Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone]

1676 odpowiedzi na ten temat

#21 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 29 czerwiec 2009 - 20:48

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Nie spotkałem się z czymś takim jak zapowietrzony rozdzielacz. Jakiegoś filtra oleju hydrauliki tam nie ma?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Dzisiaj, 19:16
  •  

#22 Share bongle

bongle

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 29 czerwiec 2009 - 20:58

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Na rozdzielaczu jest taki zawór który gdy się zatnie to właśnie są takie objawy. Dostęp do tego zaworu jest z kabiny , trzeba odkręcić pokrywke(przykręcona na dwie śrubki na klucz dwunastkie) i wyjąć ten zawór ,przemyć posmarować olejem i powinno działać.

#23 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2230 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 30 czerwiec 2009 - 16:40

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Ja ten zawór wyjmuje i wycieram suchą szmatą i wkładam pużniej wciskne 2x i zakręcam i działa jak natura chciała.

#24 Share mlody2528

mlody2528

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 04 lipiec 2009 - 17:07

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Pomogło wyjęcie zaworu:) podnosi teraz elegancko:) rzeczywiśćie było syfu tam... dzięki chłopaki;) Pozdrawiam

#25 Share max9931

max9931

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 11 lipiec 2009 - 21:12

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Witam!!!

Mam problem z ciągnikiem, a mianowicie ciągnik nie chce podnosić. Trochę jakby powoli podnosi, ale na bardzo wysokich obrotach bez obciążenia, bo pod niewielkim obciążeniem nawet nie drgnie. Wymieniałem ostatnio pompę i wszystko podnosił bez problemu, a gdy pojechałem niedawno przecząsać siano taśmówką coś strzeliło i nie chce wogóle podnosić, co może być powodem. Proszę o odpowiedż.

#26 Share lukasz20

lukasz20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Zainteresowania:sport, technika rolnicza, hodowla bydła

Napisany 12 lipiec 2009 - 07:52

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] To zapewne będzie wina rozdzielacza. Spróbuj go rozebrać i tam będzie w nim taki zaworek przeczyść go delikatnie papierem ściernym złóż podkręć go lekko(zwiększysz tym ciśnienie) i sprawdź jeśli nie pomoże wymień rozdzielacz <_<
Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

#27 Share kamil555

kamil555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 12 lipiec 2009 - 12:50

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] A jak to nie pomoże to z prawej strony koło rozdzielacza jest takie coś z dekielkiem przykręcanym na dwie śrubki w tym chodzi taki tłoczek i jak to pękło to też ci nie będzie podnosił.

#28 Share zdruj77

zdruj77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 398 postów

Napisany 12 lipiec 2009 - 12:53

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] możliwe że się ten tłoczek zawiesił albo się zapowietrzył przewód bo raz mi się zapowietrzył poluzowałem go s powrotem dokręciłem wszystko ok

#29 Share kamil555

kamil555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 12 lipiec 2009 - 16:27

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] W moim Władku ten tłoczek pękł.

#30 Share max9931

max9931

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 13 lipiec 2009 - 08:06

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Pomogło przeczyszczenie zaworu. Wszystko teraz ładnie śmiga. Dzięki za pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share odyniec

odyniec

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Zainteresowania:Lubie sport a przedewszystkim jazde moimi ciągnikami

Napisany 25 listopad 2009 - 21:45

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Witam wszystkich :(

W tym tygodniu planuje zrobić generalny remont podnosnika i mam problem jaką wybrać pompę i siłownik do rusa O pompe to mi chodzi taką żeby tłoczyła szybko olej. i czy rozdzielacz musze kupywać orginalny czy dało by się wstawić od innego traktora pomużcie :( :(

#32 Share kielbasa

kielbasa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, mechanika, elektryka, elektronika

Napisany 25 listopad 2009 - 21:50

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] z rodzielaczem nie ma problemu, jest to tylko kwestia podprowadzenia odpowiednich przewodów z olejem - ciśnieniowy i powrót :(
"Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć, bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu."

#33 Share odyniec

odyniec

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 25 listopad 2009 - 21:56

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] a rozdzielacz to taki co jest np w turze 2a taki 2 sekcyjny nadał by się bo do podnoszenia i do kiprowania by było

http://allegro.pl/it...2_sekcyjny.html o taki mi chodzi

#34 Share ZETORRRRRR

ZETORRRRRR

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 25 listopad 2009 - 22:17

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] A co nie chcesz orginałów takich jak były??? JA mam w swoim kilka latek i nie jest aż taki zły, oczywiście przydało by sie zregenerować podnośnik ale trzeba pilnować uszczelek.
A i zapomniał bym przy okazji to co lepsze by było zregenerować stary siłownik czy kupić nowy orginalny???

#35 Share odyniec

odyniec

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 25 listopad 2009 - 22:29

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] No ja planuje kupic nowy cos kolo 150 zł ja wolał bym inny rozdzielać stary mi nie przeszkadza ale to podnoszenie to toszke uciązliwe jak sie np dużo podnosi i opuszcza :( ja bym chciał od was usłyszeć jaka mam pompe wybrać jaki siłownik wiekszy pasował by :(

#36 Share ZETORRRRRR

ZETORRRRRR

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 25 listopad 2009 - 22:56

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Pzred chwilką rozejżałem się za siłownikami i pompą musiał byś popatrzećza pompą od BElarusa a siłownikiem tez od belarusa a co do rozdzielacza to ten kolega co podał link ma racje fajnie by wygladał i by sie go fajnie używało ;D

#37 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2732 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 20:27

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Ni siłownik od MTZ-Belarus powienin pasować, podobna budwa, mocowania takie same. bo wszystkie ruskie to jedna rodzina więc jakoś spasujesz
Mój Wladimirec podbija świat

#38 Share Arek128

Arek128

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 22:02

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Witam. Moze wy macie pomysł jak zwiekszyć pojemność zbiornika na olej hydrauliczny?? Nieraz jest potrzeba wykiprowania przyczepy ale on podnosi tylko pół metra w górę skrzynię przyczepyDodany obrazek . Myślałem o zrobieniu jakiegos dodatkowego zbiornika. Jak go zainstalowac, gdzie umieścić go i jakiej pojemność ten zbiorniczek powinien byc??? Porsze o odpowiedz.

#39 Share piotrek19812

piotrek19812

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 09:16

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Moj sasiad mial zbiornik od WSKi na blotniku i wystarczalo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share martinezo

martinezo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 15:51

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] ja mam coś takiego. Wykonałem ten zbiornik z rury stalowej o przekroju 130 mm. Zbiornik usytuowany jest pod prawym wieszakiem TUZ, połączony jest za pomocą węża z tylnym mostem (w miejsce kurka znajdującego się obok dźwigni włanczania WOM wkręciłem nypel 1/2" i tam podłączyłem zbiornik). U góry zbiornika wspawana jest rurka odpowietrzająca. Pojemność tego zbiornika to około 5l. W zupełności wystarczy do pełnego przechylenia przyczepy dwutłokowej.