Skocz do zawartości

Zdjęcie

Łyżka wysokiego wysypu

16 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rolnik1982

rolnik1982

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 10 październik 2010 - 17:39

Łyżka wysokiego wysypu Witam, orientujecie sie gdzie można dostać łyżke wysokiego wysypu (załadunku)? Chodzi mi o 1,5 m sześciennego, jaka cena i czy u nas są produkowane. Pytałem na targach w kilku firmach i powiedzieli, że mogą zrobić ale nie wiem jak cena.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Łyżka wysokiego wysypu Dzisiaj, 21:28
  •  

#2 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 10 październik 2010 - 18:21

Łyżka wysokiego wysypu Każdy robi na zamówienie, jest kilka firm w kraju produkujących łyżki jak również nie wiem do jakiej maszyny potrzebujesz ale dealer John Deera z mojej okolicy sprzedaje łyżki Albutt'a którzy w ofercie mają wysokiego wysypu.

#3 Share MANIEK21071995

MANIEK21071995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 10 październik 2010 - 20:01

Łyżka wysokiego wysypu Jak będziesz zamawiał to bierz mocne siłowniki i lemiesz z blachy nie ścieralnej i łyżka tylko na zamówienie chyba QUICKE produkuje łyżki wysokiego wyładunki

#4 Share rolnik1982

rolnik1982

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 12 październik 2010 - 15:49

Łyżka wysokiego wysypu Dzięki, szkoda, ze ceny nie znacie. Gdzieś muszę wyruszyć na poszukiwania.

#5 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 12 październik 2010 - 16:41

Łyżka wysokiego wysypu Mam ceny ale na 2m3.

Szerokość łyżki 2250mm
Masa około 1000 kg
Pojemność 2 m3
Przeznaczenie do przeładunku wiórów drewnianych lub materiałów o gestości do 450 kg/m3
Lemiesz kontrujący mocowany na śruby i ślizgi dolne ramy wykonane ze stali trudnościeralnych HARDOX 400 HB
Cena netto 15 000 zł

I z drugiej firmy mam cena 19500zł i ceny są z grudnia zeszłego roku więc się mogły zmienić

#6 Share rolnik1982

rolnik1982

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 13 październik 2010 - 05:25

Łyżka wysokiego wysypu O rzesz kurna jakie ceny....Kolego a mógłbyś podać firmy w jakich to znalazłeś??

#7 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 13 październik 2010 - 16:01

Łyżka wysokiego wysypu 1. jest z PHP Margo a druga z firmy Dynamic Metal. Jeśli gdzieś zamówisz to tak 4-6 tyg trzeba czekać.
łyżka droga bo jest skomplikowana/nietypowa trochę i trzeba dobrze poobliczać obciążenia itd. I raczej do materiałów lekkich są. Też się zdziwiłem tymi cenami więc doszedłem z tatą do wniosku że w naszym przypadku lepiej zainwestować w lepszą ładowarkę teleskopową bo się przyda bo nasza przegubowa już powoli nie daje rady. Zresztą i tak za zwykła łyżkę o poj 2,5m3 do teleskopa w interhandlerze liczą sobie 2500E netto I tak teraz czekam za tą nową ładowarką.

#8 Share MANIEK21071995

MANIEK21071995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 16 październik 2010 - 14:21

Łyżka wysokiego wysypu Ciekawe kto im w tej cenie te łyżki kupi jeśli nadal ci zależy to idź do dobrego spawacza pogadaj z nim czy by pospawał jak tak to kup materiały idź do gościa niech Ci palnikiem ładnie powycina potem zawieź spawacz pospawa i wyjdzie z 2000zł więcej nie :blink: ale szczerze to jest chore bo patrzcie jaką łyżeczkę można kupić w cenie tej do tura

http://motoallegro.p...1270433678.html

;[ to ja wole już dołożyć i kupić ładowarkę nawet taką

http://motoallegro.p...1269155384.html

lub taką http://motoallegro.p...1258752630.html

#9 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 16 październik 2010 - 14:44

Łyżka wysokiego wysypu Ta łyżka ma 7m3 a przyczepa 4 tonowa ma 4m3
Jedna łyżka to prawie 2 przyczepy wiec się nie dziw ze taka cena. Do tego jeszcze 2 siłowniki i rama.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share MANIEK21071995

MANIEK21071995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 16 październik 2010 - 14:50

Łyżka wysokiego wysypu  Andrzej wiem ale tlyko podałem przykład ,zę łych kilka razy większa do ładowarki jest w cenie małej łyżki do tura a ta łyżka 7m3  jest dużo tańsdza fakt  tlyko do jakiej ładowarki też nie tania   :blink: ale jak mówilem wcześniej  do slusarzy i zrobią ci łyzke jak malina a siłowniki itd to Andrzeju nie tak drogo będzie kosztować 

#11 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 16 październik 2010 - 17:36

Łyżka wysokiego wysypu Pospawać tako łyżkę to pewno i ja bym dał rade :blink: Tylko trzeba najpierw powycinać elementy.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#12 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 16 październik 2010 - 18:57

Łyżka wysokiego wysypu Ja mam spawacza i sprzęt by wycinać (palnik) ale wiecie zależy do czego to ma być, pozatym nie wyobrażam sobie ciąć blachy o gr 2 cm palnikiem wiecie jakie to brzydkie wychodzi? Choć w mojej wiosce ktoś ma chyba plazme do cięcia nawet to bym mógł zlecić ale za dużo zabawy z tym. Pozatym to trzeba całe arkusze blachy kupić bo niwiadomo ile czego wyjdzie. No chyba że się jakieś rysunki dorwie albo ma się jakaś łyżkę na wzór.
http://allegro.pl/ly...1266451453.html tu jest za połowę tej ceny ale mniejsza

#13 Share rolnik1982

rolnik1982

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 18 październik 2010 - 17:13

Łyżka wysokiego wysypu Wysłałem zapytanie do kilku firm, zobaczymy co odpowiedzą. Wolę zrobioną łyżkę porządnie, a nie samoróbki u spawaczy wioskowych. Sam z ojcem albo wujem bym mógł zrobić, ale źle dobierzemy materiał i ....Pierdyknie coś podczas pracy i wtedy będzie kłopot…

#14 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 18 październik 2010 - 18:00

Łyżka wysokiego wysypu A co chcesz tym sypać tak wogóle?

#15 Share rolnik1982

rolnik1982

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 19 październik 2010 - 08:09

Łyżka wysokiego wysypu Łyżka ma służyć do wysypywania lekkich rzeczy, jakieś wióry, odpadki itp.

#16 Share rolnik1982

rolnik1982

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 22 październik 2010 - 11:31

Łyżka wysokiego wysypu Witam, dostałem oferte z 1 firmy na łyżke 1 m szesc. koszt to 7500 netto. Cena chyba jest konkurencyjna, co sądzicie na ten temat?? Powyżej w komentarzach były ceny z kosmosu,a tutaj cena korzystna. Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 22 październik 2010 - 11:45

Łyżka wysokiego wysypu No wiesz kwestia jak wykonana itd. 1m3 to nie dużo moim zdaniem więc i stali dużo mniej, wytrzymałość inna co się przekłada na cenę

Dodaj odpowiedź