robo

New Holland TD5050

Polecane posty

ben87    1

dzieki. też myślałem że może jakieś promocje z zeszłego rocznika będą. może na targach w kielcach. tam chyba najprędzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

możesz też poszukać w czerwonym kolorze, u kisiela widziałem ostatnio stało kilka JXów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ben87    1

no można tylko case trochę droższy... a w zasadzie to samo... ale zobaczymy. a coś taniego chłopaki o mocy 80 - 100 koni poza NH i case. może macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reazer    1

nie wiecie czy jakiś znany wam diler nie posiada jeszcze w ofercie tych ciągników?? u mnie KARCZ Sandomierz, już nie ma i mówi że nie bedzie. chyba że gdzieś jakieś nie sprzedane. fajna to maszynka za te pieniądze a robote zrobi.

teraz nowe t5.95 (następca) kosztują podobno od 160 000NeTTO. więc różnicę widac...

 

zadzwon do świdnika do ROLMAX-u powinni cos jeszcze miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ben87    1

znalazłem td 5050 w tarnowie za 111tys nettotylko bez pneumatykii.... ale chyba trzeba brać

 

planowałem do niego agregat uprawowo-siewny agro-masz 3m z wałem pakera(600kg wagi) i dopiąć siewnik 3m też agromasz( też 600kg wagi) ... Da rade????

ze zbożem to bedzie jakieś 1500kg...:/ z tego co czytam to może być różnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

No wątpię że agregat uprawowo-siewny tylko 600kg waży z packerem. Ogólnie nie za mocny ten podnośnik jest, myślę że nie bardzo da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
major_89    36

Kolego jeśli chodzi o ten agregat uprawowo siewny to sam parker waży co najmniej 500kg. Jeśli mamy na myśli to samo maszynę z Agromaszu. W sumie cały agregat waży koło tony. Więc jak dołączysz do niego siewnik rzędowy rozumiem i wrzucisz 200-300 kg ziarna to w sumie masa będzie wynosić 2 tony. Więc zapomnij że TD5050 ci go radzi

Zwróć uwagę, że powstanie ci zestaw który będzie wystawał za ciągnik z 3m. To duże opciążenie tym bardziej podczas transportu. Zawór przelewowy na pompie puści i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
major_89    36

Tak tylko że to jest masa w standardzie z wałem strunowym który waży ze 150kg. Packer jest "trochę" cięższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ben87    1

patrze na ta konstrukcje i myślę że więcej jak te 620 kg to nie waży( to jest bierny uprawowy krótki)

a po złożeniu takiego zestawu chyba jest lżej?

 

może masz rację szkoda że nie napisali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffi    1

mi przed wczoraj przywieźli z Grano-System-u 2,7m z packerem - waga 1050!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ben87    1

no to sporo więc ten też tak będzie może być problem. ciekawe czy tą chydraulike da cię ciśnienie zwiekszyć faktycznie bo ktoś tam zwiększał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

patrze na ta konstrukcje i myślę że więcej jak te 620 kg to nie waży( to jest bierny uprawowy krótki)

a po złożeniu takiego zestawu chyba jest lżej?

 

może masz rację szkoda że nie napisali..

 

 

Ta waga to ze zwykłym wałem, ja mam 2,7m z pakerem to ponad 800kg waży więc 3.0 na pewno blisko tony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszejro    0

Witam wszystkich. Planuje zakup nh t5040 z rewersem EH,jak sie sprawuja te modele z tym rewersem . prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlito1108    0

JA MAM agromasz agregat z packerem 2,7 plus siewnik poznaniak 6 i daje spokojnie rade jak pełny pszenicy był to przy rozgrzanym oleju troche zawył ale podnósł bez gazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ben87    1

JA MAM agromasz agregat z packerem 2,7 plus siewnik poznaniak 6 i daje spokojnie rade jak pełny pszenicy był to przy rozgrzanym oleju troche zawył ale podnósł bez gazu

a składałeś czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlito1108    0

NIE NORMALNIE bez składania podnsił mi pług natomiast agromaszu mam 4 obrotową to mi słabo podnosi poprostu troszke podniesie i nie jest to wystarczajace do obrotu ale z siewnikiem narazie problemu nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ben87    1

NIE NORMALNIE bez składania podnsił mi pług natomiast agromaszu mam 4 obrotową to mi słabo podnosi poprostu troszke podniesie i nie jest to wystarczajace do obrotu ale z siewnikiem narazie problemu nie bylo

a długo masz smerfa5050?

ja takiego kupuje i wziąłem mu agregat ten co Ty z packerem ale 3m i właśnie nie wiem czy da radę;/ najwyżej tzreba będzie składać albo agregat dać na przedni TUZ.

 

a gdzie jest pompa od hydrauliki na zewnątrz czy w korpusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ali0027    2

Koledzy robiliście już coś koło sprzęgła w NH TD5050 ile wymiana może kosztować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

Czy u was w NH td 5050 przedni napęd też wyje jak ciągnik popracuje ze 2godziny. Dodam że to drugi zakres 3bieg obroty do 1800/min to nie tak szybko około 7km/h ciągnik tylko 170mtg praktycznie nowy. Wycie tak jakby z tyłu ze skrzyni. To taki jęk że nie idzie wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nharek    1

W moim nh td5050 jak załączę przedni napęd to go słychać, ale nie wyje nic ze skrzyni, a ma 400mtg i można spokojnie pracować cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

To jest ciągnik na gwarancji. Jutro będę dzwonić do serwisu, co w przypadku gdy powiedzą że ten typ tak ma? Agregat uprawowo-siewny 3m też tak czasami ledwo podnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
major_89    36

Czy u was w NH td 5050 przedni napęd też wyje jak ciągnik popracuje ze 2godziny. Dodam że to drugi zakres 3bieg obroty do 1800/min to nie tak szybko około 7km/h ciągnik tylko 170mtg praktycznie nowy. Wycie tak jakby z tyłu ze skrzyni. To taki jęk że nie idzie wytrzymać.

 

Mój też przy wyższych obrotach wyje od nowości i przepracował już tak 700mth i wszysto jest w porzątku. Moim zdaniem wynika to że koła zębate w pszekładni są do siebie sciśle dopasowane i w takim wypadku muszą wyć, z czasem gdy tryby trochę popracują i nabiorą luzu pewnie to ustanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj