andrzej2110

kontrole wniosku o dopłaty

Polecane posty

andrzej2110    535

od 1 lipca ruszyły kontrole wniosków o dopłaty. Była u kogoś taka kontrol?? Miezyli wszystkie pola czy tylko część?? Jakie papierki chcieli aby im pokazać?? itd.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Nie wiem jak w tym roku, ale w zeszłym jak u kola ze wsi obok byli to mierzyli wszystkie pola, pytali się gdzie nawozy przechowuje(że nie miał odpowiedniego pomieszczenia to powiedział że przywozi i od razu sieje :P )zobaczyli opryskiwacz to o zezwolenie na pryskanie(a ze nie miał to powiedział że sąsiad mu pryska, poszli do sasiada i ten musiał im pokazać :P :P ). A tak więcej to norma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34
ja miałem kontrole całego areału jakis miesiac temu.wszystko było ok.

 

A skąd jesteś? Może ja cię kontrolowałem, bo widzę, że z kujaw jesteś.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dcnt    13

U mnie byli ok polowy sierpnia, sprawdzili cos ponad polowe podanych dzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozek18    0

dziwne..... u mnie raz byli (w pierwszym roku dopłat) i wszystko ok. a teraz rok rocznie mierzą samolotem bo z dwa razy przysłali jakieś sprostowania dotyczące obszaru upraw nie raz widziałem jak samolot na niskim pułapie leciał nad moimi działkami i zawracał aby zmierzyć kolejne działki ;)^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

To chyba ktoś sobie oglądał uprawy, może masz zasiany mak? Albowiem ARiMR otrzymuje pomiary i fotomapy z satelit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celeronik    5

U mnie kontroli nie było, ale znajomy mojego ojca ma takie szczęście, ze agencja go już 3 razy sprawdzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam519    6

u mnie mierzyli rok temu ale nie wszystko połowę a w tym mierzyli drugą połowę a u nas we wsi chyba tylko u nas i jeszcze ze 3 osobom... a ja jestem z małopolskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

U mnie również byli, a nam robią fotki z samolotów, lecą dwa w niedalekiej odległości od siebie, i robią fotki. I na 100%, ponieważ po niedługim czasie są spowrotem, i latają tak po całym województwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

u mnie mierzyli we wrześniu zeszłego roku pierw zmierzyli a potem przyszli powiedzieć że jest wszystko ok i że pola w dobrej kulturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj