Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak to jest z waszymi forterrami?

43 odpowiedzi na ten temat

#41 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 29 styczeń 2009 - 16:31

Jak to jest z waszymi forterrami? @Mesershmit mozesz zaczalbys sie martwic o siebie, a nie o innych. poza tym jednostki pisane w ukladzie SI sa takie same dla wszystkich jezykow, wiec kazdy kto bedzie zainteresowany zrozumie najistotniejsze rzeczy ze stron instytutu dlg.
tez chcialbym stwierdzic pewien fakt - twoj post nic nie wniosl do rozmowy, jedyne co miales na celu to sprowokowanie kogos, z reszta polowa twoich postow jest taka. nie wiem po co to robisz...
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak to jest z waszymi forterrami? Dzisiaj, 03:57
  •  

#42 Share jkl

jkl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 30 styczeń 2009 - 17:31

Jak to jest z waszymi forterrami? Zainteresowana osoba może wszystko przetłumaczyć z tego artykułu, ale nieważne!!!
To co z tym skakaniem i ciśnieniami w tych kołach??
Lepiej mieć brzuch od piwa, niż garba od roboty ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#43 Share MegaRolniczek

MegaRolniczek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 16:36

Jak to jest z waszymi forterrami? W moim MTZ82 tez skakał. Cała kabina mi od tego popękała i trzeba było spawać. Ale ojciec pojechał do majstra i wymienił poduszki pod kabiną która amortyzują drgania. I teraz traktor jedzie elegancko . ale fakt że drga. każdy traktor będzie skakało ponieważ mają duże koła i jak są jakieś nierówności na drodze to skacze. PROSTE ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share Kamil9540i10641

Kamil9540i10641

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 01 luty 2009 - 18:10

Jak to jest z waszymi forterrami? Witam posiadam 2 Zetorki ale nie mam w nich takiegoproblemu jak podskakiwanie na szosie naweet przy maksymalnej predkości, chyba że są doły na szosie, może upuść troch powietsza z opon to sie polepszy.