Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46

355 odpowiedzi na ten temat

#341 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 16 maj 2011 - 23:03

No i na koniec coś żeby Cię pognębić :D Łałdi kłattro w roli (prawie) terenówki -swoją drogą fajna muzyczka :D :D

Pognębić muzyką? Fakt, jakoś mi nie leżą tego typu rytmy i to Ci się udało, a co do filmiku to widzę na nim dwóch gości pocących się i katujących auta co by przejechać kawałek kałuży, z której taka przeszkoda terenowa jak z Audi terenówka :D Generalnie im dłużej jestem na tym forum tym bardziej się utwierdzam w wiejskim przeznaczeniu tej zacnej marki z Ingolstadt :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 Dzisiaj, 12:07
  •  

#342 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 17 maj 2011 - 03:43

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 Wiesz-dziwnym byłoby gdyby na forum takim jak AF ludzie pisali wyłącznie o wyczynach aut w miejskiej dżungli.Rozumiem też iż te jak to piszesz "wiejskie przeznaczenie " aut to coś nagannego a auta powinny być używane jedynie na porządnych asfaltowych drogach-no cóż-mieszkamy w Polsce...
Dalej-tej kałuży nie dałaby rady żadna Honda :D (a zdaje się że to najlepsze auta na świecie ?).
A po co to piszę ?-a po to drogi kolego abyś może nie wysnuwał na podstawie niewystarczającej ilości danych zbyt daleko idących wniosków-napisałem po prostu do swego kolegi tu na forum że mój samochód dał radę pojechać po polu (na którym każde auto bez 4x4 ugrzęzłoby) a Ty skomentowałeś to w ten sposób że ktoś mógłby odnieść wrażenie jakobym uważał Audi za samochód terenowy.
No ale w jednym miałeś rację, jako fan takiej muzyki http://www.agrofoto....post__p__629943 może i faktycznie chciałem Cię tamtą muzyczką pognębić:) .

#343 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 maj 2011 - 04:56

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 @mirasek To co rolnik już nie może mieć lepszego samochodu? Dodany obrazek Znam przypadek, że nowa X5 służy jako auto do patrolowania pól itp. Dodany obrazek Czyli wożenie premiksów nową Honda to już nie nic złego? Dodany obrazek

Edytowany przez Profil usunięty, 17 maj 2011 - 04:58.

#344 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 17 maj 2011 - 09:32

Wiesz-dziwnym byłoby gdyby na forum takim jak AF ludzie pisali wyłącznie o wyczynach aut w miejskiej dżungli.Rozumiem też iż te jak to piszesz "wiejskie przeznaczenie " aut to coś nagannego a auta powinny być używane jedynie na porządnych asfaltowych drogach-no cóż-mieszkamy w Polsce...
Dalej-tej kałuży nie dałaby rady żadna Honda :D (a zdaje się że to najlepsze auta na świecie ?).
A po co to piszę ?-a po to drogi kolego abyś może nie wysnuwał na podstawie niewystarczającej ilości danych zbyt daleko idących wniosków-napisałem po prostu do swego kolegi tu na forum że mój samochód dał radę pojechać po polu (na którym każde auto bez 4x4 ugrzęzłoby) a Ty skomentowałeś to w ten sposób że ktoś mógłby odnieść wrażenie jakobym uważał Audi za samochód terenowy.

Ależ źle mnie rozumiesz, chodzi o taką prostą rzecz że istnieją auta bardziej przemyślane pod kątem wiejskiego przeznaczenia, ale że akurat Audi wiedzie tu prym to nie kryję zdziwienia, tym bardziej że właściciele owych aut wzajemnie utwierdzają się w tym że Audi jest ubber alles na wioski zaśnieżone i do wożenia worków :D

Kto powiedział że Honda to najlepsze auta na świecie? Poczytałbym o tym, możesz dać linka? :D Poza tym OT robisz bo jakoś temat nie jest o Hondzie i nikt tu przed Tobą o tej marce nie pisał :) Całe szczęście że żadna Honda nie przejedzie takiej kałuży i daj Boże nikt nie wpadnie na pomysł wozić tymi autami paszy dla bydła, bo to jak używać miksera do mieszania cementu w taczce, przypał po prostu.

Nie wiedziałem drogi kolego że tak głęboko bierzesz do siebie moje wypowiedzi, potraktuj to raczej jako żartobliwą aluzję, postaram się już więcej nie wysuwać pochopnych wniosków :)

@mirasek To co rolnik już nie może mieć lepszego samochodu? Dodany obrazek Znam przypadek, że nowa X5 służy jako auto do patrolowania pól itp. Dodany obrazek Czyli wożenie premiksów nową Honda to już nie nic złego? Dodany obrazek

Nic takiego nie napisałem, chyba że już nie pamiętam więc możesz zacytować jak coś, pozwalam, nie krępuj się ;) X5 to całkiem fajne auto do tego co napisałeś - patrolowania pól, bo to SUV jest jak się nie mylę? Myślę że jak rolnika stać na nową X5 to stać też na busa, combo, pickupa, itp. żeby mieć czym wozić te worki i inne szpargały. Zobacz że ten paradoks działa też w drugą stronę - swego czasu Navara stała się ulubioną limuzyną przedsiębiorców, na forach zaczęły się kombinacje czym dociążyć pakę żeby było bardziej komfortowo, jakie alusy wybrać, czemu tak źle się prowadzi i kiepsko przyspiesza jak na 170KM, jak tym gdzieś zaparkować, itp. :lol:
Kurcze, Ty też z tą Hondą? Czy ja o czymś nie wiem? Dzisiaj jest międzynarodowy dzień wspominania o Hondzie czy inne święto? :D Co do premiksów to wypowiedziałem się wyżej i tego się trzymam B)

#345 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 17 maj 2011 - 11:33

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 Drogi @mirasku-doskonale wiem że chodzi Tobie o tzw. "wiochę"-naprawdę myślisz że odkąd zakupiłem to Audi wszyscy moi znajomi muszą wysłuchiwać o przewagach tego auta nad innymi ?:D -zaręczam że do wozenia paszy używam Żuka, to że od czasu do czasu zdarzy się mi wrzucić do kombi pare worków czegoś tam nie oznacza automatycznie że jego kondycja zmierza w kierunku "wioskowych łałdi"
PS.Potem dokończę

#346 Share JohnTheBulletTeacher

JohnTheBulletTeacher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 224 postów

Napisany 17 maj 2011 - 11:50

nie mialeś do czynienia z silnikiem D5 w S60 :)

Wiesz, nie trzeba posiadać danego samochodu, by mniej więcej wiedzieć ile on pali. To tak jak właściciele 1,9 Tdi mówią, że ich samochody palą 4 - 4,5 litra na setkę.

Ludziom z poniższego linku też powiesz, że nie obcują z jednostkami d5?
Motostat Volvo D5

Pomijając ciężkawe XC, skłaniałbym się do stwierdzenia, że S60D5 spala średnio dobre 7,5 - 8 litrów. 6 litrów to on spali średnio - ale w trasie ;)

#347 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 maj 2011 - 11:56

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 @mirasek mój post był pisany z dużym przymrożeniem oka. Ot tak wesoło zacząć dzień. Dodany obrazek

Mój ojciec wozi środki, premiksy itp. w swoim Audi. Dodany obrazek Jak wiezie tego więcej to zabiera przyczepkę, ale po jakieś symboliczne ilości, jedzie solo, bo potem problem z parkowaniem w cudownym mieście powiatowym naszpikowanym strefami płatnego parkowania. Dodany obrazek

#348 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 17 maj 2011 - 19:03

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 @mirasek-miałem dokończyć więc kończę-"Ależ źle mnie rozumiesz, chodzi o taką prostą rzecz że istnieją auta bardziej przemyślane pod kątem wiejskiego przeznaczenia, ale że akurat Audi wiedzie tu prym to nie kryję zdziwienia, tym bardziej że właściciele owych aut wzajemnie utwierdzają się w tym że Audi jest ubber alles na wioski zaśnieżone i do wożenia worków :D"-wiesz jest takie przysłowie które głosi "jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma"-jak wiadomo rolnicy to w przeważającej części ludzie nienachalnie zamożni-logicznym jest więc dla nich fakt iż kupować należy coś za nieduże pieniądze-konsekwencją tego faktu jest to że kupują auta używane.Nie każdy z tych ludzi potrzebuje terenówki ,często też auto takie ma być jedynym autem (takim do kościoła i po premiksy :D )-podejrzewam więc że wiele osób stanęło przed takim jak mój dylematem-co wybrać ?Zgadnij ile aut osobowych na rynku aut używanych ma permamentny napęd na cztery koła,sporawe nadwozie,nienajgorszy prześwit,dobry dostęp do (odpukać) części zamiennych no i w końcu ocynkowane nadwozie też może być atutem za.
Jeżeli masz do czynienia z jak to ująłeś "wzajemnym utwierdzaniu się etc''-to nie zazdroszczę Tobie miejsca zamieszkania-Audi na każdym rogu ?:D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#349 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 17 maj 2011 - 21:32

@mirasek mój post był pisany z dużym przymrożeniem oka. Ot tak wesoło zacząć dzień. Dodany obrazek

A to spoko, też tak lubię ;)

Audi na każdym rogu ?:D

Bingo ;) Ja się wcale nie upieram na terenówkę bo dobrze wiem jakie ograniczenia niesie ze sobą, trzeba być po prostu mocno zdecydowanym na taki rodzaj samochodu żeby być z niego zadowolonym, ew. przekonać się w trakcie jego eksploatacji. Poza tym cieszę się że nie wieśniaczysz marki Audi i używasz auta zgodnie z przeznaczeniem.

#350 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 18 maj 2011 - 03:27

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 Mirasek-nie myślałeś kiedyś o karierze negocjatora policyjnego ?:D

#351 Share Cineek

Cineek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 22 maj 2011 - 14:53

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 A ja tam lubię OOOO :D Audi ist sehr gut :D Moje skromne marzenie, RS6 :) Fajne jest to że każdy sobie o RS6 mysli że to zwykłe rodzinne A6 w 1.9 TDI 110 koni, a jak ruszysz spod świateł to zostawiasz wszystkich w Beemkach w otwartą gębą. Audi od dzieciństwa jest moją ulubioną marką i będzie, tak samo VW, mimo tego iż VW nazywane są najnudniejszymi autami i "autami dla ludu", i np: taka Skoda Superb, VW Phaeton są najbardziej niedocenionymi samochodami świata, stosunek wyposażenia jak i jakości do ceny jest bardzo dobry.
Może już ktoś to wynalazł na youtube, ale ludzie mają pomysły :P
oto jedna z zalet napędu quattro, na wypadek jakby ciągnik nie chciał zapalić :D

Edytowany przez Cineek, 22 maj 2011 - 14:59.

#352 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 22 maj 2011 - 17:23

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 Trzeba być co najmniej ślepym aby nie odróżnić RS6 od zwykłej wersji... czy to z przodu, czy z tyłu,czy też z boku :P
A kierowcy BMW mogą być zdziwieni, bo 90% audi na polskich drogach ma maks 130KM...

Edytowany przez b0gdan, 22 maj 2011 - 17:23.

#353 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2011 - 20:25

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 RS6 ma ładne piordnięcie. Dodany obrazek

#354 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 23 maj 2011 - 23:09

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 M5 wcale niegorsze ;)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#355 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 23 maj 2011 - 23:56

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 Albo to.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#356 Share mlodyrolnik2

mlodyrolnik2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 01 czerwiec 2011 - 05:31

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 to ja jeszcze dozuce brabusa E v12 i jaguara xjr i passata b5w8

Edytowany przez mlodyrolnik2, 01 czerwiec 2011 - 05:47.