Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czyje rady w dziale zboża są dla was najbardziej przydatne?

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rikisam

rikisam

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 06 październik 2010 - 21:42

Czyje rady w dziale zboża są dla was najbardziej przydatne? Z tej okazji, że zmienił się mój status z nowicjusza na użytkownika, postanowiłem założyć temat.
Czytam wszystko co dotyczy zbóż i chciałbym zapoznać się z Waszymi opiniami na temat wiedzy i przydatności rad pochodzących od Użytkowników.
Dla mnie najbardziej przydatne są rady @Toresa (bardzo lubię tego piłkarza), @Jerzego (tylko dlaczego nie lubi tak dobrej odmiany BOGATKA? jest lepsza od Buteo) @Pasio i @Namoora (choć bardziej specjalizuje się w życie mieszańcowym i ostatnio rzadko się odzywa) :blink:
Jest oczywiście wielu innych uczestników forum Zboża od których można się wiele dowiedzieć, ale tych chciałem wyróżnić.
Pozdrawiam Wszystkich i zachęcam do wypowiedzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czyje rady w dziale zboża są dla was najbardziej przydatne? Dzisiaj, 01:49
  •  

#2 Share piotrek10

piotrek10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo, nauki humanistyczne

Napisany 06 październik 2010 - 22:15

Czyje rady w dziale zboża są dla was najbardziej przydatne? Ciekawy temat, też myślałem kiedyś żeby coś podobnego założyc. Może napisze swoje 3 pierwsze miejsca jak w sporcie :blink: , a więc:
1.@Jerzy - po prostu za wielką wiedzę w tej dziedzinie, którą co ważne chętnie się dzieli.
2.@Namoor - również spory zasób wiedzy, choć jak kolega zauważył coś ostatnio żadko się odzywa.
3.@Tores - jego wypowiedzi są rzeczowe i sporo wnoszą.

#3 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 07 październik 2010 - 13:25

Czyje rady w dziale zboża są dla was najbardziej przydatne? Do grupy podanej przez@piotrek10 dodał bym @Lef , @deer oraz @miszka31 :blink: Porady poparte wiedzą i doświadczeniem :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share TOREZ

TOREZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 610 postów

Napisany 09 październik 2010 - 20:49

Czyje rady w dziale zboża są dla was najbardziej przydatne? Godne podziękowania jest to, że doceniacie nasze porady na forum.

Po to Tu jestem, ażeby dzielić się własnym doświadczeniem, jak również nauczyć się od Was czegoś nowego.

I oby tak dalej zostało.

Pozdrawiam Wszystkich Użytkowników.
Tomasz.

P.S. Kolego rikisam, moje pseudo TOREZ składa się od pierwszych liter imienia TOmasz, oraz trzech końcowych liter nazwiska - REZ. Z hiszpańskim piłkarzem nie mam nic wspólnego :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share rikisam

rikisam

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 10 październik 2010 - 07:02

Czyje rady w dziale zboża są dla was najbardziej przydatne? P.S. Kolego rikisam, moje pseudo TOREZ składa się od pierwszych liter imienia TOmasz, oraz trzech końcowych liter nazwiska - REZ. Z hiszpańskim piłkarzem nie mam nic wspólnego :D
[/quote]
Tak też przypuszczałem, hiszpański piłkarz Torez nie ma takiej wiedzy i doświadczenia z dziedziny rolnictwa :blink: