gregorius

Klub Posiadaczy Kumurunów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MFJD    2

Chciałem się zapisać mam T-25 95r chciałem go sprzedać ale mam do niego sentyment no i chce należeć do teamu B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

No niestety nie. Ten pan jest chory, mieszka sam z matką, która się nim opiekuje i dzięki temu filmikowi ktoś się nim zainteresował i udzielił mu jakiejś pomocy. Czytałem chyba gdzieś o tym lub oglądałem, już nie pamiętam.

 

napewno przeczytaleś to w komentarzach pod filmikiem http://www.youtube.com/watch?v=S8NKvw0CGCg

 

Wracając jednak do kumurunów to chciał bym ogłosić powstanie nowej doktryny politycznej - mianowicie KUMURUNIZM B)

 

a tutaj taka mała piosenka dedykowana wszystkim traktorzystom w kołchozach (którzy jak wiadomo jeżdzą kumurunami)

 

jak zdobede tekst to postaram sie o tłumaczenie (a z mojej znajomości jezyka rosyjskiego wynika ze piosenka ta moze stać się pieśnią przewodnią kumurunizmu)


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Składam prośbę do przewodniczącego Klubu KPK ,,Klub Posiadaczy Kumurunów'' o przyjęcie mnie do wymienionego wyżej klubu.

Prośbę motywuje tym, że:

- jestem dużym zwolennikiem maszyn zza ,,ruskiej'' granicy,

- jestem pod wrażeniem wytrzymałości tych maszyn,

- nie posiadam, ale często mam okazję jeździć ,,kumurunem''.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. :o


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

Witam ja też chciałbym zapisać sie do Klub Posiadaczy Kumurunów posiadam MTZ-a 82 86r.


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

Ustawić się w kolejkę, nie robić zamieszania - prezes po naradzie z resztą zarządu rozpatrzy wasze prośby. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Chłopacy możecie wstąpić w progi KPK. Czynnie promujcie nasze ugrupowanie, żeby było widać że należycie do naszej partii. Pozdrawiam i wesołych


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Jako prezes wolnej i demokratycznej partii KPK chciałbym złożyć wam drodzy Towarzysze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra, żebyście dostali dużo wspaniałych prezentów, żeby wasze najskrytsze marzenia się spełniły oraz pomyślnych plonów i dużych dochodów, a w Sylwka obfitego w ojczysty napój czyli wódke i wyśmienitej zabawy życzy druh Grigorij ;)

 

PS. Nie bez powodu Mikołaj jest czerwony :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Całej radzie KPK, członkom i przede wszystkim prezesowi składam szczere życzenia świąteczne, życzę wam zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego nowego roku 2011 ;)


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Jako prezes wolnej i demokratycznej partii KPK chciałbym złożyć wam drodzy Towarzysze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra, żebyście dostali dużo wspaniałych prezentów, żeby wasze najskrytsze marzenia się spełniły oraz pomyślnych plonów i dużych dochodów, a w Sylwka obfitego w ojczysty napój czyli wódke i wyśmienitej zabawy życzy druh Grigorij ;)

 

PS. Nie bez powodu Mikołaj jest czerwony :)

No ale mikołaj to ma tyle wspólnego z Kumurunami co parówki z mięsem. Jak już to Djed Moroz :) a on jest taki siwy


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

@Czesio, chociaż w taki dzien jak dzisiejszy oszczędziłbys sobie tych wywodów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

No ale mikołaj to ma tyle wspólnego z Kumurunami co parówki z mięsem. Jak już to Djed Moroz ;) a on jest taki siwy

 

 

@Czesio ale przecież każdy wie że Mikołaj jest wnukiem Dziadka Mroza nawet małe dziecko :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek26    4

Pronar 82SA :lol: czyli też się zaliczam :mellow:


sprzedam 5 działek budowlanych po 7a każda. tel 509983145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Prosiłbym o podanie wszystkich na obecną chwilę Kumurunu-owców na AF. Z góry dziękuje!


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

Aktualna lista obecności:

@gregorius

@FarmerF10244C1

@damian1992

@Pawel250

@PatrykGY

@wolf19

@klama

@limusine

@tomasek

@xsc

@ZUCH1234

@adamlupus

@Miki7211

@Karol323

@TTjarek

@lukaasz

@pynczor

@UrsusCzesio

@SZYMANOX

@leszekd

@zbigi123

@deer

@Stachux

@niutekTM140

@MECHANIZATOR

@Bobek_Farmer

@zuczek015

@maxiben

@MFJD

@LOST

@kubaguzik

@wojtek0515

@damian23199

@Miras258

@bartek26

 

 

P.S. Wiem, że zrobienie tej listy to robota sekretarze, ale niech ma chłopak troche luzu na świeta... Nie obrazisz się Adaś?

 

A i przeoraszam jeśli kogoś pominąłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojtuś bardzo Ci dziękuje, jeśli chcesz mogę Ci pomóc w ochronie, co trzeba zrobić?

 

35 członków - KPK się rozwija, trzeba by jakieś spotkanko zorganizować.


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Towarzyszu sekretarzu twoje zadanie właśnie na tym polega, żeby spotkanie partyjne zorganizować normalne robotnicze, chłopskie spotkanie bez burżuazyjnych potraw ani alkoholu, TYLKO ojczysta wódka. TOWARZYSZE W IMIĘ NARODU, OJCZYZNY, MUSIMY SIĘ ZORGANIZOWAĆ I PRZEPROWADZIĆ PUCZ PO WŁADZĘ. NIECH ŻYJE KRASNYJA PARTIA KPK!!!!


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

drodzy towarzysze,

mam dla was tragiczną wiadomość, otóz nasz wierny kolega, uczciwy skarbnik @tomasek, został straszliwie potraktowany przez organ władzy mniejszej i odsiaduje aktualnie wyrok 7 dni pozbawienia swobót użytkownika...

Nie martw się Tomek, jestesmy z Tobą :lol:

 

 

Pzdr i Wesołych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Właśnie miałem się pytać zarządu w czym trzeba pomóc, dzięki. Więc jeśli członkowie klubu KPK pozwolą, skieruję w ich imieniu prośbę do władz tegoż klubu, abyśmy zostali powiadomieni o terminie tego spotkania i nalegam jednocześnie o korzystny termin (niech członkowie napiszą kiedy będzie najlepiej)i proszę potraktować to jako sugestię.

P.S.-Za co Tomek siedzi??


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Drodzy Towarzysze sekretarz Partii KPK Farmer vel Adaś poinformuje was o terminie.

 

Kolega @tomasek siedzi za niewinność każdy przecież o tym wie.


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

Grzesiu, spotkanie bedzie tylko dla zarządu. Jest to klub komunistyczny, więc lud oraz szarzy członkowie nie mają nic do gadania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Tylko towarzysze uważajcie żeby demokratyczne partie Zetora/Ursusa nas tutaj nie zniszczyły


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
    • Przez kamils1118
      Witam. Czy będąc na ryczałcie i mając konto osobiste w banku spółdzielczym muszę zakładać drugie konto rolnicze żeby dostawać przelewy fakturowe np. za sprzedane bydło lub zboże? Wiem że dopłaty bezpośrednie mogą wpływać normalnie na konto osobiste.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj