Skocz do zawartości

Zdjęcie

Stare kabiny, wygłuszanie starszych kabin

100 odpowiedzi na ten temat

#1 Share adeq15

adeq15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 25 październik 2009 - 10:43

Stare kabiny, wygłuszanie starszych kabin Witam chciał bym od was sie dowiedzieć co proponujecie na wyciszenie C 360 ? Ja z początku myślałem żeby ją wyciszyć matami bitumicznymi takie jak są w samochodach chcę zabudować w niej przestrzeni pod kierownicą i na przyszły rok kupić dach. Dach chyba będzie już wyciszony i oczywiście znajdzie sie w nim miejsce na radio i głośniki halogeny z przodu i tyłu oraz szyber dach ale najbardziej mi zalezy zebysce mi podpowiedzeli czym ją wyciszyc moz ejest cos lepszego od mat bitumiczynyh

Za Odp z góry dziękuje
pozdrawiam Adeq15

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Stare kabiny, wygłuszanie starszych kabin Dzisiaj, 11:12
  •  

#2 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 25 październik 2009 - 10:59

Stare kabiny, wygłuszanie starszych kabin  Ja mam podłge z blachy i na to guma autobusowa. Zawsze troche ciszej, i nie wieje po nogach. Jak byś się tak dobrze pobawił, to można zrobić to całkiem dobrze, dać jakieś wygłuszenie i na to gume do ładnego wyglądu... 
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

#3 Share adeq15

adeq15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 25 październik 2009 - 11:04

Stare kabiny, wygłuszanie starszych kabin Można dać gumę albo jakiś stary dywan bym sobie powycinał na przykrycie tego tylko mi najbardziej chodzi o to co dać na skrzyni i podnośnik a może ktoś by mi jeszcze podpowiedział jak mogę zabudować podnośnik ?

#4 Share Rafauc360

Rafauc360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 08 grudzień 2009 - 19:57

Stare kabiny, wygłuszanie starszych kabin Mam mały problem chodzi o uszczelke do szyb w c-360 poniewaz wpadłem na pomysł by jak się siedzi w ciągniku włozyć szybki w tych miejscach jak widac kola prszednie w c-360 wiecie o co mi chodzi orginalnie mam całe blachy tam. Szyby mam takie już prostokątne naszykowane i czy da rade dokupić taka uszczelke by pasowała na 2mm blache i szybe bo próbowałem na orginalnych uszczelkach z szyb ale niestety uszczelka ma inny profil.

Tutaj fota w jaką uszczelke próbowałem to zaadoptować.

http://img.nokaut.pl...a907500x500.jpg

Uszczelka miala by przekrój taki wtedy by mi pasowała czy idzie taka dokupuić jak tak to gdzie ?

http://img707.images...6/uszczelka.jpg

#5 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 08 grudzień 2009 - 20:56

Stare kabiny, wygłuszanie starszych kabin Włóż szybę na tą uszczelkę, a nieszczelności załataj silikonem np. czarnym. I na prostokącie ciężko ci będzie zagiąć uszczelkę, będziesz musiał i tak ją ciąć, a szpary pozaklejać silikonem.

#6 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 08 grudzień 2009 - 21:07

Stare kabiny, wygłuszanie starszych kabin Na to co masz tez założysz tylko szyba musi być większa troszkę od otworu w kabinie.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#7 Share Rafauc360

Rafauc360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 08 grudzień 2009 - 21:31

Stare kabiny, wygłuszanie starszych kabin Ale nie chodzi o to bo wierzch uszczelki sie nakłada na zewnątrz bardzo i to wystaje i sie nie trzyma

#8 Share Roki212

Roki212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2078 postów
  • Zainteresowania:coś tam się znajdzie...

GG-3578015

Napisany 08 grudzień 2009 - 21:39

Stare kabiny, wygłuszanie starszych kabin od wewnątrz trzeba mocowanie dorobić do uszczelki na około otworu jak masz w szybach od kabiny

#9 Share Rafauc360

Rafauc360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 08 grudzień 2009 - 22:06

Stare kabiny, wygłuszanie starszych kabin Własnie wyspawąłem taką ramkę z kątowników bardzo małych tylko jak chce przyspawać ta ramkę do tej blachy to mi farba schodzi od temperatury i własnie czy nie idzie kupic uszczelki w profilu "H" ?

#10 Share Rafauc360

Rafauc360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 09 grudzień 2009 - 17:24

Stare kabiny, wygłuszanie starszych kabin Chyba lipa z wstawieniem tam szybek bo takiej uszczelki nie mają jak na razie bedzie trzeba wyciąc od nowa taka blache ;/ i sie obejść bez nich.

Bo ta ramka tez nie zdaje egzaminu bo sie blacha przepala a i tak i tak nie spasowuje sie

Potrzebuje taką uszczelke(uszczelka do łaczenia szyb H)(ostatnia na rysunku) znalazłem na googlach nie wiecie od czego moze ona pasowac ma miec właśnie taki profil http://www.uszczelki...PG/Rysunek2.jpg

Edytowany przez andrzej2110, 09 grudzień 2009 - 19:16.
Cytowanie poprzedniego posta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 09 grudzień 2009 - 17:53

Stare kabiny, wygłuszanie starszych kabin od ursusa c 385 i pochodne jest zastosowana do złączenia dwóch małych szyb nad podnośnikiem

#12 Share Rafauc360

Rafauc360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 09 grudzień 2009 - 18:02

Stare kabiny, wygłuszanie starszych kabin Jak by ktos miał fote jak ta szyba się łączy zamocowaną tą uszczelką to prosze o fote

#13 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2082 postów

Napisany 09 grudzień 2009 - 20:50

Stare kabiny, wygłuszanie starszych kabin Masz sklep z częściami mtz ostatnio zakładałem szybę też z przodu na dole po boku maski w mtz i tam jest uszczelka w kształcie H zresztą wszyskie szyby mają uszczelki H (mówie o małej kabinie)

#14 Share Rafauc360

Rafauc360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 19:24

Stare kabiny, wygłuszanie starszych kabin Temat można usunąć lub zamknąć uszczelka kupiona szybki wstawione ;)

#15 Share arniormo

arniormo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Zainteresowania:samochody,i jak to w gospodarstwie nowinki techniczne

Napisany 27 grudzień 2009 - 12:12

Stare kabiny, wygłuszanie starszych kabin Koledzy chcę odrestaurować kabinę w u swojej 60, mam orginalną kabine tzw.blaszankę chcę ją doprowadzić do bardzodobrego stanu.Che was prosić o napisanie mi (poradzenie) jak ją zmocnić zeby nie chodziła na boki,z czego wyciąć gumu te które są przy kabinie na błotniki itp.Jeśli ktoś ma fotki jak to zrobić niech da link zebym zobaczył.z góry dzięki.

#16 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Zainteresowania:mechanika zootechnika treningi krav maga

Napisany 27 grudzień 2009 - 13:29

Stare kabiny, wygłuszanie starszych kabin musze Cie zmartwić bo niewiele chyba idzie zrobić z tak zwaną łupinką, jedynie chyba tylko otwieranie drzwi, z tego jak pamietam była kiedys u nas w 4011, no i to chore trzęsienie sie całej kabiny i hałas w niej, a teraz bym nie ujechał w niej mam prawie 2m metry wzrostu wiec zonk :lol: także może warto rozejrzec sie za jakąs wieksza budką
znalazłem to czego szukałem ..:)))

#17 Share agromarchobrzany

agromarchobrzany

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 27 grudzień 2009 - 13:40

Stare kabiny, wygłuszanie starszych kabin moze znajdziesz używaną budkę , a jak nie to moze zajżysz do naglaka jeśli fundusze pozwalają , niewiele da się zrobić z tej twojej kabiny
Ursus 3502 Agro Bis - sadownik

#18 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 27 grudzień 2009 - 13:47

Stare kabiny, wygłuszanie starszych kabin przenosze

KS Falubaz

#19 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 27 grudzień 2009 - 19:01

Stare kabiny, wygłuszanie starszych kabin Szczerze mówiąc gdybym miał mieć ta puszkę za kabinę to wolał bym ja zdjąć... Ona więcej zasłania niż z niej widać...
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 27 grudzień 2009 - 19:06

Stare kabiny, wygłuszanie starszych kabin Wywaliłem taką 15 lat temu.
Nadaje się na sałne ,w lecie nie da się w tym jwżdzić