Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone]

1641 odpowiedzi na ten temat

#161 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 01 luty 2011 - 13:46

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Czy nie należałoby tam założyć dzielnik strumienia?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Dzisiaj, 01:58
  •  

#162 Share KarolT25

KarolT25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 01 luty 2011 - 15:14

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Zrób tak odłącz tura żeby go nie zasilało wtedy i jak odłączysz tura całkowicie do hydrauliki zobacz czy podnośnik działa,jak to wypali to coś kombinuj może zrób tak http://www.agrofoto....-sekcja-w-t-25/ bo może jak tur jest podłączony do pompy to olej bezpośrednio idzie na tura a nie do siłownika ;)

#163 Share stanis80

stanis80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 01 luty 2011 - 16:55

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] perfect jeżeli masz podłączone bezpośrednio do pompy zasilanie a przelew masz z tyłu pod wyjście to na pewno masz wajchę od kipra w pozycji swobodny przelew (sam duł) bo inaczej rozdzielacz nie puścił by. Musisz więc ustawić wajchę w pozycję neutralną (środek) więc olej nie będzie szedł na tura tylko na tuz

#164 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 01 luty 2011 - 17:19

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] A mi się wydaje że on ma podłączone w jeden obwód 2 rozdzielacze. Od pompy do rozdzielacza tura wtedy od powrotu w turze do rozdzielacza w ciągniku i dalej normalnie z ciągnika powrót do zbiornika. A oleju masz dość taki obwód to jednak troche wyczerpał go. A i przy tak wysilonej hydraulice założył bym pompe NSZ 16 :)
Mój Wladimirec podbija świat

#165 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 01 luty 2011 - 17:58

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Ale ty masz podłączony do tego standardowego rozdzielacza czy masz założony drugi?

#166 Share kamil555

kamil555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 01 luty 2011 - 18:13

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Ja jak kupowałem tura to miałem przewód który miał zasilać tura właśnie z oryginalnego rozdzielacza z pod sekcji od tylnego podnośnika. Więc wydaje mi się, że u ciebie jest to rozwiązane w taki sam sposób.

#167 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 01 luty 2011 - 18:32

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone]

Ale ty masz podłączony do tego standardowego rozdzielacza czy masz założony drugi?

tur nie jest podłoczony do wyjścia z tyłu tylko jeden przewód podłoczony jest do pompy a drugi to roździelacza.

czyli ma podłączone jak ja mówiłem

#168 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów

Napisany 01 luty 2011 - 18:45

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] To ja już się pogubiłem gdzie ma go podłączony ale jak na 3 sekcje to tylko dodatkowy rozdzielacz Władek operuje 2 sekcyjnym. ;)

Edytowany przez Piotruniu25, 01 luty 2011 - 18:45.

#169 Share jak22

jak22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 01 luty 2011 - 20:28

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Z tego wszystkiego dedukuję, że obydwa rozdzielacze zasilane są bezpośrednio z pompy, a powrót z rozdzielacza tura podłączony do przelewu pod rozdzielacz ciągnika. Wobec tego olej wychodząc z pompy ma dwie drogi do wyboru, albo na rozdzielacz ciągnika, albo na rozdzielacz tura. Jeśli obydwa są zamknięte, to olej idzie przez zawór przelewowy rozdzielacza. Jeżeli zawór przelewowy ma niższe ciśnienie, to tam idzie olej a nie na rozdzielacz ciągnika. Może tu jest pies pogrzebany.

#170 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 01 luty 2011 - 20:49

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Dlatego proponowałem dzielnik strumienia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 01 luty 2011 - 21:43

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Moze być i tak ale niech podłączy jak mówiłem zrobi jeden obieg szeregowo z pompy do rozdzielacza tura. Z tamtąd powrót do zasilania rozdzielacza ciagnika i z ciągnika do zbiornika już jeden prosty obieg gdzieścos takiego widziałem w T25 ale nie pamiętam u kogo działało wszystko i nawet gdy tur był używany to wyjścia z tyłu mozan było używać w każdej chwili ale pompe wiekszą wstawił bo jednak obieg większy i zbiornik oleju drugi

#172 Share jak22

jak22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 02 luty 2011 - 08:26

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Można by podłączyć w szereg obydwa rozdzielacze, ale to zdławi ogólny przepływ oleju i nawet pompa 16-tka niewiele pomoże. A oleju powinno starczać na te 3 sekcje przy pełnym zbiorniku (HYDROLU). Jak się podniesie na maxa to czasem może 2 czy 3 sekcja przepuszczać, pod warunkiem, że są siłowniki oryginalne a nie większe.

#173 Share KarolT25

KarolT25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 02 luty 2011 - 17:37

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Kolega najlepiejjak by zrobił fotki jak to jest podłączone i wrzucił do galerii bo on będzie nam tłumaczył a mi i tak nie zrozumiemy :P

#174 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 02 luty 2011 - 20:53

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Czt ja wiem czy zdlawi jak żadnego dławika nie będzie bedzie ok Oj pompa 16 wiele zdziała to jest jak ktoś pisał na AF 12l/min więcej

#175 Share jak22

jak22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 02 luty 2011 - 20:58

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Zgadzam się z poprzednikiem co do fotek, ale kol perfect się nie odzywa, może z nadmiaru rad i wskazówek naszych. Bez podpowiedzi nie ruszymy dalej tematu.

#176 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 05 luty 2011 - 15:44

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Aa i jak chcecie kupować pompe inną zwłaszcza przez neta sprawdźcie ile frezów macie ja dziś moją wyciągam a tu zonk 4 frezy :o

#177 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów

Napisany 05 luty 2011 - 16:43

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Gorzej jak u mnie będzie 4 frezy a już w sklepie zamówiłem na dniach powinienem mieć. :(

#178 Share akadaka

akadaka

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 19 luty 2011 - 11:27

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Pytałem z ciekawości w sklepie z częsciami polska pompa kosztuje 100 zł. A jak spytałem o ta większą 16 to sprzedawca powiedział że nie ma sensu tego zakładać, tylko czy jak ktoś ma tura to mała dałaby radę?

#179 Share Wladus25

Wladus25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 27 luty 2011 - 21:19

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Wiem czemu mi rozwalało pompe hydrauliczną bo ciśnienie było ponad 200 :rolleyes: Sprawka szwagra :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share akadaka

akadaka

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 27 luty 2011 - 22:18

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] To napisz jak doszedłeś do tego :)