Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone]

1639 odpowiedzi na ten temat

#401 Share pawel807

pawel807

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 16 lipiec 2012 - 14:43

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Wyjąłem zawór żeby go wyczyścić, bo słyszałem że tak się robi i włożyłem go z powrotem. On nigdy nie był ruszany i za ciekawił mnie on . Jak widać na filmie coś blokuje rozdzielacz. Bo jak wezmę w górę dźwignie to zamiast podnieść to opuszcza.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Dzisiaj, 00:55
  •  

#402 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 16 lipiec 2012 - 15:43

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Zawór się czyści jak się oleje zmiesza i nie chce podnosić.Było odkręcić ten mały dekiel wcisnąć zawór z 2 razy i skręcić,nie zaszkodzi spróbować.

#403 Share pawel807

pawel807

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 16 lipiec 2012 - 15:54

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] A może rozdzielacz wymienić ?

#404 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów

Napisany 16 lipiec 2012 - 19:31

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Jeśli przed wyjęciem zaworu było ok to teraz tez powinno być ok. Jeśli ci kasa zbywa to czego nie. :D

#405 Share pawel807

pawel807

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 16 lipiec 2012 - 20:31

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Kasy szkoda zawsze. Ale mam pompę nsz 16 i nadal nie chce podnosić kosiarki(talerzówki) ogólnie coś ciężkiego. Trzeba gazować. Nigdy nie opuszczał tak jak teraz opuszcza. Nie wiem może kupić ten zawór rozdzielacza kompletny ? Ten może jest już popsuty ?

#406 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 16 lipiec 2012 - 21:44

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Może znajdź kogoś kto się zna na rzeczy i niech to na żywo zobaczy. Ale jak zamieniłeś sekcje i też powoli podnosiło przed tym wyjęciem tego zaworu to pewnie juz rozdzielacz wysłużony.Może kiedyś ktoś używał tę sekcję do czegoś.
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#407 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2392 postów

Napisany 16 lipiec 2012 - 22:22

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] @pawel807 jedno pytanie czy lekko chodzi dźwignia.Jak bardzo lekko to jest uszkodzona sprężyna na suwaku a jak w miarę to jest wina suwaka w rozdzielaczu.Miałem to samo.Podnosząc bęben w anie też opuszczał przy na wracaniu po 2 razy podnosiłem.Zmieniłem rozdzielacz i jest teraz ok. :) Pozdrawiam

#408 Share pawel807

pawel807

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 17 lipiec 2012 - 08:44

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Dźwignia chodzi tak sobie nie za lekko nie za ciężko. Czyli czeka mnie wymiana rozdzielacza ? Tylko czego kurde te same objawy są na obydwóch sekcjach .

Można jakoś sprawdzić siłownik ? U mnie ciężko wcisnąć ten zawór na siłowniku co się blokuje siłownik.

#409 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2392 postów

Napisany 17 lipiec 2012 - 11:11

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] A sprawdź na siłowniku uszczelniacze.Może jest już tuleja zrysowana. :)Zawór jak się zatnie na siłowniku to ciężko podnosi tak jak pisałeś. :mellow: Rozbierz siłownik i zmień uszczelnienia tylko nie te z kompletów naprawczych tylko podjęć do sklepu dobrać oringi bo te zestawy to d*pę potrzepać. :D Pozdrawiam

#410 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów

Napisany 17 lipiec 2012 - 18:47

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Musicie mieć jakieś d*pne części w waszych sklepach jak co chwile wymieniacie uszczelniacze.U siebie wymieniałem 4 lata temu i suchutki jak pustynia Gobi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#411 Share pawel807

pawel807

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 17 lipiec 2012 - 19:18

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] No ale mój tez jest suchy. Uszczelki jakiś 1 miesiąc temu wymieniłem. I teraz przyłożyłem się do wymiany ich. Bo kiedyś robiliśmy z kolegą byle jak, i co złożyliśmy to zawsze sadził olej, (bo pierwszy raz robiliśmy). A teraz za pierwszym razem mi się udało. Rozdzielacz już kupiony. Myślę że problem zniknie .

#412 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów

Napisany 17 lipiec 2012 - 19:42

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Jak zamontujesz to pewnie zniknie,po wymianie napisz jak szło wykręcanie 4 śrub co trzymają rozdzielacz. :D

#413 Share pawel807

pawel807

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 17 lipiec 2012 - 20:27

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Nawet mnie nie strasz . Bo już się boje... jak się zdenerwuje to wezmę odkręcę śruby co trzymają platformę i trochę podniosę ją do góry. ;D

#414 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 17 lipiec 2012 - 21:12

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone]

Jak zamontujesz to pewnie zniknie,po wymianie napisz jak szło wykręcanie 4 śrub co trzymają rozdzielacz. :D

Widzę, że każdy kto kiedyś odkręcał te śruby pamięta je :)

Jak będziesz miał spokojny dzień to się za to weź bo lekko mogą denerwować odkręcenie niektórych szczególnie jeden śrubki :D
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#415 Share pawel807

pawel807

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 17 lipiec 2012 - 22:01

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Pójdę na łatwiznę. Pisałem z Mentosem223 i wezmę odkręcę platformę te przednie śruby i poluzuje tylne i podniosę w gorę, na lewarku . Powinno zdać egzamin.

Edytowany przez pawel807, 17 lipiec 2012 - 22:02.

#416 Share Tomek2213

Tomek2213

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 23 lipiec 2012 - 09:58

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Witam.Wymieniłem olej w t25 na nowy pozmieniałem gumki przy pompie i podczepiłem rotacyjnę i ledwo podniośł jak opuściłem to korkiem wlewu wysadzało olej spieniony. Proszę op pomoc co to może być

Edytowany przez Tomek2213, 23 lipiec 2012 - 10:12.

#417 Share Geo

Geo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 549 postów
  • Zainteresowania:Ciekawostki naukowe i nie tylko

Napisany 24 lipiec 2012 - 14:05

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Najprawdopodbniej zostało Ci trochę starego oleju w układzie, a nowy jest "niekompatybilny" ze starym. Nie wiem jaki olej zalałeś ale powinien to być taki sam olej jak lejesz do silnika. Kiedyś to był Superol, ale teraz nie polecam już zalewać obecnych superoli tylko jakiś lepszy olej np. Turdus. W tej chwili niewiele możesz zrobić. Kosiarkę ledwo podnosi bo masz pianę w układzie. Musisz albo wymienić jeszcze raz olej alb poczekać aż się wypieni. Ale prawdę mówiąc jak się już wypieni to i tak ze 3 litry oleju ubędzie do tego czasu.

#418 Share Tomek2213

Tomek2213

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 24 lipiec 2012 - 19:57

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] zalałem hipolem

#419 Share volvo

volvo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 768 postów
  • Zainteresowania:Historia,motoryzacja,technika

Napisany 26 lipiec 2012 - 11:09

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] A jaki olej był wcześniej?Pewnie zmieszałeś z resztkami superolu i wyszło mleko

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#420 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 05 sierpień 2012 - 22:14

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Uszkodzone uszczelniacze na pompie, lub niewłasciwy ich montaz podczas wymiany. Pompa łapie lewe powietrze. Uszkodzony przewód ssacy pompy albo miejsce jego połaczenia z pompą.