Zaloguj się, aby obserwować  
bynio

jaki claas 90 KM i za ile

Polecane posty

bynio    0

ile może kosztować claas ok 90 KM, jakie średnie spalanie może mieć taki ciągnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

aleś się rozpisał ;[

nowy, stary a może jakis zabytek z 2002roku lub 2003roku :D

nowy? axos? pytaj, akurat mam gazetke z opisem wszystkich axosów ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bynio    0

no nowy ciągnik nowy. jaki to ma silnik, pojemność itd. tak ok 90 KM i ile kosztuje . dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

Cena Ariona 410Cis kręci się coś przed 200tys :D


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

norma ECE R 24:

axos 320: 86km

axos 330: 90km

ceny nie znam, nie pisze w ulotce, niby duża format A4 42strony a ceny nie ma, bo praktycznie nikt nie podaje ;[

a arion to jest już wyższa szkoła jazdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bynio    0

zobaczymy , narazie mam jeszcze czas żeby wybrać jakąś markę ale nie ukrywam że Claas Axos 330 jak narazie nie został wykreslony z listy kandydatów. dzis powiedzieli mi że kosztuje ok 130 tyś netto w wersji podstawowej. ciekawe ile będzie kosztował po nowym roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

jeśli claas przełoży trwałość z kombajnów w traktory to będzie dobrze :D

podobają mi sie te claasy :)

wszystkie axosy maja taką samą pojemność silnika, średnice cylindra, skok tłoka, a moce inne, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Czaro_1990
      Witam wie ktoś może od czego jest czujnik zaznaczony na zdjęciu? 

    • Przez Mietuch2
      Witam. Mam dość dziwny problem związany z ciągnikiem Claas Nectis 257 VL. Po odpaleniu na desce wyświetlają się (pikają) dwa trójkąty (zdjęcie), które uniemożliwiają jazdę. Żadne inne kontrolki towarzyszące się nie wyświetlają. Były sprawdzane wszelkie czujniki, przewody, ale bez skutków. Sama deska była także rozbierana. Z instrukcji wynika, że te właśnie trójkąty powinny się pokazać dopiero jak zapali się kontrolka np. ciśnienia oleju, ręcznego, lub błędu elektronicznego i reszta. A nic innego nie wyświetla się. Czy ktoś miał może podobny problem i byłby w stanie pomóc / podpowiedzieć ? Dziękuję 

       

    • Przez michal24041994
      Witam, posiadam classa 697 atz 2008r od jakiegoś czasu zauważyłem brak mocy,ciągnik nie kopci nie szarpie po prostu tak jakby odpadło mu parę koni,pod lekka górkę zamiast 40 wyjeżdża 33 na pusto z ciężarem wiadomo masakra,kiedyś miałem problem,przejrzałem forum wiem ,że sterownik lubi paść,jest jakiś sposób żeby go sprawdzić domowymi sposobami ? Albo polecicie firmę, która to zrobi i nie będzie naprawić sprawnego? Aaa i jeszcze jeden objaw ciągnik zawsze miał obroty 860 a teraz na 940 lecz jak podciągnę pedał w górę to zejdzie do 860 ale kompletnie nic nie grzebałem przy lince, może to być powiązane? 
      Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez ma123
      Witam tak jak w tytule  kupię heder do mercatora 3.60m wschodnia polska 
    • Przez ClaasAres123
      Witam,
      Od pewnego czasu silnik w moim traktorze, pracując na wolnych obrotach, uzyskuje temperaturę maksymalną. Pracując na najwyższych obrotach, pod dużym obciążeniem, temperatura jest ok. Wymieniłem termostat, obydwa czujniki temperatury, lecz na wolnych obrotach dalej się grzeje. Co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj