Skocz do zawartości

Reklama

International 856 XL

case

• Dodaj odpowiedź
114 odpowiedzi na ten temat

#101 macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1042 postów

Napisany 08 maj 2013 - 21:15

Ja w swoim 845xl 86r. od samego początku mam hipol 80W-90 GL-4 - jak w poniższej instrukcji spełnia normę
http://www.fotosik.p...854e8ca570.html - do przetłumaczenia język francuski

Kiedyś czytałem że GL-5 nie można używać do skrzyń z synchronizacją bo wpływa to na korozję metali szlachetnych ale nie mogę tej lektury znaleźć

Edytowany przez macin87, 08 maj 2013 - 21:22.

#102 international856XL

international856XL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne

Napisany 09 maj 2013 - 10:37

W sklepie powiedzieli mi żebym absolutnie nie kupował 80w90 bo jest za gęsty i zamęczy się silnik.Zalecili lanie oleju 10w30 lub 10w40 Akcela HY-TRAN i Akcela NEXPLORE. Teraz pytanie skąd te rozbieżności ??

#103 IEA

IEA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 09 maj 2013 - 17:12

Panowie mam problem z 845 xl. Dzisiaj sobie odpaliłem ciągnik popracował jakies 15 min.  i zaswieciła sie kontrolka od oleju. Ta co pali sie razem z tą od ładowania po przekreceniu kluczyka od razu zgasiłem ciągnik, Postał chwilke i znowu odpaliłem, kontrolka sie nie swieciła i po jakichś 2 min mrygała i po chwili swieciła si cały czas. Pierwsze co spraawdzic czujnik ??

#104 macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1042 postów

Napisany 10 maj 2013 - 21:00

@IEA sąsiad tak miał to silnik był do remontu, ale ewentualne sprawdzenie ciśnienia nie zaszkodzi ewentualne sprawdzenie pompy olejowej silnika

@international845XL nie wierz ludziom ze sklepu ich wiedza dotyczy ciągników MF z 3060 i pochodne (popularnych kilka lat temu) Ta seria case-ów nie używają oleju ze skrzyni do hydrauliki w przeciwieństwie do MF ale hydraulika powinna być zalana hy-tran ultra

#105 international856XL

international856XL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 10 maj 2013 - 21:35

czyli jaki olej najlepiej wybrać do wymiany w skrzyni biegów w  case 856Xl ??(skrzynia jest mechaniczna)
jakie parametry będą najlepsze??  GL5 czy GL4 ?

#106 wirfarm

wirfarm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 12 lipiec 2013 - 11:26

Witam panowie. Posiadam internationala 745 xl i moje pytanie brzmi ciaagnik nie jest wyposażony w pneumatyke chce podpiąć do niego przyczepe i teraz przyczepa musi być z hamulcem najazdowym lub własnie czy ciągnik może być podpięty do przyczepy z hamulcem hyddraulicznym ????

#107 wojtas23_90

wojtas23_90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 13:55

czesc Forumowicze jestem nowy tutaj od nie dawana a mam maly problem ze swoim internationalem 745 xl tylko nie wiem czy dobrze tutaj trafiem w dobrym dziale:) jesli nie to sorki nastepnym razem sie poprawie:) a mianowicie chodzi o hamowanie przyczepy tzn dokladniej jak zrobic bo mam problrm taki ze niby wyjscie hydrauliczne do tego tego mam z tylu ciagniaka  i jakis olej czy to plyn z niego sie wydostaje ale jak podlacze silownik zeby sprobowac to jest zero reakcji i nic sie nie dzieje i po prostu teraz juz sam nie wiem czy cos jest zepsute czy wyjscie tylko jest takie dla picu zeby bylo. bo chcialem zrobic hamulce hudrauliczne w przyczepie zakupilem silowniki a tu sie okazuje ze nie dziala niestety. prosze o pomoc i z gory dziekuje :)

#108 Jacek62

Jacek62

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 16:52

Dzisiaj właśnie skończyłem moje hamulce hydrauliczne -śmigają lepiej jak pneumatyk .Może masz nie sprawne przy ciągniku gniazdo i nie otwiera ci strumienia ciśnienia .Trzeba sprawdzić wszystko po kolei .Po pierwsze czy jest stan oleju hydraulicznego ,czy jest stan płynu hamulcowego w ciągniku - gdyż to działa w ten sposób że ciśnienie płynu z małego zbiorniczka w ciągniku poprzez pompy hamulcowe otwiera zawór oleju hydraulicznego który daje ciśnienie na szybkozłącze gniazda hamulcowego - z tyłu ciągnika. Ja przy 845 XL miałem je zepsute i musiałem kupić komplet gdyż sama wtyka do przyczepy nie chciała się załączać z gniazdem -koszt w GRENE -wtyka przyczepy 57zł ,gniazdo ciągnika 97 zł .Skoro po sprawdzeniu tego nie będzie ci działać to kłopotliwa sprawa -pozostaje ci do sprawdzenia zawór hydrauliczny /3404607R2 - 845 XL / umieszczony centralnie pod kabiną.

#109 international856XL

international856XL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 03 sierpień 2013 - 16:31

PILNE.Zblokowały się biegi 1 2 3 4 .druga dzwignia od prędkośi działa ok ,w case 856xl 86rok. Czy ten model ma taki mankament że potrafią się  zblokować? Jest może możliwość samemu to odblokować czy tylko mechanik ?

#110 wsiok

wsiok

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 16 wrzesień 2013 - 18:31

Witam. Dzisiaj przy orce urwała mi się ta ośka 2 od tylnego tuz. Wyciągałem tego pręta i nie wiem co tam jest  w środku na tym pręcie założone.
Dodany obrazek

#111 macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1042 postów

Napisany 16 wrzesień 2013 - 19:31

Na samym pręcie  nic nie ma a to co  masz na rysunku złożeniowym to są uszczelniacze, podkładki i takie specyficzne łożysko

#112 wsiok

wsiok

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 16 wrzesień 2013 - 19:51

Czyli nie ma tam żadnego łożyska igiełkowego, bo widziałem jakby  tam się coś kręciło na środku.

#113 macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1042 postów

Napisany 16 wrzesień 2013 - 20:33

Od spodu w moim 845xl jest klapka więc można sobie zajrzeć

#114 pablo1984

pablo1984

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 09 październik 2013 - 18:45

witam mam taki problem z 856xl... od kilku dni podnosnik przestal opuszczac mi ciegna. zaczelo sie od coraz to wolniejszego opuszczania a teraz mimo ze mam zalozony plug cztero skibowy czyli dosyc ciezki potrzebuje na opuszczenie ok 20 min. co to moze byc??????

AgroFoto

• Reklama AgroFoto
  •  

#115 wsiok

wsiok

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 09 październik 2013 - 19:17

zobacz czy ciegno od regulacji podnosnika(pod kabiną) ci nie spadło mi kiedys spadło i przestało działac  a jak nie to to może zatkało ci jakis wąż albo zawór zwrotny sie zacioł pzdr

Edytowany przez wsiok, 09 październik 2013 - 19:19.

Dodaj odpowiedź

Zobacz także