international856XL

International 856 XL

Polecane posty

KarolI    1

Gdzie mogę dostac przerywacz kierunkowskazów do intera 845 xl ?? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem case 856xl lub 845xl chciał bym aby był do tura i różnych prac polowych proszę podawać jego wady i zalety.

Czy da radę polatać z pługiem 4x40 na ziemiach klasy 4. Ile spala w orce, a ile w lekkich pracach polowych? Z góry dzięki za odp.

Edytowano przez marcin081998

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol45010    0

Koledzy mam do was taką małą proźbę czy mogli byście mi wysłać opis lub zdjęcie z opisem poszczególnych przycisków i wajch w case 745XL :) z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roni19220    0

Gdzie mogę dostac przerywacz kierunkowskazów do intera 845 xl ?? prosze o pomoc

ALLEGRO lub google możesz spróbować np w sklepie w żninie wysyłają przez alle...

Edytowano przez roni19220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parcho1988    2

Mam pytanie do właścicieli internationalów serii XL. Jak u was świecą światła? ( mijania, długie, halogeny na dachu przód tył) U mnie świecą tak jak by brakowało wiaderka prądu na żółto. Pełnej mocy nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dammat    0

czy u was w case 856 sprzęgło ciężko się naciska czy lekko..?

U mnie ciężko się nadusza,co może być przyczyną..?

u mnie lekko moze linka jest zapieczona albo łożysko wyciskowe sprzegła,

a tak pozatym jak masz załaczany naped na przycisk czy na wajche bo szukam napedu do mojego case 856 i chcialnym sie dowiedziec jaki typ nr ma twój przedni most prosiłbym tez o troche zdjec jakie masz kola na przodzie i tyle??

Edytowano przez dammat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Napęd mam załączany poprzez wyciągnięcię dźwigni.

Rozmiar kół

przód:12.4-28

tył:16.9-R38

 

ostatnio wymieniałem z tyłu koła to założyłem trochę szersze niż powinny być 480/70 R38

 

Jeszcze mam pytanie odnośnie wskaźnika poziomu paliwa w zbiorniku.

U mnie on strasznie wariuje,nie zmniejsza się stopniowo tylko przysłowiowo lata po tym wskaźniku w czym tkwi przyczyna,one tak mają czy coś się zepsuło..?

Edytowano przez international856XL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek101    144

Mam pytanie do właścicieli internationalów serii XL. Jak u was świecą światła? ( mijania, długie, halogeny na dachu przód tył) U mnie świecą tak jak by brakowało wiaderka prądu na żółto. Pełnej mocy nie dają.

Pewnie masz jakieś stare cebule tzn r2 załóż h4 czy tam jakie masz najlepiej jakies blue vision lub xenony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARTUR05    1

WITAM, co do świateł to case tak mają nie wiem czemu ładowanie jest ok, ale świecą na żółto, dalej wymieniałem żarówki i lampy i dalej to samo.

Co do opon że założyłeś szersze to może mieć spadek mocy, opory toczenia sie kłaniają wraz z rozmiarem koła też to występuje, ja mam u siebie 18.4 R34 jest szeroki ale wolniejszy skrzynia wytrzymuje lepiej to wtedy jak masz 16.9 R34 węższe ale średnica wieksza szybciej się poruszasz i mniejsze ma obciążenie skrzynia bo ma wsze opony bedzie się wcinał tylko ale jak masz szerokie i o dużej średnicy ja bym nie ryzykował jednak.

 

Błędy i pisownia !!!! +1 punkt ostrzeżeń

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu po uruchomieniu ciągnika nie włącza się wspomaganie i nie podnoszą ramiona z tyłu, dopiero po 5 min lub dłużej zaczyna z lekka wszystko rusza.

problem drugi to wyrzuca wode z chłodnicy przez korek.

Dzięki za wszelką pomoc w tych tematach. ;)

 

Połączony

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

sprawdz filtr oleju od hydrauliki po lewe stronie z boku skrzyni biegów

a jak wyrzuca wode to pewnie uszczelka pod głowicą, ale najpierw sprawdz termostat.

 

Nie cytuj poprzedniego posta.

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Jaki masz olej w hydraulice? U mnie tak było jak był gęsty i temp. były poniżej zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest tak zimą i latem też a olej to hl sześcdziesiąt osiem

 

sprawdz filtr oleju od hydrauliki po lewe stronie z boku skrzyni biegów

a jak wyrzuca wode to pewnie uszczelka pod głowicą, ale najpierw sprawdz termostat.

 

Nie cytuj poprzedniego posta.

 

termostat jest nowy filtr jest czysty

 

Mam pytanie do właścicieli internationalów serii XL. Jak u was świecą światła? ( mijania, długie, halogeny na dachu przód tył) U mnie świecą tak jak by brakowało wiaderka prądu na żółto. Pełnej mocy nie dają.

 

sprawdż alternator

 

dlaczego nie chce włączyc się wałek przekażnika mocy gdy pracuje silnik ,dopiero jak się zgasi traktor to bez problemu po przesunięciu dżwigni wałek się włączy i wtedy zapala się traktor i wszystko chodzi ,a wyłącza się już na zapalonym silniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

hl 68 za gęsty (wg. charakterystyki oryginalnego oleju czyli hytran ultra to stosuje się np. hydrol 46), ale jak tak użytkowałeś tą pompę na tym oleju że chodziła dłuższy czas bez obiegu oleju to ona też padła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case845    0

Mam pytanie czy naprawiał ktoś tłoczysko podnośnika w case xl bo u mnie zaczyna opuszczać i podbijać jak w c 360 obstawiam na tłok tylko jakie są tam uszczelniacze ? i jak się tam dostać najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas23_90    0

witam panowie jestem nowy na forum i jeszcze nie orientuje się dobrze co gdzie i jak i podepnę sie tutaj bo jestem od niedawna posiadaczem International 745 xl z 86 roku i potrzebuje trochę info na jego temat spalanie ogólnie jak się sprawuje ile wchodzi oleju w silnik i jaki najlepiej zalać no itp. i jeszcze chciałbym się zapytać o pług John deere lanz czy on fabrycznie ma kolko czy jest bez i tylko po prostu gdzieś komuś się zgubiło z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

Witam. Chciałem zaczerpnąć kilka inormacji o Case 956xl. Jak sie ten ciagnik sprawuje? Dużo pali? Dlaczego przekaźnik od womu jest po prawej strony a nie po środku? Czy to nie będzie w niczym przeszkadzać? Czy te modele z kabiną xl posiadają klimatyzacje?


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roni19220    0

Mam pytanko odnośnie ciśnienia w oponach zakupiłem nowe opony i nie wiem dokładnie jak mocno je "nabić". Tył 16,9r38 radial , przód 12,4r28. Ciągnik ma tura. Czekam i czekam na odpowiedz, to jak to jest z tym ciśnieniem koledzy?

Edytowano przez roni19220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parcho1988    2

Mam takie pytanie. Nowego nie będę tematu zakładać i piszę w tym. Czy ktoś może się orientuje czy jest możliwość założenia napędu do Internationala 743XL? Od jakich modeli by pasowało wszystko. I gdzie takie rzeczy można dostać( używane oczywiście). Może ktoś z forumowiczów wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jaki olej można zastosować w skrzyni biegów w case 856xl z 86-go roku,pół-syntetyk badź mineralny?? Zalezy mi na tym żeby był to olej taki któy się połączy ze starym.Nie mam pojęcia jaki olej jest obecnie w śrdoku ponieważ jest to ciągnik z improtu.Prosiłbym o konkretne przykłady a także symbole.

Dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANCZAK1176    43

Zawsze leje śię olej z klasom mniejszą ,jak nie wie się co jest w skrzyni.Tak jak w silniku .Wlej jakiś o nazwie UTTO ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj