Skocz do zawartości

Zdjęcie

MF 3070

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mariuszsz1lez

mariuszsz1lez

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 13 październik 2010 - 18:47

MF 3070 Witam mam problem z moim mf3070 kupiłem go przed żniwami z czołówką do wożenia słomy pracował elegancko zrobił przeszło 100mtg od jakiegoś tygodnia gdy włączę światła mijania lub drogowe zaczyna palić się kontrolka od czujnika przepływu oleju hydraulicznego i jest wielki zgrzyt w skrzyni tak jakby przechodził na żółwia a jak cofam blokuje skrzynie.nadmieniam że bez włączonych świateł jest wszystko jeśli ktoś może pomóc proszę o wiadomość mariuszsz1lez&o2.pl
z góry dzięki

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Ferguson 590

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Massey Ferguson
  • 15300.00 PLN
  • 14 lip 2017
Massey Ferguson 3455S ciągnik sadowniczy ( deere landini holland)100KM

• 79850.00 PLN
  • 13 lip 2017
Ciągnik rolniczy Massey Ferguson 3060 , TUZ ,Fendt , Ceres

• 32000.00 PLN
  • 13 lip 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MF 3070 Dzisiaj, 20:17
  •  

#2 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1252 postów

Napisany 13 październik 2010 - 20:27

MF 3070 sprawdz sobie masę na kabinie i ładowanie alternatora tak nie jeździj bo kompa szlak trafi stawiam na alternator włączasz światła i zabierasz mu za dużo prądu mugł pujść regulator napiecia
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#3 Share intruder74

intruder74

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 14 październik 2010 - 00:00

MF 3070 Komputer to pikuś w porównaniu z tym co się stanie ze skrzynią biegów, a właściwi w porównaniu z tym ile to będzie kosztować. Szukaj przyczyny choinki, przede wszystkim sprawdź masowanie komputera.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share daras77

daras77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,sport

Napisany 14 październik 2010 - 18:54

MF 3070 kochany miałem podobnie u swojego 3065,tez blokowała skrzynia,na desce miałem choinke nawet ehr dziwnie migał.przyczyna okazała się jak bardzo prozaiczna w naszych warunkach,cholera szczur pochlał kable na skrzyni pod kabiną,żeby do tego dojść tak ja ci podpowiadali koledzy rozebrałem pół ferdka,oczywiście jestem wdzieczny za facxhowe podpowiedzi które mnie też się przydały kolegi rafika i mariusza.mają dużą wiedę na temat tych ciągmików.szacunek.ale mimo tego że jest tak cholernie skomplikowany,wiem jedno że marki nie zmienie

#5 Share mariuszsz1lez

mariuszsz1lez

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 14 październik 2010 - 19:46

MF 3070 Dzięki za rade sprawdze ładowanie bo jak jechałem w nocy to jakby lekko żarzyła

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share mariuszsz1lez

mariuszsz1lez

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 15 październik 2010 - 20:28

MF 3070 dzięki za pomoc wina lezała w zaśniedziałych przewodach jest tylko jeszcze jedna usterka przy podnoszeniu lub opuszczaniu podnosnika zapala się kontrolka od czujnika przepływu oleju napiszcie czy tak ma być czy szukać usterki.