Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kubota M8540 vs Agrofarm 410

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Agrotron155

Agrotron155

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 14 listopad 2010 - 00:09

Kubota M8540 vs Agrofarm 410

kubota nie ma wcale komfortu jest krótka i co za tym idzie nie stabilna bardzo w niej trzęsie a do tego cała skacze ....co do df bardzo mi się podoba ale wybierając ciągnik kierowałem się troche rozsoątkiem bo po co mi te pompowtryski ...ja wybrałem case jxu ma rewers elektrochydrauliczny a więc mokre sprzęgło ..wygoda i wytrzymałość. przednia oś jest pod skosem i centralny siłownik dlatego ma bardzo dobry skręt.maska jest ścięta a wiec do tura dobra widoczność koła przednie wystają przed maske a nie maska przed koła jak jest np w valtrze po za tym biegi wchodzą bardzo dobrze do tego jest przyjemny do jazdy morze nawet przyjemniejszy od johna którego również posiadam więc mam porównanie spalanie przyzwoite po lekkiemu zszedł mi nawet do 4 litrów na mth ..lany pod korek zrobione 20 mth i zalany....teraz jest promocja w new hollandzie bo to to samo lecz w innym kolorze t5040 85 km z pólbiegiem el rewersem tylko bez ehr można kupić za 150 tyś brutto .niby gorsza jakość nisz case ale czy to prawda to sam jestem głupi

mi tam pompowtryski nie przeszkadzają bo to przecież silnik deutza montowany w wielu markach ciągników takich jak df i fendt, zwłaszcza ta druga marka jest przez wsystkich doceniana a ma te same silniki co df , mój deutz fahr też jest na pompowtryskiwaczach tak jak wiele innych df-ów i fendtów i jak narazie nikomu to nie przeszkadza:)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kubota M8540 vs Agrofarm 410 Dzisiaj, 09:40
  •  

#22 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 14 listopad 2010 - 12:00

Kubota M8540 vs Agrofarm 410 @Jupiter
Kubota jest kompaktowa też ma elektrochydrauliczny rewers mokre sprzęgło przedni most stożkowy w kąpieli olejowej największy w swojej klasie skręt i nie gadaj że krótka bo jest dłuższa od zetora,nie ma comon railu przez to nie jest wrażliwa na paliwko :D i ogólnie jest bardzo wszechstronna przez co jest bardzo konkurencyjną marką ;[ Tylko ta mała pojemność silnika jest wg mnie wadą...
A komfort ma dobry ponieważ klima w standardzie cicho w kabinie i ergonomia jest jej dużym atutem.

Ps U jednego gospodarza kubota m9540 ciągnie pług zagonówkę 5*45 z wałem to nie mówcie że jest słaba w polu ;[
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share JACEKK1

JACEKK1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 21 listopad 2010 - 18:59

Kubota M8540 vs Agrofarm 410 DO kokoman0 na jakiej ziemi pracuje twoja kubota i z jakimi maszynami współpracuje? Ja chce kupić KUBOTE M9540 jeździłem taką u dilera i jestem zachwycony

Dodaj odpowiedź