gregorius

Klub Posiadaczy Kumurunów

Polecane posty

MFrolnik26    214

Witam, poważnie zastanawiam się nad zakupem mtz 82 mam do wydania około 30 tys, tak przeglądam ogłoszenia i co zauważyłem: ciągnik piękny... 2500 motogodzin 1) nowe opony 2) spawana rama 3) nowe krzyżaki napędu 4) skrzynia po remoncie czy te ciągniki to naprawdę taki "szmalc" że przy przebiegu 2,5 tys mth takie rzeczy się dzieją? Taki opis spotkałem w kilku ogłoszeniach... Czy każdy ciągnik latał tylko po asfalcie że tak szybko opony się zdarły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2248

Wiesz zależy na jaki egzemplasz trafisz, jak był użytkowany i pod jakim obciązeniem. Umnie pod dość dużym chyba :D 1600mth pompa paliwa 3x, pompa olejowa, skrzynia, wom i hamulce ostatnio robione i od groma drobnych rzeczy zato na opony to nic niepowiem bo dyl, a nie patrze zabardzo po czym jade :P tylko dętki dali mio rozmiar zaduże chyba bo robiły się zaklady i przecierały się :mellow: to wywaliłem i bezdętkowe mam :D mtz 82 to pewnie te czerwone czyli raczej nie do zdarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Szmelc jak szmelc. Ty widziałeś ciągnik rolniczy który w transporcie nie zdzierał opon? Raczej nie. Ruski jest jaki jest. Przeważnie średnio nadaje się do transportu ale to raczej nie z racji zdzierających się opon ale z układy biegów. Jeśli szukasz ciągnika do pracy w polu polecam, transport... wymaga przyzwyczajenia jak żaden inny ciągnik.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Spotkanie dziś o 19.30 ,hasła poszły do zainteresowanych spotkaniami.Jak ktoś chce dołączyć a nie dostał hasła pisać!:)




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

No panowie zaraz hasła pójdą :P Z rana wypadł mi wyjazd i nie miałem kiedy.

 

Hasła rozesłane, nie doszły do @MrValterka i @Junkers - Panowie, wasze skrzynki są prawdopodobnie zapchane :P

Edytowano przez LOST

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy83    91

Czy mógłbym być w klubie kumurunów ? Jestem szczęśliwym posiadaczem JUMZA rocznik 1982 i dwóch T 25 1978 i 1988 rok. Mam pytanie do właścicieli Jumzów kto z was miał od nowości jaki trzeba było dobrać sprzęt do ciągnika, mój ojciec wziął talerzówkę wiem że był jeszcze siewnik zbożowy i co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Coś takiego jak logo T-25 chyba nie istnieje ,lub przynajmniej ja się z nim nie spotkałem :P




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Dziś spotkanie o 19:30,hasła poszły do aktywnych że tak powiem kumurunistów :P MrValterka i Seweryn20 skrzynki wyczyścić !!!




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

W dniu dzisiejszym tj. 06.01.2013r odbyło się spotkanie KPK kumurun Team, na którym poruszane było parenaście tematów, których lepiej nie ujawniać :P

Na spotkaniu obecni byli:

@Luc826421

@razor275

@Rolnikos98

@SZYMANOX

@tomek30

@wlatcakomaruf

@Piotruniu25

@tommy83

@MrValterka

@Uziu92

@marekjsp

@belarust25

@Tanco96

@yahooo777

@janek82

@LOST

 

 

Sekretarz, 06.01.2013r


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

juka-Witamy w KPK .W sygnaturkę lub zainteresowania wpisz KPK Kumurun Team.

Edytowano przez SZYMANOX



Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Haha Uziu to dobrze :P Wczoraj przez twoje teksty mi chyba czat siadł :D




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7957

oj tam zaraz przez moje :D wrona gdzies na kablu od neta wyladowala i ot caly problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj