Skocz do zawartości

Zdjęcie

claas dominator 68 opinia

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Mirek17

Mirek17

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 10 październik 2010 - 16:16

claas dominator 68 opinia Witam mam okazję kupić kombajn claas dominator 68 rocznik 1983 i nie wiem czy jest dobrą maszyną do pracy w polu. Chodzi mi konkretnie czy części można łatwo dostać do tego modelu i jak sobie radzi w polu?

z góry dziękuje za odpowiedzi.
pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
claas dominator 68 opinia Dzisiaj, 00:38
  •  

#2 Share kamil900830

kamil900830

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Ma

Napisany 10 październik 2010 - 17:04

claas dominator 68 opinia Ja posiadam Classa 66 .Jestem bardzo zadowolony części bez problemu znajdziesz Korbanek ,Allegro itp. :blink:

#3 Share zenas

zenas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:Moje zdanie to "DOGMAT" nie dyskutuje!

Napisany 10 październik 2010 - 18:28

claas dominator 68 opinia :blink: cześci bez problemu jest już dużo,nowe i używane,zamienniki są tanie porównywalne z tymi od Bizona,natomiast orginalne są drogie ale cholernie trwałe :D
Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

#4 Share PiotrJolda

PiotrJolda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 24 marzec 2017 - 20:14

claas dominator 68 opinia Witam panow wlasnie kupilem dominatora68 zapowietrza mi sie,gdzie moze byc problem pompka czy instalacja silnik perkins 120 koni.Bardzo prosze o podpowiedzi.

#5 Share PiotrJolda

PiotrJolda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 24 marzec 2017 - 20:18

claas dominator 68 opinia Witam panow wlasnie kupilem dominatora68 zapowietrza mi sie,gdzie moze byc problem pompka czy instalacja silnik perkins 120 koni.Bardzo prosze o podpowiedzi.

#6 Share pawel100474

pawel100474

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 25 marzec 2017 - 22:56

Witam mam pytanie gdzie kupiłeś który rocznik jaki stan bo jestem na kupnie a co do zapowietrzania to może być wina gumek na przewodach ja tak miałem w mf wymieniłem wszystkie i jest ok.Pozdrawiam.

#7 Share PiotrJolda

PiotrJolda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 26 marzec 2017 - 13:34

claas dominator 68 opinia Witam kupilem go w czwartek,mam go juz w domu r.84przywieziony z niemiec od 1wlasciciela 3400mt stan oceniam na bd.Ladnie utrzymany tylko nie ma kabiny , ale mamy consula tez bez kabiny 20 lat takrze nie rozpaczam za bardzozo,za to cena byla troche nizsza.Pola troche doszlo wiec czabylo cos zmienic na wiekszego,paczylem za rekordem ale trafil sie ten kupilem go za nowym korczynem,facet ma komis z maszynami.Mam nadzieje ze dobrze wybralem okarze sie w rzniwa,a consul na sprzedarz pojdzie.Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share pawel100474

pawel100474

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 26 marzec 2017 - 15:53

Witam kupilem go w czwartek,mam go juz w domu r.84przywieziony z niemiec od 1wlasciciela 3400mt stan oceniam na bd.Ladnie utrzymany tylko nie ma kabiny , ale mamy consula tez bez kabiny 20 lat takrze nie rozpaczam za bardzozo,za to cena byla troche nizsza.Pola troche doszlo wiec czabylo cos zmienic na wiekszego,paczylem za rekordem ale trafil sie ten kupilem go za nowym korczynem,facet ma komis z maszynami.Mam nadzieje ze dobrze wybralem okarze sie w rzniwa,a consul na sprzedarz pojdzie.Pozdrawiam.

Witam a dokładnie w jaka miejscowość bo mieszkam niedaleko od korczyna a można wiedzieć z kąt ty jesteś.Pozdrawiam.

#9 Share PiotrJolda

PiotrJolda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 26 marzec 2017 - 18:15

claas dominator 68 opinia Sokolnia 35 ja jestem z podkarpacia pozdrawiam.

#10 Share pawel100474

pawel100474

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 26 marzec 2017 - 18:41

Sokolnia 35 ja jestem z podkarpacia pozdrawiam.

Dzięki ja mieszkam od Sokoliny 10km i znam się z tym sprzedawcą i też oglądałem tego claasa domimatora on ma 3.6m to ten z olx zamówiłem u niego takiego tylko młodszego i z kabiną a ten z Domaradz z Podkarpackiego nie był lepszy ja mam 440MF ale chcę coś nowszego i trochę większego życzę bez awaryjności i pozdrawiam.

#11 Share wariatortoip

wariatortoip

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 26 marzec 2017 - 21:05

claas dominator 68 opinia Napewno drozszy,a czy lepszy to niewiem,ten z sokolni mial wymienione prawie wszystkie bagnety ,wszystkie cepy,cały odrzutnik słomy nowe gorne sito tak ze nie jest chyba zle,tylko ma wiecej mth czas pokarze,a tobie jak sie widział.

#12 Share pawel100474

pawel100474

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 26 marzec 2017 - 22:14

Napewno drozszy,a czy lepszy to niewiem,ten z sokolni mial wymienione prawie wszystkie bagnety ,wszystkie cepy,cały odrzutnik słomy nowe gorne sito tak ze nie jest chyba zle,tylko ma wiecej mth czas pokarze,a tobie jak sie widział.

Myślę że jest warty swojej ceny ja rozglądam się za trochę nowszym ale też mi się podobał. Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share wariatortoip

wariatortoip

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 30 czerwiec 2017 - 13:13

claas dominator 68 opinia witam ponownie jakie obroty powinny byc na mlocarni przy dominatorze 68,i jaki olej zalac do silnika perkins6 120 koni,prosze o podpowiedz.