Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46

355 odpowiedzi na ten temat

#41 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 07 październik 2010 - 09:05

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 Jeśli chcemy drifty robić to BMW najlepsze, pod jednym warunkiem, trzeba wyłączyć ESP, które w E46 jest już standardem, więc jeśli jako argument podajecie, to że przedni napęd więcej wybacza, jest w tym konkretnym przypadku nie na miejscu :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 Dzisiaj, 23:13
  •  

#42 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 październik 2010 - 09:48

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 jesli ma to byc samochód w ktorym bedzie podrozowało w wiekszosci 2 osoby to bierz bmw z 3.0 D troche tuningu i bedzie ogien w szopie Dodany obrazek łałdi a4b5 bo chyba o takim tu rozmawiamy to juz troche oklepany samochod ktory posiada super kiepskie zawieszenieDodany obrazek, i tyle miejsca co e46, zas superb to troche inna liga niz te 2..
a i co do e30 to jest to najlepszejsze bmw jakie dotad wyprodukowano i nie kazde musi wygladac jak statek kosmiczny a i jeszcze jesli chodzi o naped to byłbym za 4motionemDodany obrazek

#43 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 07 październik 2010 - 12:43

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 co ci sie podoba w 4motion?
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#44 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 październik 2010 - 15:55

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 nazwaDodany obrazek a co do tego co to jest za naped ktos nam tutaj wyjasni i mam nadzieje ze to nie bedziesz Ty kolego @brzozak2, gdyz poniewaz oprócz Ciebie zauwazyłem tutaj wielu innych fanów napedu Quattro i to na nich licze Dodany obrazekDodany obrazek

#45 Share hubert9595

hubert9595

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Zainteresowania:konie, praca w gospodarstwie, maszyny, motoryzacja

Napisany 07 październik 2010 - 17:42

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 Kolego a nie rozważałeś BMW e39 z tym 3l motorkiem o wiele bardziej wygodna i komfortowa wiem z doświadczenia, lub Volvo S60 2,4 D5 bardo wygodne i mocne 163KM. Ja miałem ten sam dylemat Audi A4 BMW 530D i Volviaczka i wybrałem Volvo dynamiczny silnik a w spalaniu nie wiele się różni od A4(ok.7l/100Km) a łykam Audi jak chce :blink: i komfort strasznie wygodne i mam je rok i oprócz standardowych wymiana oleju itd. nic nie robiłem a lata się świetnie. Na twoim miejscu zastanowił bym się nad S60 i e39.
Pozdrawiam

#46 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 07 październik 2010 - 17:49

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 tomasek zdecyduj sie quattro czy 4motion, pamietaj tez ze quattro w audi a3, tt to 4motion w r8 to syncro, natomiast 4motion w passacie b5 i b5fl oraz touaregu to quattro. oczywiscie quattro tez mialy swoje rozne wersje na przestrzeni lat i naped z q7 troche rozni sie niz ten w s5, a ten znow troche od zastosowanego w audi 90, natomiast ten z V8 na automacie to w ogole inna bajka :blink:
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#47 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 07 październik 2010 - 18:14

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 A który z tych napędów byś polecał ?-u mnie miał być (ale się zmył :blink: i niestety muszę dalej szukać) ten z A6 (C4) 2.6 (tak sobie mi podchodził) i znalazłem z 2.8 30 V (i też zwiał :D )-miałeś może do czynienia ?

#48 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 07 październik 2010 - 18:29

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 zalezy do czego ci potrzebny, 4motion czy syncro tanszy w eksploatacji, quattro jako naped permanentny daje duzo podczas pokonywania zakretu, nawet na suchej szosie, gdzie 4motion ciagnie tylko przodem.

30V pewnie w stodole a6? do tego silnika moze byc zastosowane tylko quattro.

#49 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 07 październik 2010 - 18:46

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 Potrzebny do :
-dowożenia dzieci do szkoły w zimie (szukam z Webasto)
-na dłuższe trasy (też w zimie )
-i dla ogólnie pojętej frajdy :blink: .
Zastanawiam się czy na zimowych oponach pokonam zaspy w których w tym roku utknęło mi Volvo...masz jakieś doświadczenia ze sporawym (to nie Żuławy :D ) ?

#50 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 07 październik 2010 - 18:48

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 gorki u mnie zadnej, a swoim golfem daje rady na letnich przez pol zimy jezdzic, wiec odpowiedz sobie jakie u nas sa sniegi :blink:
doswiadczenia zero, ale jesli uzyles slowo frajdy to z tych dwoch tylko quattro. jesli zaspy, to moze jakis allroad bedzie lepszy?

i dlaczego nie forester?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 październik 2010 - 18:51

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 @Jaro
Na tym filmiku widać, ze quattro daje sobie rade na śniegu. Są też filmy jak wjeżdża na skocznie narciarską :blink: .
Audi

#52 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 07 październik 2010 - 18:58

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 osobiscie teraz jakbym miał kasę rozglądał bym sie za Toyotą Avensis tak z 2004 roku :blink: wystarczył by mi 116 km D4D, znajomy ma passata 130km i do 120km/h passat ciścnie lekko avensis ale powyzej japoniec ucieka mu :D
Ogolnie japonczyki sa tansze i wydaje mi sie ze za duzo jezdzi samochodow grupy VAG, z tych trzech tylko BMW i nie prawdą jest ze woża sie tym wieśniaki- no wiadomo ze BMW ale jakimi? starymi złomami do tego w LPG- o czym mowa? na E46 to chyba takiego typowego buraczka jeszcze nie stac i dobrze...

#53 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 07 październik 2010 - 19:01

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 @brzozak-a pociśniesz Foresterem grubo ponad 200 ?:blink:-cały czas myślałem o czymś małym terenowym-ale z drugiej strony małe i terenowe to niekoniecznie dobre jest na trasę-a pomyślałem sobie że w razie W (naprawdę duży śnieg) to mam przecież w garazu super terenówkę na kołach 34 " :D-tak właściwie to i tak czekam na to co wynajdzie moja siostra w Niemczech-z pewnością nie kupię super bryki z przebiegiem 180 tys (taki teraz najmodniejszy ;) )z Allegro...
PS.Nie allroad bo po prostu szkoda mi kasy-i dużo większe zaufanie mam do techniki w całości pochodzącej z Zachodu .

#54 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 07 październik 2010 - 19:12

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 Witam przymierzam się z ojcem do zmiany auta cena do 30 tyś używka myślałem nad Audi A6 Passat B5 po liftingu, BMW E 46 lub Opel Vectra C oczywiście Diesel co byście polecili.
Pozdrawiam Mateusz
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#55 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 07 październik 2010 - 19:16

@brzozak-a pociśniesz Foresterem grubo ponad 200 ?

spokojnie http://www.autocentr...orester/ii.html
w pierwszej generacji tez masz z silnikami o mocy powyzej 200 KM, tylko nie moge znalezc danych.

#56 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 07 październik 2010 - 19:21

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 Zgoda-tylko że za tego Forestera kupię cztery Audi A6... brzozak-ja przeca muszę rodzinę utrzymać :blink: -tak że auto to na mojej liście priorytetów to daleko jest ,oj daleko

#57 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 07 październik 2010 - 19:24

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 5-7 tys euro to nie tak duzo.
no dobra 10 trzeba liczyc zeby cos wybrac. a jakim funduszem dysponujesz?

#58 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 07 październik 2010 - 19:29

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 Na ciągnik,maszynę czy też mieszkanie zgoda-na auto-niezgoda :blink: -swego czasu kupiłem auto za summa summarum (na dzisiejsze) 3 tys E-jezdżę nim prawie 6 lat-naprawy wyniosły mnie jakieś 400 zł-to po co mam kupować coś nowego-coś w czym z pewnością w ciągu najbliższego roku czy dwóch padnie coś co będzie kosztowało mnie wizytę w serwisie ?

#59 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 07 październik 2010 - 19:32

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 ale s-turbo juz kupisz I generacji, co prawda 200 nie pojedzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 07 październik 2010 - 19:33

@Jaro
Na tym filmiku widać, ze quattro daje sobie rade na śniegu.
Audi

Kierowca patrola miszcz :blink: a ta pierwsza beema to ma chyba silnik od daewoo tico, ogólnie komercja.