokazowe czyli tak naprawdę ze zwrotów sprzedawane są do Polski w niższej cenie bez gwarancji.

#36 Share olszak2

olszak2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów
  • Zainteresowania:Muzyka Filmy.

Napisany 30 wrzesień 2012 - 13:48

DF Agrofarm 410 [Połączone] ja mam 420. trafił mi się jakiś dużo awaryjny 4 razy rewers wymieniali. a teraz nie dziala wom.

#37 Share zizuza

zizuza

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 20:33

DF Agrofarm 410 [Połączone] A jak u Was z podnośnikiem w 410 z siłownikami jednym cienkim drugim grubym ,pług obrotowy czteroskibowy bez problemu unosi ?

#38 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 01 październik 2012 - 08:00

DF Agrofarm 410 [Połączone] cieńszy po ciekł z kosiarką 2,1m do boku poci się narazie nie ruszam, ale z tego co się zorientowałem dosc prosta i tania wymiana uszczelniacza w zakładzie a serwis sdf wymyslił że za sam uszczelniacz 400zł plus 2gie tyle wymiana naciagacze jedne fuj

#39 Share Igor89

Igor89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 01 październik 2012 - 18:00

DF Agrofarm 410 [Połączone] U mnie podnośnik chodzi bez zarzutu,żadnych wycieków czy pocenia sie nie widze,talerzówke unia cut L z wałem o wadze około 1100kg podnosi bez problemu,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share dawid13

dawid13

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 04 październik 2012 - 16:15

DF Agrofarm 410 [Połączone] U mnie mam 2 grube siłowniki i talerzówkę bomet 3,15 m i 5 krawężników nakładłem szedł i podnosił przy 1000obr . Ja mam 250 mtg i jak na razie nic się nie dzieje tylko trzeba pomyśleć o obciążnikach na tyle bo letki jest a tak to wszystko w porządku
jmjmjm

Dodaj odpowiedź