Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone]

1641 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 16 styczeń 2007 - 18:11

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Dzisiaj, 00:19
  •  

#2 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 16 styczeń 2007 - 18:38

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Ale jaki rozdzielacz ??? czy oś wytrzyma ? to zależy ile to wszystko razem z ładunkiem będzie ważyć !!! widlak ( co do obciążeń ) mniej więcej podobny do TURa, a do T-25 TURy zakładają.
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

#3 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 16 styczeń 2007 - 22:06

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Taki maszt to hyba dużo waży pęknie most proponowałbym tura zrobisz nim więcej i mniej roboty z zakładaniem niz z masztem

#4 Share Mirek

Mirek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 01 maj 2007 - 23:12

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] wytrzymuje most oraz rozdzielacz widziałem w akcji władka z masztem od raka i gosciu mówił ze ciezar do 500 kg nie boi sie podnosic a pózniej to już kazdy na własne ryzyko dzwiga

#5 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 02 maj 2007 - 20:50

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Mirek a mógłbyś strzelić jakieś fotki tego zestawu?

#6 Share Mirek

Mirek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 02 maj 2007 - 22:45

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Kurcze daleko mieszkam od tego goscia bo on koło Olesnicy, jak kupowałem u niego kartofle to po drodze było i zagadałem z nim bo sam mam władzia. Ale nie daleko siebie mam władka z turem wiec jak coś to jego foty moge zrobić.

#7 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 03 maj 2007 - 13:27

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] T-25 z TUR-em jest w galerii
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

#8 Share stachu1991

stachu1991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 29 czerwiec 2008 - 10:42

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Mam przyczepę d47 i mam mały problem z olejem.Kiedy wywracam skrzynię ładowną to mam za mało oleju więc myślę o dodatkowym zbiorniczku tylko zastanawiam się gdzie ją umieścić aby nie przeszkadzała.Czekam na wasze propozycje?

#9 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 29 czerwiec 2008 - 13:04

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Ja mysle żebyś mógl zrobić tak jak mają władki z przednim olej od wspomagania W tym rogu maski i skrzyni akumulatorów na wysokości rozrusznika ale tak że nie przeszkadza jak by się rozrusznik zepsoł czy coś :D
Mój Wladimirec podbija świat

#10 Share stachu1991

stachu1991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 29 czerwiec 2008 - 16:44

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Ja planowałem zrobić tuż pod kabiną ale teraz sam już nie wiem jak zrobić.Tak jak ty mówisz to mają ruski z przodkiem.może i zrobię tak jak Ty mówisz.Czekam na inne propozycje może macie inne miejsce bardziej niewidoczne do schowania zbiornika z olejem?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Waldekps2

Waldekps2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 29 czerwiec 2008 - 18:26

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Zrób zbiorniczek na prawym blotniku i polącz go przewodem olejowym z wlewem oleju od hydrauliki. Tak będzie najprościej i najlepiej. Zbiorniczek musi być wyżej żeby olej spływał sfobodnie z niego do "głównego" zbiornika hydrauliki. Gdzie byś zbiornik do przodu ciągnoł jak niektórzy radzą? Po co? Beznadziejny pomysł. On bedzie tam tylko przeszkadzał. Poza tym ja też mam wladka i taką przyczepe i do połowy ją spokojnie podniesie a dalej to nie potrzeba bo co ma spaść to i tak spadnie.

#12 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 05 lipiec 2008 - 09:35

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] No tak jak ja mówiłem to nie powinno przeszkadzać bo wkońcu to było fabrycznie zrobione i niczemu nie przeszkadzało
Mój Wladimirec podbija świat

#13 Share zetor7540

zetor7540

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 15 lipiec 2008 - 21:10

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] ale jak zbiornik będzie wyżej to główny zbiornik będzie cały czas pełen a nie powinien najlepiej by było go dać za tym głównym zbiornikiem (przynajmniej u mnie jest za tyle miejsca bo mam polską kabinę nie wiem jak w innych )
Wszystkich fanów marki ZETOR zapraszam na nasza-klasa http://nasza-klasa.pl/profile/13412339

#14 Share kamil14

kamil14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo
    Mechanika
    Komunikacja samochodowa

Napisany 17 lipiec 2008 - 13:03

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Ja też proponuje za glównym zbiornikiem
Pamiętaj iż każda czynność wykonana przez Ciebie winna być wykonana dobrze !!!

#15 Share mlody2528

mlody2528

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 28 czerwiec 2009 - 18:02

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Nie wiem czy w odpowiednim miejscu umieśćiłem to ogłoszenie. Wożąc siano władkiem z przyczępą samozbierajaca i z hydraulicznie podnoszonym hederem ,ku mojemu zdiwieniu pod sam koniec pompa nie drgneła.. mimo że podnosiła mi do końca bez żadnyck zakłóceń,sprawdziłem przewody dolałem olejeu i nic,nie podnosi hydraulika ani ramiona,w zeszłym roku wymieniłem rozdzielacz i pompe, do tej pory chodziło mi bez zarzutu.. panowie co może być gdzie się zabierac i gdzie szukać wady..? z góry dzięki ! Pozdrawiam

#16 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 28 czerwiec 2009 - 18:28

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Dawno wymieniałeś/dolewałeś olej próbowałeś podnieść ramiona podnosiły się wolno czy wcale.

#17 Share mlody2528

mlody2528

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 28 czerwiec 2009 - 18:30

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Oleje uzupełniałem na wiosne.. ramiona nawet nie drgną,a wszystko do końca bardzo ładnie chodziło..

#18 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 29 czerwiec 2009 - 18:59

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Może spróbuj odpowietrzyć rozdzielacz ale wątkie żeby to pomoło.

#19 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 29 czerwiec 2009 - 19:12

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Może wyłączyła się pompa, tzn. dźwignia załączająca wróciła w położenie wył.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share mlody2528

mlody2528

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 29 czerwiec 2009 - 20:02

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Musze rozkręić rozdzielacz i próbować go odpowietrzyc.. dzwignia jest w dobryn położeniu,właczałem i wyłaczałem ją kilka razy dla sprawdzenia..