robo

New Holland TD5050

Polecane posty

PRZEMEK321    2
Napisano (edytowany)

gdzie w td5050 znajduje sie zbiornik z olejem od wspomagania? czy u was po odpaleniu ciągnika też słyszycie lekkie buczenie tak jak by pompa od wspomagania?

Edytowano przez PRZEMEK321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

Panowie ja mam takie pytanie czy cena za TD 5050 ktora zaraz Wam podam jest dobra? Chcialbym porownac i ocenic czy warto kupowac u tego dilera.

Jest to oferta z geudnia 2010 wiec teraz pwenie ceny sa inne ale jezeli ktos kupowal badz zamawial w tym okresie to prosilbym o podanie ceny jak mu zaspiewali:)

• Silnik 4 cylindrowy z turbodoładowaniem

• Pojemność 4500 cm3, moc 70 kW / 95 KM

• Napęd 4x4, skrzynia biegów mechaniczna 12x12 (40 km/h)

• Mechaniczna blokada mechanizmu różnicowego

• Mechaniczne włączanie przedniego napędu

• Udźwig podnośnika 3565 kg, wydajność pompy 61 l/min, ciśnienie 190 bar

• Mechaniczne dźwignie regulacji siłowej

• Sterowanie TUZ z poziomu gruntu

• WOM 540/1000 Obr./min

• Obciążniki przednie

• Instalacja pneumatyczna

• Klimatyzacja

 

Cena : 119 000 PLN netto

145 180 PLN brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    161

ja zamawiałem u dilera też koło grudnia 2010 roku to mnie sam traktor wyniósł 136000 ale on był w promocji i zamiast przednich obciążników dali mi na tył a po za tym jest wszystko to samo co u ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

Ten tez byl wowczas w promocji. Ale mowisz o cenie netto czy brutto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

wow ale to drogie to ja zapłaciłęm kiedyś grubo poniżej 100 tys masakra


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    161

mam takie pytanie do uzytkówników td5050 jak om se radzi na mokrym polu jest łatwy do zakopania czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Zdejmij obciążniki, zmniejsz ciśnienia w oponach do jakiś niewiem 0,7 atm i jedziesz. Lekki jest ten traktor to jako tako pójdzie. Grawitacji nie oszukasz, każdy traktor idzie utopić. Najlepsza na bagna ponoć jest kubota bo jest lekka i ma w standzardzie szerokie opony. Td też będzie dobry bo za ciężki nie jest i jak opony szerokie to pójdzie. A z tym ciśnieniem to nie jestem pewien do ilu się upuszcza może nawet 0,5 atm. Ktoś lepiej się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

ja swojego TD5050 a agregatem uprawowym 2,8m prawie zakopałem, więc wszystko jest możliwe, zależy jeszcze czy głęboko agregatujesz czy płytko <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    622

W Legnicy w Agrohandlu na wiosnę - marzec/kwiecień była promocja na TD5050 - 95 000 netto.


Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf255    0

Wie ktoś jaka jest szerokość td 5050 na standardowych oponach i fabrycznym (standardowym) rozstawie?


NIE ODPOWIADAM NA GG!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEMEK321    2

panowie w jakim położeniu powinna być dzwignia od załanczania wałka ta po lewej stronie fotela-w dolnym czy górnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Wie ktos czy juz sa dostepne modele z elektrohydraulicznym rewersem? i ile taki td 5040 z takim udogodnieniem by kosztował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob    820

Timasz od niedawna oferują TD z rewersem elektrohydraulicznym właśnie na takiego czekam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomasz89    0

TD 5050

-bez pneumatyki (zbyt droga opcja jak dla mnie a niezbyt potrzebna na chwilę obecną)

-rewers elektrohydrauliczny

-klima

-haki

-skrzynia standardowa

 

około 110 tysi warto?? :unsure:

 

ps. okres oczekiwania do pół roku :blink:

 

@Bob, ile zaplaciłes i w jakim wyposażeniu ma być Twój NH jeśli to nie tajemnica handlowa? :lol:

Edytowano przez tomasz89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob    820

Kolego żadna tajemnica. Klima, haki, pneumatyka(nie wyobrażam sobie jak można kupować nowy traktor bez tego)pompa oleju hydr.61 l/min, rewers elektro-hydr, dwie pary wyjść hydr. ehr'owskie włącznie przedniego napędu i blokady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomasz89    0

Pneumatyka 7 netto więc to nie mało jak dla mnie a przeżyje jakoś bez niej :P a kasa na poczatek sie przyda na jakieś "graty" do niego. Modelem wyjściowym był Belarus więc i tak jest bajka :D Pewna kobieta usilnie namawiał mnie na Farmera :blink: ale mała różnica cenowa a stosunek jakości do ceny wyrażnie na korzyść TD.

 

Pompa też styknie zwykła ale rewers lepszy sie przyda bo to wygodna sprawa. Czyli ile ta Twoja wersja?

 

Opinie jakie mam o ciągniku pochodza głownie z AF o marce mam dobre zdanie, lecz nie znam żadneo posiadacza modelu w okolicy. Brak ciagników u dilera świadczy o jednym, mimo nie małej ceny dobrze sie sprzedają i jak już jakiś jest na placu to do odbioru dla klienta. Po niedzieli ma kilka przyjechać więc bede mógł lepiej im sie przyjrzeć B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    749

kolego warto dołożyć do tej pneumatyki bo zobaczysz że będziesz żałował. i powiem cena w porównaniu do case jx o wiele mniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
    • Przez Mr_WW
      Witam, dzisiaj rano przy odpalaniu nh td5.85 pojawily się dwa błędy: 3003 i 14016. Przez pierwsze 5 sekund po odpaleniu wszystko było ok a potem obroty szybko wzrosły z 900 do około 1400 i tak się utrzymywały i wtedy też pojawiły się te kody błędów. Wyłączałem i włączałem silnik jeszcze z 3 razy i za 3 już było wszystko ok. Zastanawiam się co mogło być przyczyną? czy może to że było małe napięcie na aku, bo ciągnik stał ze 2 tygodnie i do tego był mróz z -6C ? Wcześniej takie błędy się nie pojawiały i generalnie nie było problemów przy odpalaniu.
      Zerknąłem sobie w internety i wyszło że 3003 to:
      Accelerator Pedal Signal - SOURCE LOW czyli Sygnał pedału przyspieszenia – ŹRÓDŁO NISKI
      lub:
      Foot Throttle Sensor -Signal Below Range Min. czyli Nożny czujnik przepustnicy – sygnał poniżej zakresu min.
      14016 to:
      The ADIC 5 volt reference voltage is too high - above 6 volts czyli Napięcie odniesienia ADIC 5 V jest zbyt wysokie – powyżej 6 V
      lub:
      Engine shutdown activated czyli Aktywowano wyłączenie silnika.
      Podsumowując mi to wygląda na zbyt niskie napięcie i świrowanie komputera z tego powodu chociaż z drugiej strony ciągnik nie miał większych problemów z odpaleniem... Może ktoś z was miał taką sytuacje?
       


    • Przez damian1994lub
      Witam. Problem w new holland td5050 z rewersem hydraulicznym. Po zrobieniu rewersu w neutralne polozenie ciagnik jedzie do tyłu. Po zaciagnieciu hamulca badz napotkaniu niewielkiej przeszkody zatrzymuje sie. Czy miał ktos podobny problem ? co z tym zrobic ? Po zgaszeniu ciagnika w pozycji neutralnej na włączonym biegu jest szarpnięcie.  Jak ciagnik jest zimny z  dużym oporem wchodzą biegi a nawet czasami nie idzie wbić biegu trzeba zgasić ciagnik włączyć bieg i dopiero odpalić i wtedy przełączyć rewersem kierunek jazdy.  Jak jadę i zmieniam bieg to jest wszystko ok. Przy zmianie kierunku jazdy rewersem tez powstaje szarpnięcie.  
      Bede wdzieczny za odpowiedz.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj