Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46

355 odpowiedzi na ten temat

#261 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 13 listopad 2010 - 18:59

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 a4 130 km z piatką skrzynią ma9,9 do setki i v max wiekszą niż sześciobiegowy który ma chyba 10 czy 10,1 do setki różnice niewielkie i pokazują że 6 to raczej na autostrady niz na polskie drogi. Moment tez jest inny 285 nm dla 5 biegowego zato przy szerszym zakresie obrotów i 310 nm dla 6 biegowego. Porównanie osiągów auta o mocy 130 km do auta o mocy 150 km jest mało logiczne a raczej logiczne jest które będzie szybsze. Co do kultury pracy no cóz wszystko ma swoje minusy wśrodku naszczęście większych różnic nie ma.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 Dzisiaj, 06:42
  •  

#262 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 listopad 2010 - 19:23

A moje Łałdi chodzi ciszej niż Twój MF-ba ciszej niż Twój szwagier :D-bez urazy-nie mogłem się powstrzymać...

Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek padłem ze smiechu..

#263 Share Spitz

Spitz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 13 listopad 2010 - 23:08

A moje Łałdi chodzi ciszej niż Twój MF-ba ciszej niż Twój szwagier ;[-bez urazy-nie mogłem się powstrzymać...

Chodzi??? To Ty ją pchasz ;[ bez urazy ale też nie mogłem się powstrzymać, wiesz jak to jest :D

#264 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 14 listopad 2010 - 04:46

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 Wiesz-jeżeli Ty popychasz wszystko co chodzi :D -no wiesz jak to jest-tylko uważaj-te choroby-sam wiesz jak to jest...;[ .

#265 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 listopad 2010 - 10:36

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 Jak już tak lecimy, to napisze, że ojca Łałdi chodzi ciszej niż mój Pastuch. Dodany obrazek

#266 Share Spitz

Spitz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 14 listopad 2010 - 11:58

Wiesz-jeżeli Ty popychasz wszystko co chodzi ;[ -no wiesz jak to jest-tylko uważaj-te choroby-sam wiesz jak to jest...;[ .

He he :D ale żeby prace silnika skojarzyć z chorobami wenerycznymi..no no..masz Ty wyobraźnię ;[

#267 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 14 listopad 2010 - 14:39

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 Fakt-wyobraźnię to mam chorą :D .

#268 Share Spitz

Spitz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 14 listopad 2010 - 16:38

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 Przez grzeczność nie zaprzeczę :) i kończymy te OT bo się czegoś równie groźnego dorobimy ;) he he

#269 Share RolnikMat

RolnikMat

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 23 listopad 2010 - 19:21

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 A koledzy jaką macie opinie o aucie. Saab 9-3 tym już po liftingu. W silniku diesla. ?? Pytam z ciekawości bo mi się spodobał ten samochód. Jak on wypada w porównaniu do skody superb ??

#270 Share JohnTheBulletTeacher

JohnTheBulletTeacher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 224 postów

Napisany 23 listopad 2010 - 20:09

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 Ciaśniejszy, i droższy w częściach, poza tym jak każdy samochód też się lubi popsuć :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#271 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 23 listopad 2010 - 20:25

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 Powiem Wam, ze jestem po oględzinach kilku modeli e46. Zapaliłem się trochę i każdy samochód który oglądałem był bity i większość wytłuczona. :) . Może dlatego, że z 3 litrowym silnikiem kupują młodzi i szaleją, a później nie widzą drzew lub samochodu z przeciwka :). Poszukiwania zakończone zostaje przy starej e36, a za część kasy którą miałem kupiłem rozsiewacz Raucha :o Miał być samochód jest siewnik....

#272 Share RolnikMat

RolnikMat

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 23 listopad 2010 - 20:33

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 Saab ciaśniejszy?? A jest bardziej, mniej awaryjny??

#273 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 23 listopad 2010 - 20:38

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 I dlatego nigdy nie kupię auta (używanego) w RP-ja kupiłem auto w "ciemno" nie dość że nie bite to jeszcze do samego końca serwisowane (magik z forum Audi wyciagnął mi historię serwisową )-no ale oczywiście jak to mówią Rosjanie-"pożijom,uwidzim"-na razie jestem b.pozytywnie rozczarowany :) .

#274 Share JohnTheBulletTeacher

JohnTheBulletTeacher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 224 postów

Napisany 23 listopad 2010 - 22:32

Saab ciaśniejszy?? A jest bardziej, mniej awaryjny??

Ja przynajmniej takie odniosłem wrażenie. Porównałbym go z ilością miejsca w a4 b5, bo na passat 3bg ma z tyłu więcej miejsca. To jest raczej mniejsze auto. Superb pod względem ilości miejsca to możesz porównać z 9-5, nie siedziałem w takim to nie powiem. 9-3 jest ciasny jak dla mnie, trochę krótkie siedzenia ma. A awaryjność? Auta z tego rocznika to już się wszystkie sypią jak leci. Trzeba dobrze kupić by się nie wpakować na minę, to już nie lata 80, gdzie jeden robił 500 tys bez wkładu. Jeśli szukasz przestronnego auta, to superb będzie najlepszy z tych wszystkich, ceny napraw tego auta są bardzo niskie, w porównaniu do konkurencji. No chyba, że wygląd ma dla ciebie pierwszorzędne znaczenie... to szukaj czegoś innego. Ja bym do dzisiaj jeździł Superbem, ale przekonało mnie 4x4 i nadwozie kombi w a6.

#275 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3538 postów

Napisany 24 listopad 2010 - 00:10

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 A czy przypadkiem 9-3 nie jest na płycie vectry?

#276 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 24 listopad 2010 - 07:43

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 Tak jest na płycie podłogowej vectry c. Kolega miał 9 3 auto rozbite nie było malował tylko wgniecony błotnik, stan tez w sumie ok. Miał jednak duże problemy ze sprzedażą tego auta generalnie widze u handlujących autami w mojej okolicy, że saby dość długo im zalegają.

#277 Share prometeusz

prometeusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów
  • Zainteresowania:szeroko rozumiana mechanika, sport, żużel( Apator czy jak kto woli unibax)

Napisany 09 grudzień 2010 - 22:12

Wiemy wiemy..bo masz Audi ;)
Ale powiedz sam że kultura pracy TDI nie jest zachwycająca(PD, w CR już jest lepiej), w końcu te na PD zostały okrzyknięte najgłośniejszymi dieslami na rynku :P

ochraniaczy zakładać nie muszę,
jak chcesz mieć cichy samochód to kup sobie melexa :lol:

#278 Share Spitz

Spitz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 09 grudzień 2010 - 22:26

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 Jak już miałby być elektryczny to wolałbym Tesle :lol:

#279 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 13:45

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 Saaby są dobrymi autami. Za cenę 30 tys. masz model bardzo dobrze wyposażony(bardzo często skóra, podgrzewane fotele, klimatronic i inne bajery) i nie stary. Jakość wykonania też jest na wysokim poziomie i nie są aż tak bardzo awaryjne. Są chyba do wyboru trzy silniki: 2.0T benzynowy o mocy 150KM, 2,2TiD o mocy chyba 125KM i chyba 3.0D Vector czy jakoś tak ale są to dość awaryjne silniki. A z powtórną sprzedażą jest problem dlatego że są to mało znana marka w Polsce.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#280 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 26 styczeń 2011 - 11:17

Skoda Superb vs Audi A4 vs BMW E46 Przyczepię się do tematu bo mam następujący problem. Po czym rozróżnić Audi A4 kombi od Audi A6 kombi? :D Chodzi mi o nowsze modele, te takie kilku letnie, bo jedno utkwiło mi w pamięci tylko nie wiem co to za model, chyba miał pojedynczy wydech taki lekko spłaszczony po lewej stronie i... raczej tyle zapamiętałem :D Ktoś mi pomoże? Może jakąś wizualizację czy coś? :rolleyes:

Robię wizualizację i lipa :(
http://pl.wikipedia....=20080829140055
http://pl.wikipedia....=20080821153012

Edytowany przez mirasek, 26 styczeń 2011 - 11:25.