pronarek

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone]

Polecane posty

lukasz20    683

To zapewne będzie wina rozdzielacza. Spróbuj go rozebrać i tam będzie w nim taki zaworek przeczyść go delikatnie papierem ściernym złóż podkręć go lekko(zwiększysz tym ciśnienie) i sprawdź jeśli nie pomoże wymień rozdzielacz <_<


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil555    2

A jak to nie pomoże to z prawej strony koło rozdzielacza jest takie coś z dekielkiem przykręcanym na dwie śrubki w tym chodzi taki tłoczek i jak to pękło to też ci nie będzie podnosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

możliwe że się ten tłoczek zawiesił albo się zapowietrzył przewód bo raz mi się zapowietrzył poluzowałem go s powrotem dokręciłem wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odyniec    1

Witam wszystkich :(

 

W tym tygodniu planuje zrobić generalny remont podnosnika i mam problem jaką wybrać pompę i siłownik do rusa O pompe to mi chodzi taką żeby tłoczyła szybko olej. i czy rozdzielacz musze kupywać orginalny czy dało by się wstawić od innego traktora pomużcie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kielbasa    1

z rodzielaczem nie ma problemu, jest to tylko kwestia podprowadzenia odpowiednich przewodów z olejem - ciśnieniowy i powrót :(


"Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć, bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETORRRRRR    3

A co nie chcesz orginałów takich jak były??? JA mam w swoim kilka latek i nie jest aż taki zły, oczywiście przydało by sie zregenerować podnośnik ale trzeba pilnować uszczelek.

A i zapomniał bym przy okazji to co lepsze by było zregenerować stary siłownik czy kupić nowy orginalny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odyniec    1

No ja planuje kupic nowy cos kolo 150 zł ja wolał bym inny rozdzielać stary mi nie przeszkadza ale to podnoszenie to toszke uciązliwe jak sie np dużo podnosi i opuszcza :( ja bym chciał od was usłyszeć jaka mam pompe wybrać jaki siłownik wiekszy pasował by :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETORRRRRR    3

Pzred chwilką rozejżałem się za siłownikami i pompą musiał byś popatrzećza pompą od BElarusa a siłownikiem tez od belarusa a co do rozdzielacza to ten kolega co podał link ma racje fajnie by wygladał i by sie go fajnie używało ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ni siłownik od MTZ-Belarus powienin pasować, podobna budwa, mocowania takie same. bo wszystkie ruskie to jedna rodzina więc jakoś spasujesz


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek128    0

Witam. Moze wy macie pomysł jak zwiekszyć pojemność zbiornika na olej hydrauliczny?? Nieraz jest potrzeba wykiprowania przyczepy ale on podnosi tylko pół metra w górę skrzynię przyczepyhuh.gif . Myślałem o zrobieniu jakiegos dodatkowego zbiornika. Jak go zainstalowac, gdzie umieścić go i jakiej pojemność ten zbiorniczek powinien byc??? Porsze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

ja mam coś takiego. Wykonałem ten zbiornik z rury stalowej o przekroju 130 mm. Zbiornik usytuowany jest pod prawym wieszakiem TUZ, połączony jest za pomocą węża z tylnym mostem (w miejsce kurka znajdującego się obok dźwigni włanczania WOM wkręciłem nypel 1/2" i tam podłączyłem zbiornik). U góry zbiornika wspawana jest rurka odpowietrzająca. Pojemność tego zbiornika to około 5l. W zupełności wystarczy do pełnego przechylenia przyczepy dwutłokowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASOGCURSUS    21

Jeśli chodzi ci o pozycję 10 to nazywa się tuleja nr.kat. 25.22.106B (6I22 5542) http://www.agrinpol.pl/_img/_images/15449.jpg


Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

 

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASOGCURSUS    21

Na podlasiu to w co drugim sklepie kupisz części do t25 podaję nr tel.do agromy Białystok 85 6610041


Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

 

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus159    0

Witam wszystkich mam taki probelm otóż mój t25 gdzy go kupiłem przewody prowadzone z rozdzielacza hydraulicznego były odkręcone mam te dwie śruby mocujące oraz przewody ale nie wiem jak te przewody mają byc przymocowane proszę pomóżcie ;[:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez matiUrsus4512
      Witam koledzy posiadam Ursusa 4512 gdy wracałem do domu po orce  pług mi opadał na niskich obrotach, musiałem pilować na wysokich obrotach by jakoś dojechać. Po wymianie rozdzielacze i zaworu podnośnik podnosi ale jak da się wysokie obroty nawet pod obciążeniem ramiona się unoszą i wyciąga pług z ziemi . Co to może oznaczać co wymienić bo ja nie mam już głowy do tego traktor.
    • Przez baska524
      Koledzy mam ogromny dylemat a zarazem problem z moim aresem 610 a jest to nowy zakup i pierwszy traktor z ehr więc prosze o zrozumienie.
      Problem pierwszy nie dziala mi wogole kontrolka w liczniku od filtra szkrzyni biegów.nawet przy ddpalaniu nie zapala sie.
      Problem drógi dlaczego nie diała dociazanie podnosnikiem mam na mysli to ze gdy ustawie opuszcze pług na 20 procent bądz na 10 i pług wyjdzie z ziemi to naciskając przycisk od opuszczania pompa nie wpycha go do ziemi.A maiałem okazje jezdzic z gruberem innym aresem i tam to działało.
      Itrzeci problem gdy podnosnik jest opuszczony załuzmy na 2 procent i chce go zwiekszyc o 1 lub 2 procent to po nacisnięciu strzałki do gury odrazu na wyswietlaczu pojawia sie 35 procent.
    • Przez bizonsuperzo56
      witam otoz mam problem z podnosnikiem w case 856xl z 88r bardzo wolno podnosi i szybko sie nagrzewa hydraulika. co za czym idzie podnosnik jeszcze gorzej chodzi i wspomaganie ciezej pracuje. . a i jeszcze jedno do was pytanie co moze byc za przyczyna ze nie dziala pokretlo przy podnosnikach z gory dziekuje za pomoc
    • Przez ChiquitaB
      Witam. Posiadam amazone d7 super s 3m z hydraulicznymi znacznikami. Sprawa wygląda tak ze jak chce sciezke przezucic to podnosi jedna strone i zamiast oposcic wtedy opuszcza ta sama strone. Czasami przezuci dobrze ale zaraz dalej to samo. Mial ktos podobny problem?
    • Przez Moscov
      Witam. W swoim Fendt'cie przy końcówkach hydraulicznych nie mam tych plastikowych kubków odprowadzających olej. Gdzie mogę je kupić? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj