Skocz do zawartości

Zdjęcie

zabytkowe maszyny rolnicze

67 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Luki11

Luki11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 19 maj 2013 - 11:43

zabytkowe maszyny rolnicze Witam mam na sprzedaż starą maszyne do młucenia sprzedam cena do negocjacji maszyna garażowana od zawsze nie widać prawie żadnych ubytków poprostu mi zalega i chce ją sprzedac a nie chce jej na złom oddawać moze ktos do jakiegos skansenu potrzebuje czy coś do odebrania okolice krakowa. prosze o kontakt telefoniczny 881-680-166

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zabytkowe maszyny rolnicze Dzisiaj, 05:34
  •  

#62 Share wlascicielziemski1

wlascicielziemski1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 24 maj 2013 - 23:43

zabytkowe maszyny rolnicze Też chętnie kupiłbym maszyny takie jak sieczkarnia czy wialnia itp jeśli byłby ktoś chętny sprzedać takie rzeczy w okolicach łodzi proszę o kontakt.

Edytowany przez wlascicielziemski1, 25 maj 2013 - 23:15.

#63 Share radzik445

radzik445

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 14 lipiec 2013 - 14:41

zabytkowe maszyny rolnicze Kuzyn sprzeda, chętnych zapraszam na moje PW :)
Woj. Łódzkie

Załączone miniaturki

• IMAG0269.jpg
  • IMAG0270.jpg
  • IMAG0271.jpg

Edytowany przez radzik445, 14 lipiec 2013 - 14:44.

KPK Kumurun Team

#64 Share rufina2

rufina2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 31 sierpień 2013 - 20:00

zabytkowe maszyny rolnicze Poszukuję urządzenia do łuszczenia gryki, w niektórych regionach mówią na to tatarczak, ale możliwe że są inne nazwy.
Pozdrowienia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#65 Share kamil927

kamil927

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisany 01 październik 2013 - 21:23

zabytkowe maszyny rolnicze taką MZC 4B jak kolega wyżej pokazuje to ja pociąłem i to co nie przydatne pojechało na złom a z podwozia wyszła całkiem fajna platforma taka do pół tony można wrzucic więcej ale rama się gnie zaraz ale jakby była mocniejsza to spokojnie by wytrzymała u mnie pełno było takich zabytków jeszcze ze 4 lata temu ale częśc na złom a częśc na materiały np z tej maszyny a konkretniej z blach mój ojciec zrobił porządne burty do dwukółki :P miałem konny kultywator na płozach ale on razem z sporą częścią młocarni tej MZC i tej na "prostą słome" oraz zgrabiarką pojechał na złom został tylko konny pług który czeka na pomalowanie i do ogródka :D Dodam że ta MZC stała 15 lat na środku podwórka przykryta plandeką ale jakby ją podpiął pod silnik i chciał młócic to szłoby - stan jej był igła tylko pasy szlag trafił od niekorzystnych warunków pogodowych :)

#66 Share rychu_1

rychu_1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 08 wrzesień 2014 - 12:27

zabytkowe maszyny rolnicze Sprzedam snopowiązałkę DEERING Nr 6. Stan oceniam na dobry, ze wskazaniem na bardzo dobry. Do końca w użytku bez zastrzeżeń. Ostatnie 30 lat stała w garażu :). Do kompletu plany i przód. Kontakt 566867316.

Załączone miniaturki

• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

#67 Share Pjast

Pjast

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 20 październik 2014 - 19:24

zabytkowe maszyny rolnicze Panowie szukam snopowiązałki w okolicach Białegostoku.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#68 Share JDServis

JDServis

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 07 lipiec 2015 - 23:39

zabytkowe maszyny rolnicze

Maszyna do młocenia Kodel&Bhom zabytkowa niemiecka mam taka do sprzedania : http://olx.pl/oferta...57-IDaCYYL.html

Zapraszam na mój kanał na youtubie :)

Dodaj odpowiedź