stiepan

zabytkowe maszyny rolnicze

Polecane posty

stiepan    0

Witam!!!!

Mam pytanie odnośnie starych maszyn rolniczych tj. jest kosiarka, grabiarka, kopaczka, drapaka plug snopowiązałka siewnik wszystkie maszyny konne czy ktoś skupuje takie maszyny w całości? ile każda z tych maszyn może być warta i ile waży?? Czy od razu na złom wieść i się nie zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
armi95    0

U nas po wsi to Ukraińcy i Białorusini jeżdżą i skupują te graty. Trochę odmalują, wyczyszczą i sprzedadzą u swoich. Biorą na oko bez wagi. Lepiej im sprzedać niż na złom wieść.


<<SPRZEDAM>> Taśmociąg do kostek siana lub słomy w bdb stanie z zaczepem do ciągnika. Jest on na kołach gumowych. Mało używany. Tanio. Okolice Węgrowa, Korytnicy. W razie pytań pisać na PW. <<SPRZEDAM>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolekcjoner    0

Ja mam za stodołą cały park tego i tylko miejsce zajmuje. Jakby taki kupiec przyjechał to byłbym zadowolony.

Jak jesteś zainteresowany sprzedażą tych maszyn to chętnie mogę je kupić odpisz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolekcjoner    0

Witam!!!!

Mam pytanie odnośnie starych maszyn rolniczych tj. jest kosiarka, grabiarka, kopaczka, drapaka plug snopowiązałka siewnik wszystkie maszyny konne czy ktoś skupuje takie maszyny w całości? ile każda z tych maszyn może być warta i ile waży?? Czy od razu na złom wieść i się nie zastanawiać

Mogę kupić od ciebie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robin578    1

Mam na sprzedaż kosiarkę konną DEERING H2 zdjęcia dla zainteresowanych. W zeszłym roku kosiła lucernę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syty    0

Jakby ktoś miał kosiarkę sztangową podwieszaną Osa na chodzie tanio to ja chętny - lubelskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

A ja w tym tyg. robiłem porządki w garażu. i sprzedam chętnie kosiarkę FAHR (100% kompletna i sprawna) przez ostatnie 20 lat garażowana i nieużywana, a od wczoraj jak wyżej (za stodołą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomato0    0

Jeżeli ktoś ma jakieś stare maszyny konne na sprzedaż, a mieszka w pobliżu Opola (woj. opolskie) to proszę o kontakt na GG - 2712623 Głównie chodzi mi o kultywator (na płozach, lub kołach), ale rozpatrze każdą propozycję.

Pisać nawet jak jestem niedostępny :)

Edytowano przez Tomato0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
svecla    0

Ja z chęcią kupię snopowiązałkę, młockarnię oraz prasę do młockarni, jak również inne stare maszyny

Edytowano przez svecla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endzit    26

Mam do sprzedania młocarnię z 1885 roku Marshall prod angielskiej. Duża maszyna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawlo13571    0

Dla wszystkich zainteresowanych:) Posiadam troszkę maszyn rolniczych do poczciwego żywego konia:) m. in. pług, brony, radło, opielacz, kosiarkę do zboża z osprzętem. Mam jeszcze młocarnię na prostą słomę i sieczkarnię do słomy tzw. lodrę. Wszystko w dobrym stanie. Jeszcze 3 lata temu używane przez dziadka. Obecnie przejąłem gospodarstwo i ciagle kupuję maszyny i już nie mam gdzie tegoupychać. Moze ktoś chętny? Pisać na GG 15696375. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladoo1    9

A ja mam silnik do Tych maszyn na sprzedaż :) 4 letnią kobyłkę matka wielkopolska ojciec zimny ujechana w siodle chodzi od czasu do czasu a tak stoi na padoku i sie nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6898

Ja mam Młocarnię Warmiankę wraz z prasą, snopowiązałkę, przewracarkę konną, zgrabiarkę konną i konną kosiarkę listwową, pługi konne, kultywator konny i dmuchawę do siana pionową. Być może jeszcze coś ominąłem.

 

EDIT: Jeszcze przypomniała mi się sieczkarnia ;)

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospodarz12    21

Ja mam do opchnięcia młockarnie (garażowaną), snopowiązałka trochę zdezelowana ;), kopaczka i pewnie jeszcze parę starych gratów.

Woj. Pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj