pronarek

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone]

Polecane posty

szwiesiek    0

Witam. Mając już dość męki z oryginalnym ruskim rozdzielaczem kupiłem nowy jednosekcyjny i weze gumowe. Macie jakieś doświadczenia z takim zestawem ? Gdzie i jak je zamontowaliscie?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rbit    5
15 godzin temu, Piotruniu25 napisał:

Uszczelka powinna być między pompą a napędem pompy.

Tylko skąd taką uszczelkę wytrzasnąć bo nigdzie nie mogę kupić ani znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
29 minut temu, rbit napisał:

Tylko skąd taką uszczelkę wytrzasnąć bo nigdzie nie mogę kupić ani znaleźć?

A dorobić to potrzeba jakiś specjalnych umiejętności?

Kilka minut i jak oryginał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rbit    5

Dzięki Piotruniu25 zaraz zamawiam ze dwie. Primo masz rację od biedy i dorobić można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek0099    0

Witam czy ktoś zmieniał siłownik we władku na wiekszy od LTZ JUMZ  lub od jakiegoś innego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mani51    371

Gdzieś widziałem takie przeróbki ale chyba nie od LTZ bo one miały chyba siłownik tej samej średnicy tylko większy skok i dodatkowo mają inne ucho przy tłoczysku. I biorąc pod uwagę że na oryginalnym siłowniku urywa się ucho przy plecaku to według mnie lepiej dołożyć dodatkowy siłownik. Ja tak zrobiłem. Jest zdjęcie w mojej galerii. Nie ukrywam jednak że bardzo mnie kiedyś temat podnośnika we Władku interesował bo w Żubroniu albo w T30 (już teraz nie pamiętam dokładnie) podnośnik na tych samych podzespołach, przynajmniej wizualnie miał podany udźwig około tony jak nie więcej. Wychodzi na to, że samym ciśnieniem uzyskany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez matiUrsus4512
      Witam koledzy posiadam Ursusa 4512 gdy wracałem do domu po orce  pług mi opadał na niskich obrotach, musiałem pilować na wysokich obrotach by jakoś dojechać. Po wymianie rozdzielacze i zaworu podnośnik podnosi ale jak da się wysokie obroty nawet pod obciążeniem ramiona się unoszą i wyciąga pług z ziemi . Co to może oznaczać co wymienić bo ja nie mam już głowy do tego traktor.
    • Przez baska524
      Koledzy mam ogromny dylemat a zarazem problem z moim aresem 610 a jest to nowy zakup i pierwszy traktor z ehr więc prosze o zrozumienie.
      Problem pierwszy nie dziala mi wogole kontrolka w liczniku od filtra szkrzyni biegów.nawet przy ddpalaniu nie zapala sie.
      Problem drógi dlaczego nie diała dociazanie podnosnikiem mam na mysli to ze gdy ustawie opuszcze pług na 20 procent bądz na 10 i pług wyjdzie z ziemi to naciskając przycisk od opuszczania pompa nie wpycha go do ziemi.A maiałem okazje jezdzic z gruberem innym aresem i tam to działało.
      Itrzeci problem gdy podnosnik jest opuszczony załuzmy na 2 procent i chce go zwiekszyc o 1 lub 2 procent to po nacisnięciu strzałki do gury odrazu na wyswietlaczu pojawia sie 35 procent.
    • Przez bizonsuperzo56
      witam otoz mam problem z podnosnikiem w case 856xl z 88r bardzo wolno podnosi i szybko sie nagrzewa hydraulika. co za czym idzie podnosnik jeszcze gorzej chodzi i wspomaganie ciezej pracuje. . a i jeszcze jedno do was pytanie co moze byc za przyczyna ze nie dziala pokretlo przy podnosnikach z gory dziekuje za pomoc
    • Przez ChiquitaB
      Witam. Posiadam amazone d7 super s 3m z hydraulicznymi znacznikami. Sprawa wygląda tak ze jak chce sciezke przezucic to podnosi jedna strone i zamiast oposcic wtedy opuszcza ta sama strone. Czasami przezuci dobrze ale zaraz dalej to samo. Mial ktos podobny problem?
    • Przez Moscov
      Witam. W swoim Fendt'cie przy końcówkach hydraulicznych nie mam tych plastikowych kubków odprowadzających olej. Gdzie mogę je kupić? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj