international856XL

International 856 XL

Polecane posty

macin87    71
Napisano (edytowany)

Ja w swoim 845xl 86r. od samego początku mam hipol 80W-90 GL-4 - jak w poniższej instrukcji spełnia normę

http://www.fotosik.p...854e8ca570.html - do przetłumaczenia język francuski

 

Kiedyś czytałem że GL-5 nie można używać do skrzyń z synchronizacją bo wpływa to na korozję metali szlachetnych ale nie mogę tej lektury znaleźć

Edytowano przez macin87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie powiedzieli mi żebym absolutnie nie kupował 80w90 bo jest za gęsty i zamęczy się silnik.Zalecili lanie oleju 10w30 lub 10w40 Akcela HY-TRAN i Akcela NEXPLORE. Teraz pytanie skąd te rozbieżności ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IEA    0

Panowie mam problem z 845 xl. Dzisiaj sobie odpaliłem ciągnik popracował jakies 15 min. i zaswieciła sie kontrolka od oleju. Ta co pali sie razem z tą od ładowania po przekreceniu kluczyka od razu zgasiłem ciągnik, Postał chwilke i znowu odpaliłem, kontrolka sie nie swieciła i po jakichś 2 min mrygała i po chwili swieciła si cały czas. Pierwsze co spraawdzic czujnik ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

@IEA sąsiad tak miał to silnik był do remontu, ale ewentualne sprawdzenie ciśnienia nie zaszkodzi ewentualne sprawdzenie pompy olejowej silnika

 

@international845XL nie wierz ludziom ze sklepu ich wiedza dotyczy ciągników MF z 3060 i pochodne (popularnych kilka lat temu) Ta seria case-ów nie używają oleju ze skrzyni do hydrauliki w przeciwieństwie do MF ale hydraulika powinna być zalana hy-tran ultra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirfarm    2

Witam panowie. Posiadam internationala 745 xl i moje pytanie brzmi ciaagnik nie jest wyposażony w pneumatyke chce podpiąć do niego przyczepe i teraz przyczepa musi być z hamulcem najazdowym lub własnie czy ciągnik może być podpięty do przyczepy z hamulcem hyddraulicznym ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas23_90    0

czesc Forumowicze jestem nowy tutaj od nie dawana a mam maly problem ze swoim internationalem 745 xl tylko nie wiem czy dobrze tutaj trafiem w dobrym dziale:) jesli nie to sorki nastepnym razem sie poprawie:) a mianowicie chodzi o hamowanie przyczepy tzn dokladniej jak zrobic bo mam problrm taki ze niby wyjscie hydrauliczne do tego tego mam z tylu ciagniaka i jakis olej czy to plyn z niego sie wydostaje ale jak podlacze silownik zeby sprobowac to jest zero reakcji i nic sie nie dzieje i po prostu teraz juz sam nie wiem czy cos jest zepsute czy wyjscie tylko jest takie dla picu zeby bylo. bo chcialem zrobic hamulce hudrauliczne w przyczepie zakupilem silowniki a tu sie okazuje ze nie dziala niestety. prosze o pomoc i z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek62    4

Dzisiaj właśnie skończyłem moje hamulce hydrauliczne -śmigają lepiej jak pneumatyk .Może masz nie sprawne przy ciągniku gniazdo i nie otwiera ci strumienia ciśnienia .Trzeba sprawdzić wszystko po kolei .Po pierwsze czy jest stan oleju hydraulicznego ,czy jest stan płynu hamulcowego w ciągniku - gdyż to działa w ten sposób że ciśnienie płynu z małego zbiorniczka w ciągniku poprzez pompy hamulcowe otwiera zawór oleju hydraulicznego który daje ciśnienie na szybkozłącze gniazda hamulcowego - z tyłu ciągnika. Ja przy 845 XL miałem je zepsute i musiałem kupić komplet gdyż sama wtyka do przyczepy nie chciała się załączać z gniazdem -koszt w GRENE -wtyka przyczepy 57zł ,gniazdo ciągnika 97 zł .Skoro po sprawdzeniu tego nie będzie ci działać to kłopotliwa sprawa -pozostaje ci do sprawdzenia zawór hydrauliczny /3404607R2 - 845 XL / umieszczony centralnie pod kabiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PILNE.Zblokowały się biegi 1 2 3 4 .druga dzwignia od prędkośi działa ok ,w case 856xl 86rok. Czy ten model ma taki mankament że potrafią się zblokować? Jest może możliwość samemu to odblokować czy tylko mechanik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam. Dzisiaj przy orce urwała mi się ta ośka 2 od tylnego tuz. Wyciągałem tego pręta i nie wiem co tam jest w środku na tym pręcie założone.

post-9883-0-06884600-1329771827_thumb.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Na samym pręcie nic nie ma a to co masz na rysunku złożeniowym to są uszczelniacze, podkładki i takie specyficzne łożysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli nie ma tam żadnego łożyska igiełkowego, bo widziałem jakby tam się coś kręciło na środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo1984    0

witam mam taki problem z 856xl... od kilku dni podnosnik przestal opuszczac mi ciegna. zaczelo sie od coraz to wolniejszego opuszczania a teraz mimo ze mam zalozony plug cztero skibowy czyli dosyc ciezki potrzebuje na opuszczenie ok 20 min. co to moze byc??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zobacz czy ciegno od regulacji podnosnika(pod kabiną) ci nie spadło mi kiedys spadło i przestało działac a jak nie to to może zatkało ci jakis wąż albo zawór zwrotny sie zacioł pzdr

Edytowano przez wsiok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

Może umiałby ktoś mi pomóc, a mianowicie kupiłem Case 856 plus z 94 roku i jest pare rzeczy do zrobienia , i tu może pytanie wiesz może co jest przyczyną nie pokazywania prędkości na liczniku - poprostu jest 0.00 i przy przyspieszaniu nic nie zwiększa sie wartość , gdzie szukac problemu? Druga rzecz ktora nie działa to hamulec , hamuje tylko na jedno koło tylne a przód w ogóle nic, napędy działają itd tylko ze nie hamuje a czytałem ze powinien , gdzie szukać usterki. I jedna mysle ze najpoważniejsza usterka to nie działający półbieg, jeździ pracuje ale na szybkim a na wolny gdy przełączę to nie jedzie w ogóle , bardzo byłbym wdzięczny gdyby ktos umiał mi pomóc. Może również orientuje sie ktos w kosztach naprawy półbiegu. Reszta ciągnika jest ok biegi chodź nie wyskakują , ręczny działa podnośnik również. Pozdrawiam i czekam na pomoc .


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To on ma wogóle hamulce na przód ??? Mi się wydaje że nie. U nas Case 844xl plus nie ma na przód. A z tymi półbiegami to ty tam masz wolne biegi i szybkie, a nie półbiegi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

No to wolne biegi nie działają , a ktos ma pomysł do czego sie dobrać przy hamulcach ? jak pedałem sie naciska i tak jakby pompki w ogóle nie było , odkręci sie odpowietrznik cos tam wypluje i po zakręceniu można deptać i nic , żadnej poprawy tak jak to jest przy odpowietrzaniu ze powoli rośnie pedał. I nie wiem gdzie swój początek bierze prędkościomierz...

Edytowano przez PronarekP5

FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JakeWall    0

Witam potrzebuje informacji na temat international 845xl 85km mianowicie dane techniczne wie moze gdzie to znajne waga naciski na osie itd dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc zrobiłem ten podnośnik znaczy wyciek oleju przy ramionach. W agromie zamówiłem z Granitu uszczelniacze do tego podnośnika 20zł za sztukę numer tej części to 3217570R1 na rysunku 5 wchodzi on w środek części numer 6 jest on z takiej niby to pianki. Nawet nie spuszczałem oleju ze skrzyni, tylko trzeba uważać żeby tego pręta całego nie wybić tylko zostawić w tych łożyskach kulowych.

 

w rzeczywistości nie ma numer części 7 i 8 bynajmniej tak u mnie jest.

Mam pytanie. Dlaczego to przechodzi przez skrzynie? Czy to czemuś służy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parcho1988    2

Dobre pytanie. Pręt przechodzi przez korpus tylni skrzyni, tam pod wałkami odbioru mocy. Olej tam na pewno jakiś jest bo cieknie, proste.  Inżynierom którzy projektowali te rozwiązanie coś po głowie pewnie chodziło dlaczego tak zrobili. Po pierwsze prościej było przebić ten pręt przez skrzynie i wstawić uszczelniacze. Po drugie więcej może przenosić obciążenia. Bo jak by przykręcili śrubami mocowanie ramion to pierwsza praca polowa z pługiem i trafiony kamień podczas orki i awaria.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacentylog    0

witam. Mam case`a 1056xl od niedawna i taki problem z hamulcami. Mianowicie: po przejechaniu kilku kilometrów zaciskają się hamulce i jest koniec jazdy:/ nawet gdy ich w ogóle nie używałem to po prostu ciągnik zaczyna zwalniać i za chwilę stop. pedały robią się twarde że nie mogę wcisnąć. Pod maską jest ta pompka i tam poluzuję te `Kalamitki` co są dwie obok siebie, spuszczę trochę płynu i jadę dalej. Od początku, gdy go mam tak nie było aż od niedawna. Ma Ktoś pomysł na to?? :)


Porządek musi być!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj