Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybór Belarus-a

254 odpowiedzi na ten temat

#181 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 22 grudzień 2010 - 22:28

Wybór Belarus-a

yyy to nadal rozmowa o Belarusach?
Wiesz coś czego ja nie wiem? Myślałem, ze jestem na bierząco...

EDIT:
Już wiem o co chodzi z tą predkością w skrzyni synchro, faktycznie wynosi ona 30km/h, ale przy 1800obr/min, co daje około 41km/h przy 2500obr/min.

Ta tylko temu co ciągniki gniecie na 2500obr życzę ekonomicznego spalania :lol:
Oj tam już nie gadajcie tak na tego Łukaszenkę. Na jakiś targach Belarus dostał wyróżnienie za ciągnik o mocy 220kW. A tak myślę że gdyby na Białorusi zapanowała demokracja to albo Belarus by robił to samo przy cenie 2x wyższej lub co gorsza by podzielił historie Ursusa i wszystko by zostało zniszczone.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wybór Belarus-a Dzisiaj, 13:20
  •  

#182 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 24 grudzień 2010 - 09:13

Wybór Belarus-a Białoruś i demokracja?
Wiem że są cuda ale chyba się rozmarzyłeś ;)

A tak poważnie - niech tam będzie taki ustrój jak jest - my zyskamy mając tanie masyzny.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#183 Share wolf19 wolf19

wolf19
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 grudzień 2010 - 11:50

Wybór Belarus-a

Ta tylko temu co ciągniki gniecie na 2500obr życzę ekonomicznego spalania ;)

Dziękuję :)

#184 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 24 grudzień 2010 - 12:07

Wybór Belarus-a

Ta tylko temu co ciągniki gniecie na 2500obr życzę ekonomicznego spalania ;)
Oj tam już nie gadajcie tak na tego Łukaszenkę. Na jakiś targach Belarus dostał wyróżnienie za ciągnik o mocy 220kW. A tak myślę że gdyby na Białorusi zapanowała demokracja to albo Belarus by robił to samo przy cenie 2x wyższej lub co gorsza by podzielił historie Ursusa i wszystko by zostało zniszczone.

Tak to był ciągnik o mocy 290Km około który miał generator prądu 170kW. Womy byłyzasilane własnie elektrycznie i trzymał oborty niezależnie od obrotów silnika. Ładny bajerek :)
Mój Wladimirec podbija świat

#185 Share Waldekps2

Waldekps2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 08:47

Wybór Belarus-a Ja mam pytanie do @firmagrand. Czy mozna przy kupnie MTZta zrezygnowac z gwarancii i jesli tak to na jaki upust mozna liczyc.

#186 Share firmagrand

firmagrand

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 09:30

Wybór Belarus-a Tak mozna kupić bez gwarancji upust do 3000zł brutto. Jednak wtedy ryzyko awarii i ewentualnych kosztów przechodzi na właściciela. Plusem jest to że serwisy wykonujesz we własnym zakresie co jest sporo tańsze. Jednak kupują różni ludzie jedni są wygodni i wolą jak do nich ktos przyjedzie i wszystko zrobi a drudzy wolą sami w spokoju sie podłubać w grażu.

#187 Share Waldekps2

Waldekps2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 09:37

Wybór Belarus-a Mam do was ponad 300 kilometrow w jedną strone wiec za przejazd okolo 1 tysia bym placil plus koszty serwisu a to juz duzo sie robi. Dostep do czesci jest dobry a traktor prosty w obsludze, tylko czy firma nie czeka z jakims zlomem na takiego klijęta? Mozna wybrac dowolny traktor ze skladu? Dzieki za odpowiedz. Fachowosc Twoich postow kusi zeby wlasnie u was kupowac choc to daleko.

#188 Share firmagrand

firmagrand

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 11:38

Wybór Belarus-a Panie Waldku odpowiadamy szczerze a nie fachowo. Co do kosztów przyjazdu na umowie jest to 65gr netto za 1 km. Jednak ilosc naszych klientów jest bardzo duża i zazwyczaj koszt przejazdu wynosi do 200zł bo robimy kilka ciągników w rejonie. Osobiście wolimy sprzedać z gwarancją.

Co do złomu nie czekamy z takim ciągnikiem na klienta jezeli kupi bez gwarancji. Nie oglądamy ich i nie wybieramy najgorszego. :D Do sprzedazy idzie pierwszy z brzegu. Płatność jest przy odbiorze. Również przy przekazaniu jest taki dokument jak protokół przekazania i można w nim wpisac uwagi jezeli ciągnik będzie nie zgodny ze specyfikacją techniczną.

Pozdrawiam

#189 Share matis251

matis251

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 13:02

Wybór Belarus-a @firmagrand Jeśli chciał bym klimatyzacje do 952.3 to ile bym musiał dopłacić ?? Siedzenie pasażera też montujecie?? Ile dopłacać trzeba ???

#190 Share POLKOP

POLKOP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 18:29

Wybór Belarus-a @firmagrand czy byśćie sprzedali belarusa 820.3 za 66tyś brutto bez gwarancji?
czy sprowadzacie inne maszyny produkcji wschodniej takie jak rozrzutniki talerzówki?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#191 Share firmagrand

firmagrand

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 09:52

Wybór Belarus-a matis251, klimy nie montujemy, raz robilismy coś takiego to robiła to nam firma która montuje klimatyzacje dachowe w busach do przewożeniach osób. Poszło im bez problemu. Koszt takiej klimatyzacji w zalezności od marki, wielkości od 5 tysiecy do nawet 9 tysiecy.

Co do siedzeń pasażera w styczniu 2011 bedziemy starać się przywieźć oryginały z fabryki.

POLKOP tak za taką cenę spokojnie mozemy sprzedac bez gwarancji, jednak nie wiadomo jak bedzie z cenami po nowym roku przez ten chory Vat. CO do maszyn wschodnich nie sprowadzamy, za dużo producentów jest w Polsce. Później z taką maszyna to będa tylko kombinacje z częściami żeby coś dostać.

Edytowany przez firmagrand, 30 grudzień 2010 - 12:49.

#192 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 30 grudzień 2010 - 12:51

Wybór Belarus-a

@firmagrand Jeśli chciał bym klimatyzacje do 952.3 to ile bym musiał dopłacić ?? Siedzenie pasażera też montujecie?? Ile dopłacać trzeba ???

Ja bym zapytał czy po montażu miejsca siedzącego dla pasażera zmienia się wpis w homologacji do rejestracji MTZta i w Dowodzie Rejestracyjnym MTZta będą dwa miejsca.

PS: firmagrand - macie te zaworki/regulatory od ogrzewania o które pytałem w mailu? MTZ 952.3, nagrzewnica itp. Tam jest takie coś do regulacji przepływu płynu z silnika - po prostu ogrzewanie kabiny i ciekaw jestem ile to coś kosztuje.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#193 Share danielek24

danielek24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 13:59

Wybór Belarus-a a ile trzeba dopłacić do 820 na stożku do szerokich gum i kompletu zaczepów?bo mi diler zaproponował 58tyś stożek i 67 krzyżak ale nie ma możliwości zmiany szerokości opon

#194 Share robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 14:11

Wybór Belarus-a Ja na początku tego roku kupiłem nowego Belarusa 820 w podstawowej wersji na stożku i jestem bardzo zadowolony. Dodam jednak że nie jest to główny ciągnik w gospodarstwie, pracuje jako pomoc dla większego John deere'a. I to jest chyba dobry argument mojego zadowolenia.
Gdyby MTZ miał byc głównym ciagnikiem napewno nie kupiłbym tej wersji.

#195 Share Arturmen4

Arturmen4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 10:07

Wybór Belarus-a Zastanawiam się nad kupnem Belarusa (nowy lub jakaś używka). Potrzebowałbym go jako pomocnika, z ładowaczem czołowym, ładowacz jak zresztą i cały ciągnik nie miałby dużo pracy u mnie ( ok 150 mtg na rok)Ze względu na niskie wjazdy musiałbym mu zdjąć kabinę, czy ktoś już ją zdejmował? Czy jest to relane do zrobienia? A może ma ktoś na sprzedaż lub wie gdzie kupic taki ciągnik bez kabiny?

#196 Share janek82

janek82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team ponad wszystko oraz rolnictwo

Napisany 02 styczeń 2011 - 11:44

Wybór Belarus-a Witam mial ktos na forum belarusa z orginalna obnizona kabina poszukaj w galerji

#197 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2639 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 13:37

Wybór Belarus-a Ja mam takie pytanie, dlaczego Belarusy są jeszcze rejestrowane skoro nie spełniają norm emisji spalin ? :blink:

#198 Share RycerzNocy

RycerzNocy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 14:28

Wybór Belarus-a @firmagrand czy można prosić o aktualny cennik ciągników belarus po wzroście VAT

#199 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 14:52

Wybór Belarus-a

Ja mam takie pytanie, dlaczego Belarusy są jeszcze rejestrowane skoro nie spełniają norm emisji spalin ? :blink:

Normy emisji spalin muszą spełniać maszyny dopiero wchodzące na rynek. Belarusy też musiały spełniać te normy.
KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#200 Share marulekk

marulekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja, Sport

Napisany 06 styczeń 2011 - 15:08

Wybór Belarus-a @Junkers czyli nieważne jaki MTZ ma silnik (Euro I, II czy Iveco) i tak sie go zarejestruje, potrzebna jest tylko polska homologacja, faktura zakupu i papierek z izby celnej - ZGADZA SIE ???
sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Dodaj odpowiedź