Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hydraulika w fotonie

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share marlip91

marlip91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 14 październik 2010 - 15:46

Hydraulika w fotonie Witam. Posiadam ciągnik Foton Polmot 824 w którym wymieniłem olej z podnośnika. Po wlaniu nowego oleju podnośnik w ogóle się nie podnosi. Po ruszeniu dźwignią nie ma żadnej reakcji. Olej wymieniłem bo coś się stało z podnośnikem i w ogóle z całą hydrauliką. Podnośnik opadał i co chwila z powrotem się podnosił. Latem było mało oleju więc dolałem jakiegoś ale chyba się wzburzył bo wylatywał. Jeśli ktoś wie co mam zrobić to bardzo proszę o pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hydraulika w fotonie Dzisiaj, 11:29
  •  

#2 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oczywiście i wszystkie jego odmiany

Napisany 14 październik 2010 - 17:33

Hydraulika w fotonie Sprawdzić czy to taki sam olej jaki był w oryginale, ponieważ jeśli się pomiesza oleje się spienią, a jeśli zaleje innym olejem mogą występować takie objawy. Muszą być gdzieś jakieś czujniki.
KPK Kumurun Team - Główny Sekretarz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share marlip91

marlip91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 15 październik 2010 - 07:02

Hydraulika w fotonie Kilka tygodni temu dzwoniłem do producenta tych ciągników i serwisant mi powiedział żeby wypuścić stary olej który już jest pomieszany i spieniony. Powiedział jaki trzeba kupić i zalać więc tak zrobiłem. Nie wiem czemu podnośnik w ogóle nie reaguje. Może się układ zapowietrzył???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share marlip91

marlip91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 17 październik 2010 - 07:34

Hydraulika w fotonie Mam tylko jeszcze jedno pytanie. Wlałem oleju do pompy i podnośnik się podnosi ale od razu opada. W związku z tym czy muszę rozbierać podnośnik i wymieniać uszczelniacze na tłoku czy może problem jest w czymś innym?? 2 lata temu ciągnik pracował przy używanej prasie sipmie z276/1 i wtedy z hydrauliki wyciekło sporo oleju a później podnośnik pracował bez oleju i pewnie wtedy nastąpiła jakaś awaria. Bardzo proszę o pomoc!!! <_<