Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone]

1641 odpowiedzi na ten temat

#321 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 10 luty 2012 - 17:10

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Da się tylko trzeba dłuższe przewody od siłownik założyć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Dzisiaj, 22:43
  •  

#322 Share pawel807

pawel807

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 10 luty 2012 - 17:23

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] I o takiej odpowiedzi oczekiwałem. Dziękuje ślicznie.

#323 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 10 luty 2012 - 18:58

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Tak czy tak będziesz musiał kombinować z tymi przewodami z tyłu to może lepiej kupić te normalne. Może gdzieś w twojej okolicy zakuwają węże w jakimś pomie to może wyjść taniej niż 40 zl za jeden.
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#324 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów

Napisany 10 luty 2012 - 19:03

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] A co to jest do kombinowania,podłączy przewody pod wyjścia i jakoś pochowa i wyjdzie go taniej.Na dodatek nie musi podłogi ściągać.

#325 Share kcwi

kcwi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 14 luty 2012 - 17:36

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Mam pytanie, właśnie jestem w trakcie remontu sprzęgła i przy okazji wyjmując koło zębate napędu pompy zauważyłem że frezy od strony silnika są bardzo mocno wyrobione natomiast od strony kierowcy w idealnym stanie. Z tego co zauważyłem to wałek nachdzi tylko do połowy frezów w kole więc zastanawiam sie czy wymienic koło czy tylko obrócic i czy to ma jakieś znaczenie.

#326 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów

Napisany 14 luty 2012 - 18:37

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Różnicy pewnie nie zrobi ale coś słabo ci za zazębia. ;) Musisz zajrzeć do tej rurki która napędza napęd pompy i ją poprawić bo i tak będzie ją wyrabiać.

Edytowany przez Piotruniu25, 14 luty 2012 - 19:16.

#327 Share kcwi

kcwi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 15 luty 2012 - 08:22

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Wymieniał ktoś może te łożyska na kole, gdzie je można dostać? Wg katalogu to numer 110 ale nigdzie w internetowych sklepach nie znalazłem.

Edytowany przez kcwi, 15 luty 2012 - 08:24.

#328 Share volvo

volvo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 768 postów
  • Zainteresowania:Historia,motoryzacja,technika

Napisany 15 luty 2012 - 09:12

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Wyciągnij to łożysko i idź z nim do sklepu

#329 Share zurs

zurs

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 15 luty 2012 - 14:28

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] w tym sklepie dostaniesz takie łożysko http://www.hurtowniarolnicza.pl

#330 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 15 luty 2012 - 14:48

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Przecież to łożysko jest dostępne w każdym sklepie z częściami do ciągników jak i sklepach z łożyskami. Bez problemu, typowe łożysko, robione w Polsce.
Nawet miałem okazje ostano takie 2 kupować.
A po co do kupna łożyska katalog, bierzesz stare i czytasz nabite tam symbole albo z nim do sklepu i sprzedawca zmierzy sobie suwmiarką.
Dobry sprzedawca to z daleka wie co podać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#331 Share rafal93

rafal93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 22 luty 2012 - 23:24

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Ja w swoim zamontowalem rozdzielacz z ciapka na blotniku, wygodniej sie teraz pracuje:)

#332 Share Geo

Geo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 549 postów
  • Zainteresowania:Ciekawostki naukowe i nie tylko

Napisany 24 luty 2012 - 14:43

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] A mnie się wygodnie pracuje z oryginalnym rozdzielaczem. Ale ja nie mam tura ;).
Moje kontakty z C-330 skończyły się z końcem kursu na prawo jazdy T i prawdę mówiąc do dziś mam dosyć tej klaustrofobicznej kabiny. Na dodatek wychodziłem z niej cały spocony pomimo nieszczelności właściwie wszędzie ;), a przednia szyba jest tak blisko, że czasami obijałem ręce o nią podczas kręcenia kierownicą. Ale to był środek lata i mała okrągła kabina ;). Wolę T-25 jeździć. Może to dlatego, że nie zaliczam się do małych ludzi ani wzrostem ani wagą ;). Ostatnio tak się czułem w Ceresie, jak robiłem jazdę próbną. Bardzo fajny traktor, ale chyba dla Chińczyków czy Pigmejów ;) - głowa prawie w suficie.

#333 Share pawel807

pawel807

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 26 luty 2012 - 22:07

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Witam.

Kupiłem sobie pompę nsz 16 i ona ma 6 frezów, a moja oryginalna 4 frezy. I o to jest pytanie jak zmienić o to tą tulejkę :

http://sagrol-sklep....2106A-1125.html

Czy muszę zdejmować cały napęd pompy i go rozbierać ? Czy jakoś się da wymienić przez ten otwór co pompa jest przykręcona i jak.

#334 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 26 luty 2012 - 22:31

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Nie musisz nic dodatkowo rozbierać. Jak zdejmiesz pompę to ustaw sprzęgło napędu pompy na rozłączenie i w tedy wyjmujesz tulejkę.
I wkładasz nową. Sprawdź w jakim stanie są kulki sprzęgła(4 sztuki) jak bardzo kwadratowe to wymiń.
Jak któraś kulka Ci wypadnie bądź będziesz je wymieniał to włóż je z powrotem do gniazd z odrobiną smaru to ci je utrzyma i bez problemu włożysz tulejkę.
Żeby wyjąc kulki ustaw dźwignię sprzęgła na załączone to powinny wypaść. Ta co się znajdzie na dole grawitacyjnie nie wypadnie więc zakręć silnikiem to znajdzie się na górze i wypadnie. Albo użyj magnesu.

#335 Share arielo

arielo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 11:09

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Wie ktoś jak rozebrać suwaki od rozdzielacza żeby je uszczelnić?

#336 Share Geo

Geo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 549 postów
  • Zainteresowania:Ciekawostki naukowe i nie tylko

Napisany 02 marzec 2012 - 12:04

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Suwaków w rozdzielaczu nie da się właściwie uszczelnić. Rozebrać można, ale są to tak zwane pary precyzyjne. Teoretycznie jeden suwak nie powinien pasować w miejsce drugiego, ale ja kiedyś zamieniałem suwaki i wszystko działało poprawnie.
Ale może nie chcesz uszczelniać suwaków tylko samą kulkę od sterowania suwakami? Wtedy nie trzeba wyjmować suwaków. Wystarczy zdjąć dźwignie, odkręcić o ile pamiętam 4 czy 6 śrubek, zdjąć blaszkę dociskającą o-ringi i wymienić o-ringi oraz kołpaki ochronne. Całość uszczelnień kupuje się w komplecie w sklepie z częściami do tych traktorów. Aha na początek należy zdjąć blaszaną osłonę rozdzielacza.

#337 Share arielo

arielo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 16:41

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Chodzi mi o to że, rozebrałem cały rozdzielacz i chciałem rozkręcić ten suwak bo widziałem na schemacie że da się dostać do śrutów i uszczelnień tylko ja gdy chciałem odkręcić te śrube od góry to cały suwak zaczynał trzeszczeć więc dałem spokój żeby nie złamać.

#338 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 17:53

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Trzeszczeć to zaczęła sprężyna w środku.

#339 Share arielo

arielo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 18:07

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Może i tak ale wolałem nie kręcić żeby nie ułamać bo nowy rozdzielacz ponad trzy stówy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#340 Share Mentos223

Mentos223

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motocross,motoryzacja :)

Napisany 11 marzec 2012 - 13:43

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Panowie mam pytanie jechałem wczoraj z kosiarką rotacyjną no i co jakiś czas musiałem ją podnosić bo mi opadała siłownik jest szczelny na pewno a czy może to być wina rozdzielacza?? no i jaką pompę nową hydrauliczną wybrać bo moja słabo dźwiga ale tylko kosiarkę rotacyjną a pług czy kultywator to na wolnych obrotach rwie do góry bez problemu , chyba że można jakoś podkręcić pompę czy tam rozdzielacz ?? ...............
Polska moc :)