international856XL

International 856 XL

Polecane posty

Marcus221    0
Dnia 22.10.2010 o 13:04, ARTUR05 napisał:

witam, sorki że tak dawno nie odpisywałem .

Co do filtrów przy wymianie to ja zrobiłem tak że sobie wykręciłem filtr olejowy i dwa paliwowe i zrobiłem objazd po na stępujących sklepach zaczynają od następujących sklepach czyli:

1. Mieszczący się w Łęcznej na starym mieście SKLEP Oleje, smary i filtry,tam cena filtru olejowego w tym sklepie 18zł w tym roku za nie go. A paliwowe chyba 50zł bo nie mogę zdybać paragonu.

2. Następny przy piaseckiej kolejne sklepy Rolmax, Korbanek, Gravit pewnie mają lub trza czekać na nie a co do cen jak dla mnie cholernie drogo i tam nie kupowałem u nich.

3. To jest sklep dla samochodów ciężarowych Man,iveco itp. tam kupiłem w tamtym roku filtr olejowy i zapłaciłem 24 lub 26zł u nich, on się znajduje przed gtavitem jadąc od lublina w stronę Piask po tej samie stronie i też tam jest przy nich stacja paliwowa taka mała maja tam ON ale w tamtym roku nie kupowałem u nich filtrów paliwowych bo będę to dopiero wymieniał w przyszłym roku je znowu.

A co do serii lub że mają być produkcji case lub innej firmy to się nie sugeruj bo tylko się płaci za nazwę, nie za jakiś specjalny filtr do tych ciągników. Co do kupna brałem pod uwagę to ,że skok gwinta w nim że by się zgadzał i średnicę otworu gwintowaną była taka sama i zewnętrzną jego,oraz długość taka sama. One mają otworki takie w środku olejowe jak będą na przykład duże i ich jest 6 a w tym co jest nowy ci dają jest na przykład 8 to oto chodzi że są one o mniejszej średnicy, i jest ich więcej po prostu a tamte są o większej średnicy i jest ich mniej to nie przeszkadza aby nie było mniej ich jak w filtrze tym oryginalnym przy traktorze.

Tyle jak na razie.

A dokładnie można wiedzieć gdzie mieszkasz? bo ja jestem z Mełgwi okolice dokładnie.

Ja mam case 885xl i mam problem z hydrauliką zapewne filtr olejowy do wymiany mógłbyś napisać gdzie on się dokładnie znajduje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    579

Pokrywa ( misa ) filtra hydrauliki widoczna  jest za lewym tylnym kołem , z tyłu lewego zbiornika paliwa. Wymiana filtra co 200 mtg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj