Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone]

1641 odpowiedzi na ten temat

#61 Share arielo

arielo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 16 maj 2010 - 20:31

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Witam mam problem z podnośnikiem mianowicie słabo podnosi a jak już to po zgaszeniu silnika opuszcza chciał bym zwiekszyć ci śnienie na rozdzielaczu ale nie wiem gdzie jest regulator i jeszcze czy można wymienić w nim suwaki jeśli są zużyte czy trzeba nowy kupować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Dzisiaj, 13:09
  •  

#62 Share andzin

andzin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 409 postów

Napisany 16 maj 2010 - 20:37

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] To wina rozdzielacza jest. Ja kupowałem nowy to teraz na wolnych obrotach podnosi. Nie wiem czy tam się coś ustawia jakiś zawór. nowy rozdzielacz kosztuje niewiele ok. 350zł i będzie cykać. I chyba się żadnych części nie wymienia.

#63 Share franky69

franky69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 16 maj 2010 - 21:17

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Też proponuje wymienić rozdzielacz na nowy, koszt niewielki a efekt będzie widoczny od razu, przy okazji możesz wymienić uszczelniacze na tłoczysku i będziesz miał spokój B)

Kupię literaturę do starych ciągników i maszyn rolniczych

#64 Share szafpiotr27

szafpiotr27

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 16 maj 2010 - 22:18

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] popieram kolegów dobrze mówią :) trza im wódki dać B) :)+

#65 Share danielr

danielr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 17 maj 2010 - 09:42

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Rozdzielaczy podobno było kilka typów i ciezko jest trafic na odp komplet uszczelniaczy, suwakow nie da sie wymienic jak cos to caly rozdzielacz padniety rozdzielacz jest łatwo sprawdzic zaloz jakas ciezsza maszyne podnies ja do gory i zgas ciagnik i przestaw dzwignie w połozenie podnoszenia jak ci maszyna szybko opadnie na ziemie to wiesz na czym stoisz. Regulacja cisnienia jest z prawej strony rozdzielacza wystaje sruba na która nakrecony jest korek a na nim jest plomba

#66 Share arielo

arielo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 28 maj 2010 - 20:52

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Macie może jakieś pomysły na to że teraz jak uszczelniłem rozdzielacz i siłownik to nie chce podnieść nawet kosiarki a przedtem z trudnościami ale dawał rade mogłem coś źle złożyć?

#67 Share wojno33

wojno33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 08 czerwiec 2010 - 18:30

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Witam. Mam pytanie: jak podłączyc rozdzielacz 2 sekcyjny pod władka? Chodzi mi o rozdzielacz pod tura.
KPK Kumurun Team

#68 Share PAATRYKK5

PAATRYKK5

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 08 czerwiec 2010 - 19:21

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] musisz podłączyć pod przewody od głównego rozdzielacza

#69 Share ozzy

ozzy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 08 czerwiec 2010 - 19:59

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Własnie tak jak napisał @PAATRYKK5 tam z tyłu do złącz od hydrauliki zewnętrznej
Jestem jaki jestem...

#70 Share wojno33

wojno33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 09:01

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] dobra, a jak podłącze tam z tyłu to nie pezeszkada to, że nie mam wajchy od hydrauliki? Czy ona jest wogóle potrzebna??
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 10 czerwiec 2010 - 21:08

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Potrzebna :) Musisz przecież ,,podać" olej do nowego rozdzielacza. Tak samo jak byś kiprował przyczepe :)
Mój Wladimirec podbija świat

#72 Share wojno33

wojno33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 13 czerwiec 2010 - 11:53

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] to jak to obsługiwać? troche głupie, ale nie moge sobie wyobrazić:)
KPK Kumurun Team

#73 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 22 lipiec 2010 - 20:23

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Witam ostatnio zaniepokoiło mnie jak rusek opuszcza cięzsze maszyny po prostu rzuca nimi o ziemie. Jak opuszcze zgrabiarke karuzelową to aż nim zabuja a zgrabiarka podskoczy. Azarazem 300 kg a podnosi gorzej niz 600 kg dwa lata temu i puszcza. Gdzie szukać winy? to wolne opadanie podczas jazdy to rozdzielacz a dalej? spuszczanie i podnoszenie maszyn?. A i mam pytanie który wąż jest od powrotu oleju z siłownika do zbiornika ten od lewego koła czy od prawego?

#74 Share suzuki550e

suzuki550e

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja rolnictwa

Napisany 23 lipiec 2010 - 06:16

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone]

Witam ostatnio zaniepokoiło mnie jak rusek opuszcza cięzsze maszyny po prostu rzuca nimi o ziemie. Jak opuszcze zgrabiarke karuzelową to aż nim zabuja a zgrabiarka podskoczy. Azarazem 300 kg a podnosi gorzej niz 600 kg dwa lata temu i puszcza. Gdzie szukać winy? to wolne opadanie podczas jazdy to rozdzielacz a dalej? spuszczanie i podnoszenie maszyn?. A i mam pytanie który wąż jest od powrotu oleju z siłownika do zbiornika ten od lewego koła czy od prawego?

wymień pompę i rozdzielacz, albo daj do regeneracji

#75 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 24 lipiec 2010 - 14:53

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Jeśli ci opuszcza podczas jazdy to sobie wymień komplet naprawczy w rozdzielaczu też tak miałem.

#76 Share wlamaj1

wlamaj1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 24 lipiec 2010 - 20:27

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Od powrotu oleju spod tłoka jest wąż prawy. Być może u Ciebie zamienione są króćce łączące węże z głowicą siłownika. W jednym z nich znajduje się dławik. Króciec ten jest na większy klucz (chyba 24, ten drugi 22) i powinien być wkręcony z prawej strony.

#77 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 24 lipiec 2010 - 22:51

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Własnei też myślałem o tych króccach ale jednak są z dobrej strony...

http://www.agrofoto....i-rozdzielacza/ Teraz gdzie wsadzić te uszczelki? Rozebrałem rozdzielaczi nie widze starcyh gdzie powinny być te wsadzone? fotki są w albumie można zapisać na kompie i wskazać na zdjęciach gdzie powinna byc jakaś uszczelka. Proszę o pilną pomoc bo ciagnikpotrzebny a teraz jest w kawałkach :)

#78 Share czesio200

czesio200

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Zainteresowania:kobiety, rolnictwo, maszyny, motoryzacja

Napisany 11 sierpień 2010 - 20:25

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] też miałem kiedyś przez ponad 20 lat ruska i podnośnik stwarzał ciągle problemy w ostatnich latach.. nowe pompy rozdzielacze siłowniki i za dużo mi to nie dało.. kiedyś gdy zaglądałem do skrzyni odkręciłem filtry oleju chciałem je wymienić ale w sklepie nie było a trzeba było składać więc wymyłem je i problem z podnośnikiem skończył sie na zawsze :) wcześniej nie mogłem podnieś małego konnego siewnika a po wyczyszczeniu pełnego poznaniaka bez dodawania gazu śmigał do góry aż miło :)
czesio200

#79 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 26 sierpień 2010 - 20:30

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Nie no u mnie prolbemy zaczeły się niedawno na wiosne dopiero :D Ten filter to jest pod kabiną z lewej strony tak?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share Dare0x

Dare0x

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 73 postów
  • Zainteresowania:W moim życiu
    Najważniejsze
    Są 3 żeczy
    1) Prawo jazdy kat b.
    2) Władimirec t25
    3) R•o•d•z•i•n•a

(0-_-0)

Napisany 26 sierpień 2010 - 22:24

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Witam . Przejdę od razu do rzeczy . - być może był już taki temat i ten jest drugi , ale potrzebuję najświeższych informacji .

Otóż chodzi mi o podnośnik w moim władku , a dokładnie, słabo dźwiga , opada podczas jazdy , szybko opada. Myślę że to wina pompy hydraulicznej , nastawiłem się na kupno nowej ale przeczytałem na AF. że wystarczy wymienić uszczelki (zestaw naprawczy) . jeśli tak nie da się tego naprawić i trzeba kupić nową , to prosił bym o model moc i cenę bo jestem zielony w tym przypadku , przydał by się też jakiś szybki poradnik co i jak . W sobotę jadę władkiem w mokre tereny z wozem i z laską [narzędziem do ładowania drewna przez podnośnik] i wiem ze mi drzewa nie dźwignie i muszę to naprawić do Piątku wieczorem . PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC !!!

Posty które nie będą nic wnosiły do tematu i będą bezsensowne , nic mi nie pomogą więc chciał bym żeby były pomocne .

W razie źle zamieszczonego tematu lub złej treści , z góry przepraszam Admina bądź Moderatora forum ponieważ spowodowanie jest to nie umyślnie. Nie chciał bym dostać ostrzeżenia .
---->> Władymirec, nie ma to jak mieć wschód pod domem <<----