Skocz do zawartości

Zdjęcie

International 856 XL

130 odpowiedzi na ten temat

#121 Share JakubSmolarczyk

JakubSmolarczyk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 08 styczeń 2016 - 19:14

International 856 XL

A więc zrobiłem ten podnośnik znaczy wyciek oleju przy ramionach. W agromie zamówiłem z Granitu uszczelniacze do tego podnośnika 20zł za sztukę numer tej części to 3217570R1 na rysunku 5 wchodzi on w środek części numer 6 jest on z takiej niby to pianki. Nawet nie spuszczałem oleju ze skrzyni, tylko trzeba uważać żeby tego pręta całego nie wybić tylko zostawić w tych łożyskach kulowych.

w rzeczywistości nie ma numer części 7 i 8 bynajmniej tak u mnie jest.

Mam pytanie. Dlaczego to przechodzi przez skrzynie? Czy to czemuś służy ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
International 856 XL Dzisiaj, 01:16
  •  

#122 Share Parcho1988

Parcho1988

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 10 styczeń 2016 - 19:22

International 856 XL

Dobre pytanie. Pręt przechodzi przez korpus tylni skrzyni, tam pod wałkami odbioru mocy. Olej tam na pewno jakiś jest bo cieknie, proste.  Inżynierom którzy projektowali te rozwiązanie coś po głowie pewnie chodziło dlaczego tak zrobili. Po pierwsze prościej było przebić ten pręt przez skrzynie i wstawić uszczelniacze. Po drugie więcej może przenosić obciążenia. Bo jak by przykręcili śrubami mocowanie ramion to pierwsza praca polowa z pługiem i trafiony kamień podczas orki i awaria.

#123 Share JakubSmolarczyk

JakubSmolarczyk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 13 styczeń 2016 - 18:41

International 856 XL

Dzięki wielkie

#124 Share goralik

goralik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 14 styczeń 2016 - 21:23

International 856 XL

Ten pręt działa podobnie jak w c-360 zawór przy mocowaniu cięgła.

#125 Share Jacentylog

Jacentylog

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 04 kwiecień 2016 - 20:30

International 856 XL

witam. Mam case`a 1056xl od niedawna i taki problem z hamulcami. Mianowicie: po przejechaniu kilku kilometrów zaciskają się hamulce i jest koniec jazdy:/ nawet gdy ich w ogóle nie używałem to po prostu ciągnik zaczyna zwalniać i za chwilę stop. pedały robią się twarde że nie mogę wcisnąć. Pod maską jest ta pompka i tam poluzuję te `Kalamitki` co są dwie obok siebie, spuszczę trochę płynu i jadę dalej. Od początku, gdy go mam tak nie było aż od niedawna. Ma Ktoś pomysł na to?? :)

Porządek musi być!!!

#126 Share PronarekP5

PronarekP5

MarcinWyrwich

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 07 kwiecień 2016 - 18:21

International 856 XL Może spróbuj wykręcić z pod pompek jakie jakby dławiki , ja to wywaliłem ale różnicy nie ma ale może to będzie tego wina , gdzies czytałem ze to niby kasuje luz na hamulcach .
FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#127 Share wiekal

wiekal

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 17 kwiecień 2016 - 19:18

International 856 XL

witam serdecznie mam duży problem z ciągnikiem case international 845xl   problem dotyczy wałka WOM kupiłem ciągnik pół roku temu jak dotąd działał bez zarzutu do wczoraj wałek się nie załączył nic nie zgrzyta żadnych odgłosów wszystkie dźwignie chodzą a wałek się nie włączy   bardzo proszę o odpowiedź i radę      żona rolnika z zamiłowania 

#128 Share wiekal

wiekal

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 19 kwiecień 2016 - 07:30

International 856 XL
witam serdecznie wiem że to co napisze to nie na temat będzie ale mam problem z case international 845xl   nie chodzi na wałek WOM mamy go ponad pół rou do tej pory było ok teraz w sobotę nie zadziałał a w sumie był używany tydzień temu przy tej samej robocie i maszynie przy rozrzutniku teraz nic wajchy chodzą normalnie a tam ani drgnie cisz nic nie stuka nie trzeszczy a nie chodzi nie zależnie czy pod obciążeniem czy też bez   proszę o poradę żona rolnika z zamiłowania pozdrawiam 

#129 Share wsiok

wsiok

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów

Napisany 15 maj 2016 - 18:17

International 856 XL

prawdopodobnie linka od WOM-u sie urwała ,Ja miałem urwana gdy kupiłem i dorobiłem w jakimś zakładzie co sie tym zajmuje. Wajcha chodzi luźno??? pzdr

#130 Share LukassvD

LukassvD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 11 sierpień 2016 - 23:01

International 856 XL Witam.
Posiadam 856 XL od jakiegoś czasu, ale nie ma on siłowników od szyberdachu, chciałem je zamontować, czy mógłby ktoś podać mi wymiary przy złożonym i rozłożonym, plus wyglad mocowania i siłę? Ewentualnie załączyć zdjęcie.
Pozdrawiam. :)

Edytowany przez LukassvD, 11 sierpień 2016 - 23:01.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share dominik82

dominik82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 31 październik 2016 - 18:24

International 856 XL

Witam koledzy.Posiadam od niedawna case 856xl.Mam problem taki ze zanim sie rozgrzeje cos go hamuje tzn;jade na obojetnie jakim biegu i czuje ze ma opor a jak wcisne sprzeglo dosc mocno cos go spowalnia,Macie jakis pomysl?

Dodaj odpowiedź