Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dopłaty Rolno-środowiskowe.

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 18:49

Dopłaty Rolno-środowiskowe. Właśnie do ojca to samo pismo przyszło.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dopłaty Rolno-środowiskowe. Dzisiaj, 09:54
  •  

#22 Share jacekw1224

jacekw1224

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 03 grudzień 2010 - 13:15

Dopłaty Rolno-środowiskowe. Wie ktoś może do kiedy mogą kontrolować rolnika który składał o dopłaty rolnośrodowiskowe?

#23 Share kws

kws

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 03 grudzień 2010 - 22:37

Dopłaty Rolno-środowiskowe. kontrola RŚ odbywa sie całorocznie a papiery przez 5 lat po wygaśnięciu programu

kontrola RŚ odbywa sie całorocznie a papiery przez 5 lat po wygaśnięciu programu

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share michalk123

michalk123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 15:52

Dopłaty Rolno-środowiskowe. Witam.
Też rodzice mieli przeprowadzoną kontrole Foto .
Kto inny wykonywał tą kontrolę a kto inny na podpisie protokołu , kontrolowało dwóch łepków ,(nieodróżniali pszenicy od pszenżyta a kukurydza to trzcina cukrowa :D . Ale tłumaczyli sie że na wsi nigdy niebyli , jak sie pytałem to mówili że ta gmina to wyjątek bo sie wszystko zgadza )
Acha a na protokule podpis kobiety i mężczyzny .
U większośczi sąsiadów i rolników w okolicy pisali że nie ma wsiewek do zbóż że niby nie było peluchy czy grochu .Szkoda że niepowiadamili o kontroli to by niebyło takich nieporozumień . Jak udowodnić ze mieliśmy strączkowe wsiane mam faktury za groch siewny z centrali i zdjęcia z telefonu i widać groch .CHodujemy trzode chlewną i taka wsiewka grochu powoduje miejszy wydatek na koncentraty i uprawia glebe jest dobra nie tylko z punktu ekonomicznego. Agencja najeła zewnętrzną firme która wzieła za to kase , a rolnik prawdopodobnie poszkodowany zostanie, odwołania pisaliśmy.Na zebraniu w gminie przedstawiciele Agencji sami nie wiedzą co i jak .(kontrola na odpier... nie kompetętni kontrolerzy z miasta)
Ktoś już robił odwołanie i czy dostał odpowiedz .Z góry dzięki za odp pozdro

#25 Share pysa

pysa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 17:42

Dopłaty Rolno-środowiskowe. dziś dostałem decyzje i 600 zł mniej nisz we wniosku , powód ,,powierzchnia pakietu 8 na obszarze zagrożonym erozją wodną przekracza 60% ogólnej powierzchni działek rolnych ,,suma nie duża acz boli

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share jacekw1224

jacekw1224

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 21 grudzień 2010 - 18:44

Dopłaty Rolno-środowiskowe. A ja w tym roku składałem na rolnośrodowiskowe i na razie cisza ani decyzji na ONW ani bezpośrednie ani z dopłat rolnośrodowiskowej a o kasie już nie wspomnę ,nie miałem kontroli . Wszyscy wkoło kase już wydali,nawozy zboże drożeje a ja chyba "jajo"zniose czekając na dopłaty! :o Czy jest ktoś jeszcze w takiej samej sytuacji czy tylko o mnie zapomnieli :)