gregorius

Klub Posiadaczy Kumurunów

Polecane posty

SZYMANOX    480

Przyjmiemy ,tylko zmień forum bo i kpk zmierza w jego kierunku :D




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr820    43

Koledzy a powidzcie co może piszczeć w przednim moście (stożek)??? Na forum nic mi nie pomogli... Ciągnik ma 2 lata , 300 mth...


KPK Kumurun Team


Zanim komuś pomożesz, zastanów się czy on by ci pomógł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7953

Koledzy a powidzcie co może piszczeć w przednim moście (stożek)??? Na forum nic mi nie pomogli... Ciągnik ma 2 lata , 300 mth...

 

Jak piszczy to najprawdopodobniej jakies lozysko odmowilo posluszenstwa. Piszczy konkretnie kroras strona czy tam gdzie wchodzi wal napedowy ? Smarowales zwrotnice ? ale to raczej nic do tego niema. Pisz wiecej szczegolow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr820    43

Uziu92

Dziś zlokalizowałem miejsce pisku. Mianowicie przy prawej zwolnicy u góry (jak się łączy zwolnica z osią, na tym resorowaniu). Tam najgłośniej piszczy. Myślę, że łożysko to nie jest ponieważ by nie piszczało jak jest zalane cały czas olejem... To jest pisk sprężyny. Może źle splanowli???


KPK Kumurun Team


Zanim komuś pomożesz, zastanów się czy on by ci pomógł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7953

ja u siebie mam krzyzaka i musialbym u kogos zobaczyc jak to jest bo juz nie pamietam chyba ze fotke wyslesz i zaznaczysz gdzie piska moze cos pomoge bo kiedys bylem przy rozbieraniu stozka. Lozysko raczej nie bo jak masz olej w zwrotnicy to w oleju piszczec nie bedzie chyba ze calkiem sie rozleci i kulki wyleca lub waleczki. Jak sprezyna piszczy to jest najprawdopodobniej peknieta

Edytowano przez Uziu92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Piszczy jak stoi, piszy jak jedzie czy gdy tylko kierownica kręcisz? Podnieś do góry ta stronę i kręć kołem. Ale tam nie ma co piszczeć chyba że łozysko już się zaspawało. Jak w czasie kręcenia to zwrotnicę łapie. Najlepiej było by zdjąć zwolnice, przejechać papierem tak by luźno nachodziła i złożyć na smarze spowrotem. Jak zwrotnica ma luz to może sie też zacierać pierścień przykręcony czterema śrubami, trzymający całą zwolnice na zwrotnicy. Pultnij tam olejem i się uspokoi.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr820    43

@seweryn20 Piszczy jak stoi i jak jade... Polałem tam olejem i nic nie dało :(


KPK Kumurun Team


Zanim komuś pomożesz, zastanów się czy on by ci pomógł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Musisz szukać niestety. Co może być napisałem więcej nie będąc przy tym cężko powiedzieć. Sprawdz jeszcze gałki na drążkach kierowniczych, wąsa przykręconego do zwolnicy. Coś musi piszczeć. Jak nie to rozbieranie lub czekać aż się rozleci.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr820    43

Poczekam az sie rozleci... ale to juz jest tak z rok, jak by miało sie rozleciec to by juz sie rozlecialo


KPK Kumurun Team


Zanim komuś pomożesz, zastanów się czy on by ci pomógł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Będzie spotkanie ale najpierw muszę dopaść markajsp :)




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Dziś o 19:30 zebranie KPK Kumurun Team .Hasła rozesłane na PW i na GG.Zapraszamy wszystkich klubowiczów !!!

PS: hasło wpisujcie bez cenzora czyli tych gwiazdek :D W razie pytań pisać :P




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Ani na PW ani GG nie przyszło żadne hasło :blink:

A ile będzie trwało, bo czasowy jestem dopiero po 20-tej??

edit: ok problem rozwiązany:)

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

W dniu dzisiejszym (15.07.2012 ) od godziny 19:30 odbywało się zebranie KPK Kumurun Team .

Na zebraniu poruszone zostały tematy dotyczące naszych maszyn ,oraz inne tematy nie związane głównie z rolnictwem i klubem ale i innymi rzeczami ;)

Na spotkaniu obecni byli :

1.FarmerF10244C1

2.Luc826421

3.Mentos232

4.piotr820

5.Piotruniu25

6.razor275

7.seweryn20

8.Marekjsp

9.Tanco96

10.Junkers

11.Witek2010

12.SZYMANOX

Nieobecny Uziu92 został usprawiedliwiony

Zebranie zakończyło się o 23:11 .

 

Junkers zostałeś pominięty i nie dostałeś hasła ponieważ nie było Cb na oficjalnej liście która posiadamy,lista zostanie wkrótce zaktualizowana.

 

Zarząd KPK Kumurun Team




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj