lukman2

Pompa wtryskowa Ursus C-330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
stefanello    0

 

 

 

 

Witam kolego i gdzie zawoziłeś swoją pompę bo mam i Ja problem w Zetorze 5011 ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnia 22.01.2022 o 19:54, Junak19 napisał:

Witam potrzebuje kogoś sprawdzonego  zajmującego się regeneracja pomp i wtryskiwaczy. Kogo możecie polecić? ( Świętokrzyskie)

Junak1Junak199

Edytowano przez stefanello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś osobę, która by wymieniła końcówki i ustawiła wtryskiwacze do ciągnika Ursus c330 w okolicy powiatu Żuromińskiego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Mati12    5
panowie jak w tytule poszukuje dobrego pompiarza obszar warszawa/Siedlce/węgrów/sokołów Podlaski/łochów/grójec o tym z dębego nie chce słyszeć taniej nową pompę kupić. Ostatnio pytałem się znajomego on wykonał kilka telefonów i jakiś gość w Warszawie jest dokładnie na boryny 11a opinie ma dobre ale zajmuje się wszystkim co z dieslami wspólnego a jednak to pompa rzędowa i to coś innego nie każdy sobie z tym radzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr1eo    0

Pompę rotacyjną robiłem sam a w 30 wymieniłem sekcje i dzwoniłem do dębego żeby ustawili i za ustawienie chcieli 500zł, za remont tej pompy chcieli 400 więc nic tylko do nich oddawać. Jesteś z okolicy Mińska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7850

miałem kiedyś namiar na dobrego pompiarza od pomp rzędowych w okolicy Sokołowa , jak znajdę to podeślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja polecam zakład ifa-serwis.pl. Widziałem że robili silnik od c 360, więc pompy od ursusa też robią. Ja za kompletny remont do ładowarki fortshritt t 174 zapłaciłem 2700, ale chodzi jak złoto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Mati12    5
piotr1eo napisał:

Pompę rotacyjną robiłem sam a w 30 wymieniłem sekcje i dzwoniłem do dębego żeby ustawili i za ustawienie chcieli 500zł, za remont tej pompy chcieli 400 więc nic tylko do nich oddawać. Jesteś z okolicy Mińska?

w dębym robiłem raz rotacyjną niby narazie jest dobrze ale drogo i tak też powiedział mi jeden z okolic że raz oddał od 3p pompę. gdyby nie to że akurat takie pompy w Polsce nie występuja to na tamten czas bym kupił nową (nowa była dostępna tylko na ukraińskiej stronie a potrzebowałem na już). tak w sumie powiat wolomiński ale do Wołomina mam to samo co do mińska


Uziu92 napisał:

miałem kiedyś namiar na dobrego pompiarza od pomp rzędowych w okolicy Sokołowa , jak znajdę to podeślę.

też mi ktoś mówil o jakimś gościu z Sokołowa że dobry fachowiec od takich rzeczy ale nie miał żadnych namiarów


TomaszStach napisał:

A ja polecam zakład ifa-serwis.pl. Widziałem że robili silnik od c 360, więc pompy od ursusa też robią. Ja za kompletny remont do ładowarki fortshritt t 174 zapłaciłem 2700, ale chodzi jak złoto. 

w grudziądzu? jak dla mnie bardzo daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
20 minut temu, 12Mati12 napisał:

w dębym robiłem raz rotacyjną niby narazie jest dobrze ale drogo i tak też powiedział mi jeden z okolic że raz oddał od 3p pompę. gdyby nie to że akurat takie pompy w Polsce nie występuja to na tamten czas bym kupił nową (nowa była dostępna tylko na ukraińskiej stronie a potrzebowałem na już). tak w sumie powiat wolomiński ale do Wołomina mam to samo co do mińska

 

też mi ktoś mówil o jakimś gościu z Sokołowa że dobry fachowiec od takich rzeczy ale nie miał żadnych namiarów

 

 

w grudziądzu? jak dla mnie bardzo daleko

 

Spokojnie możesz wysłać. Ja tak zrobiłem. Nie ma żadnego problemu. Przy rozbiórce na bieżąco dostawałem zdjęcia na messengerze co jest zepsute. Orientacyjny koszt naprawy. Po wszystkim do przesyłki były dołączone stare części, szczegółowy kosztorys z informacjami do montażu. Ilość oleju, kąt wyprzedzenia wtrysku itd. I faktura VAT będąca gwarancją. Jeszcze mam sprawdzonego w Kutnie, ale nie wiem jak z wysyłką. 

Edytowano przez TomaszStach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Mati12    5
TomaszStach napisał:

Spokojnie możesz wysłać. Ja tak zrobiłem. Nie ma żadnego problemu. Przy rozbiórce na bieżąco dostawałem zdjęcia na messengerze co jest zepsute. Orientacyjny koszt naprawy. Po wszystkim do przesyłki były dołączone stare części, szczegółowy kosztorys z informacjami do montażu. Ilość oleju, kąt wyprzedzenia wtrysku itd. I faktura VAT będąca gwarancją. Jeszcze mam sprawdzonego w Kutnie, ale nie wiem jak z wysyłką.

i to jest podejście a nie to co w dębem nic nie powiedział tylko ile do zapłaty i dał stare częsci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    155

450.sekcje wzm , zaworki mielec , regulacha regulatora , regeneracja pompy zasilajacej.Noi ustawienie wszystkiego .

Dnia 13.02.2021 o 16:32, interested napisał:

Kolega KULAWA_KOZA z kolei polecił go mi i mogę potwierdzić. Jeśli ktoś potrzebuję zregenerować pompe gość jak najbardziej na +. 

według mnie  gość nr 1. Tutaj pompe mi robil ktos inny ale ten gość podobnie robi..

 

Edytowano przez KULAWA_KOZA
dodanie filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PolandOnion
      Mam do wymiany chłodnice, nowa to koszt 500 zł a opinie mają takie że po roku czy dwóch i tak będzie dziurawa. Orginal Ursus niby lepsza ale tam już 1000 PLN. Montował ktoś chłodne z jakiegoś samochodu/busa ? Tam nie ma problemu że po roku padnie a i cena niższa. Z czego może pasować ?
    • Przez Deutz537
      Witam
      Co sądzicie o tej panewce z silnika c360?


    • Przez v11
      Ma ktoś doświadczenie w wymianie pompy CR -jak ustawić synchronizację pompy w stosunku do momentu  wtrysku  wtryskiwaczy  -pompa dwusekcyjna silnik sisu 6 cylindrów brak a raczej brak chęci zdejmowania pokrywy rozrządu bo to demontaż całego przodu nie ma dojścia do koła zamachowego   
    • Przez MarianT
      Witajcie potrzebuję pilnie głowicę do silnika TOYOSHA 3S200  lub MF 1040. może być do regeneracji. Potrzebuję ją do ciągnika Hinomoto E384 . Moja pękła i nie da się ją pospawać.. Gdyby ktoś taką posiadał to proszę o kontakt pod. tel. 604457046. W oczekiwaniu na wiadomość pozdrawiam Marian
    • Przez jasiekt
      mam c-330 po kapitalnym remoncie silnika już 2 lata chodzi jak zegarek (dobrze dotarta) jednak od jakiegoś czasu mam problem z zaworami ,słychać głośny klekot ,wyregulowałewm - pomogło ale klekotu nie słychać gdy silnik jest dobrze rozgrzany (jak słabo to nadal słychać)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj